UEFA – Unie van Europese voetbalbonden 

UEFA-voorzitters

UEFA-voorzitters

  • Ebbe Schwartz (Denemarken) 22 juni 1954 tot 17 april 1962
  • Gustav Wiederkehr (Zwitserland) 17 april 1962 tot 07 juli 1972
  • Sándor Barcs (Hongarije) 07 juli 1972 tot 15 maart 1973
  • Artemio Franchi (Italië) 15 maart 1973 tot 12 augustus 1983
  • Jacques Georges (Frankrijk) 12 augustus 1983 tot 19 april 1990
  • Lennart Johansson (Zweden) 19 april 1990 tot 26 januari 2007
  • Michel Platini (Frankrijk) 26 januari 2007 tot 08 oktober 2015
  • Ángel María Villar (Spanje) 09 oktober 2015 tot 14 september 2016
  • Aleksander Čeferin (Slovenië) 14 september 2016 tot zittende
advertentie
Archief
Terug naar boven