Premier League-resultaten

Premier League 1999-2000

Home  Premier League  Premier League per seizoen

Premier League-resultatentabel voor wedstrijden van 1999-2000 gespeeld uit en thuis gedurende het hele seizoen met de laatste Premier League-tabel voor het seizoen en de topscorerstafel. Premier League-scores zijn gedetailleerd voor elke voetbalwedstrijd in 1999-2000

Premier League-tabel 1999-2000

1998-99   2000-2001

PosTeampldWDLGFGAGDMa
1Manchester United38287397455291
2Arsenaal38227973433073
3Leeds United382161158431569
4Liverpool381910951302167
5Chelsea381811953341965
6Aston Villa3815131046351158
7Sunderland381610125756158
8Leicester City38167155555055
9West Ham United381510135253-155
10Tottenham Hotspur38158155749853
11Newcastle United381410146354952
12Middlesbrough381410144652-652
13Everton3812141259491050
14Coventry City38128184754-744
15Southampton38128184562-1744
16Derby County38911184457-1338
17Bradford Stad3899203868-3036
18Wimbledon38712194674-2833
19Sheffield Wednesday3887233870-3231
20Watford3866263577-4224
Totaal aantal gescoorde doelpunten959Einde

Premier League-resultaten 1999-2000

Thuisploeg / UitploegARSASTGOODCHECOVDEREVELEERECHTLIVMUNMIDNIEUWSHWSOTZonTOTWATWHUWDN
Arsenaal3-12-02-13-02-14-12-02-10-11-25-10-03-33-14-12-11-02-11-1
Aston Villa1-11-00-01-02-03-01-02-20-00-11-00-12-10-11-11-14-02-21-1
Bradford Stad2-11-11-11-14-40-01-23-11-00-41-12-01-11-20-41-13-20-33-0
Chelsea2-31-01-02-14-01-10-21-12-05-01-11-03-01-14-01-02-10-03-1
Coventry City3-22-14-02-22-01-03-40-10-31-22-14-14-10-13-20-14-01-02-0
Derby County1-20-20-13-10-01-00-13-00-21-21-30-03-32-00-50-12-01-24-0
Everton0-10-04-01-11-12-14-42-20-01-10-20-21-14-15-02-24-21-04-0
Leeds United0-41-22-10-13-00-01-12-11-20-12-03-22-01-02-11-03-11-04-1
Leicester City0-33-13-02-21-00-11-12-12-20-22-11-23-02-15-20-11-01-32-1
Liverpool2-00-03-11-02-02-00-13-10-22-30-02-14-10-01-12-00-11-03-1
Manchester United1-13-04-03-23-23-15-12-02-01-11-05-14-03-34-03-14-17-11-1
Middlesbrough2-10-40-10-12-01-42-10-00-31-03-42-21-03-21-12-11-12-00-0
Newcastle United4-20-12-00-12-02-01-12-20-22-23-02-18-05-01-22-11-02-23-3
Sheffield Wednesday1-10-12-01-00-00-20-20-34-01-20-11-00-20-10-21-22-23-15-1
Southampton0-12-01-01-20-03-32-00-31-21-11-31-14-22-01-20-12-02-12-0
Sunderland0-02-10-14-11-11-12-11-22-00-22-21-12-21-02-02-12-01-02-1
Tottenham Hotspur2-12-41-10-13-21-13-21-22-31-03-12-33-10-17-23-14-00-02-0
Watford2-30-11-01-01-00-01-31-21-12-32-31-31-11-03-22-31-11-22-3
West Ham United2-11-15-40-05-01-10-40-02-11-02-40-12-14-32-01-11-01-02-1
Wimbledon1-32-23-20-11-12-20-32-02-11-22-22-32-00-21-11-01-15-02-2
Thuisploeg/ UitploegARSASTGOODCHECOVDEREVELEERECHTLIVMUNMIDNIEUWSHWSOTZonTOTWATWHUWDN

Totaal aantal gespeelde games: 380Thuisoverwinningen: 214Gelijkspel: 130Uitoverwinningen: 118Totaal aantal doelen: 1,222
46.32%28.14%25.54%Gemiddeld doelpunten/spel: 2.65

Topscorers Premier League 1999-2000

plaatsspelerclubDoelen
1Kevin PhillipsSunderland30
2Alan ShearerOostende (B)23
3Dwight yorkeMan Utd20
4Michael BridgesLeeds United19
5Andrew ColeMan Utd19
6Thierry HenryArsenaal17
7Paolo DiCanioWest Ham Utah16
8Chris ArmstrongTottenham14
9Steffen IversenTottenham14
10Niall QuinnSunderland14
11Tony Cottee Leicester City13
12Marian Pahars Southampton13
13Kevin CampbellEverton12
14Dion DublinAston Villa12
15NwankwoKanu Arsenal12
16Robbie Keane Coventry City12
17Hamilton RicardMiddlesbrough12
18Ole Gunnar SolskjaerMan Utd12
19Paulo WanchopeWest Ham Utah12
20Gary McAllisterCoventry City11
21Michael OwenLiverpool11

Premier League-resultaten, voetbalresultaten, voetbal

advertentie
Archief
Terug naar boven