Chris Sutton (BBC) Voorspellingen

Chris Sutton (BBC) Premier League-voorspellingen 2022-23

MijnVoetbalFeiten Premier League Premier League-seizoen Premier League 2022-23 

← Lawro Voorspellingen 2021-22 

BBC Chris Sutton's voorspelde EPL-scores voor Premier League 2022-23 wordt vergeleken met de juiste Premier League-scores.
Chris Sutton heeft het van seizoen 2022-23 overgenomen van Mark Lawrenson.
Een vergelijking van Sutton's voorspelde Premier League 202-23 Tabel met de Premier League 2021-22 Tabel en Premier League 2022-23 Punten volgens de voorspellingen van Sutton zijn inbegrepen.

Bekijk hier EPL armaturen, scores, gespeelde wedstrijden, doelpuntenverschillen en punten volgens Sutton's Premier League-voorspellingen en de juiste Premier League-resultaten.

Statistieken correct tot 2 oktober 2022 (wedstrijddag 8)

Content

PL-voorspellingen versus correcte scores

PL-tabel versus juiste tabel

PL-punten

Chris Sutton (BBC) Premier League-voorspellingen seizoen 2022-23

Perfecte score van Chris Sutton
Chris Sutton Correct resultaat
Chris Sutton Verkeerde voorspelling
Speeldag 8 (01/10/22)ResultaatSpeeldag 9 (08/10/22)Resultaat
Arsenal 3-2 Tottenham Hotspur3 - 1AFC Bournemouth - Leicester City
AFC Bournemouth 0-1 Brentford0 - 0Chelsea v Wolverhampton Wanderers
Crystal Palace 1-2 Chelsea1 - 2Manchester City - Southampton
Fulham 1-1 Newcastle United1 - 4Newcastle United v Brentford
Liverpool 3-1 Brighton & Hove Albion3 - 3Brighton & Hove Albion - Tottenham Hotspur
Southampton 1-1 Everton1 - 2Crystal Palace - Leeds United
West Ham United 1-0 Wolverhampton Wanderers2 - 0West Ham United v Fulham
Manchester City 4-1 Manchester United6 - 3Arsenal tegen Liverpool
Leeds United 2-1 Aston Villa0 - 0Everton v Manchester United
Leicester City 2-1 Nottingham ForestNottingham Forest v Aston Villa
1 perfecte score, 3 juiste resultaten, 5 fout
4 perfecte scores, 32 juiste resultaten, 40 fout
Speeldag 7 (10/09/22)ResultaatSpeeldag 7 (16/09/22)Resultaat
Fulham 1-1 ChelseaPPAston Villa 2-1 Southampton1 - 0
AFC Bournemouth 1-2 Brighton & Hove AlbionPPNottingham Forest 0-2 Fulham2 - 3
Leicester City 1-2 Aston VillaPPWolverhampton Wanderers 1-3 Manchester City0 - 3
Liverpool 1-2 Wolverhampton WanderersPPBrighton & Hove Albion - Crystal PalacePP
Southampton 2-2 BrentfordPPNewcastle United 4-0 AFC Bournemouth1 - 1
Manchester City 3-3 Tottenham HotspurPPTottenham Hotspur 4-1 Leicester City6 - 2
Arsenal 2-1 EvertonPPBrentford 1-1 Arsenal0 - 3
West Ham United 2-1 Newcastle UnitedPPEverton 1-2 West Ham United1 - 0
Crystal Palace 0-1 Manchester UnitedPPManchester United - Leeds UnitedPP
Leeds United 3-1 Nottingham ForestPPChelsea tegen LiverpoolPP
 0 perfecte scores, 4 juiste resultaten, 3 fout
3 perfecte scores, 25 juiste resultaten, 32 fout3 perfecte scores, 29 juiste resultaten, 35 fout
Speeldag 5 (30/08/21)ResultaatSpeeldag 6 (03/09/21)Resultaat
Crystal Palace 1-1 Brentford1 - 1Everton 1-2 Liverpool0 - 0
Fulham 0-1 Brighton & Hove Albion2 - 1Chelsea 1-1 West Ham United2 - 1
Southampton 1-2 Chelsea2 - 1Brentford 1-1 Leeds United5 - 2
Leeds United 2-0 Everton1 - 1Newcastle United 2-1 Crystal Palace0 - 0
Arsenal 3-0 Aston Villa2 - 1Nottingham Forest 1-0 AFC Bournemouth2 - 3
AFC Bournemouth 0-1 Wolverhampton Wanderers0 - 0Tottenham Hotspur 3-1 Fulham2 - 1
Manchester City 6-0 Nottingham Forest6 - 0Wolverhampton Wanderers 2-1 Southampton1 - 0
West Ham United 2-2 Tottenham Hotspur1 - 1Aston Villa 0-5 Manchester City1 - 1
Liverpool 4-0 Newcastle United2 - 1Brighton & Hove Albion 2-1 Leicester City5 - 2
Leicester City 1-2 Manchester United0 - 1Manchester United 2-3 Arsenal3 - 1
2 perfecte scores, 4 juiste resultaten, 4 fout0 perfecte scores, 3 juiste resultaten, 7 fout
3 perfecte scores, 22 juiste resultaten, 25 fout3 perfecte scores, 25 juiste resultaten, 32 fout
Speeldag 3 (20/08/21)ResultaatSpeeldag 4 (27/08/21)Resultaat
Tottenham Hotspur 3-1 Wolverhampton Wanderers1 - 0Southampton 1-2 Manchester United0 - 1
Crystal Palace 1-1 Aston Villa3 - 1Brentford 1-0 Everton1 - 1
Everton 2-0 Nottingham Forest1 - 1Brighton & Hove Albion 1-1 Leeds United1 - 0
Fulham 1-1 Brentford3 - 2Chelsea 2-1 Leicester City2 - 1
Leicester City 2-1 Southampton1 - 2Liverpool 3-0 AFC Bournemouth9 - 0
AFC Bournemouth 0-2 Arsenal0 - 3Manchester City 3-1 Crystal Palace4 - 2
Leeds United 0-1 Chelsea3 - 0Arsenal 2-0 Fulham2 - 1
West Ham United 1-1 Brighton & Hove Albion0 - 2Aston Villa 1-1 West Ham United0 - 1
Newcastle United 1-3 Manchester City3 - 3Wolverhampton Wanderers 1-2 Newcastle United1 - 1
Manchester United 1-5 Liverpool2 - 1Nottingham Forest 0-5 Tottenham Hotspur0 - 2
0 perfecte scores, 2 juiste resultaten, 8 fout1 perfecte score, 5 juiste resultaten, 4 fout
0 perfecte scores, 13 juiste resultaten, 17 fout1 perfecte score, 18 juiste resultaten, 21 fout
Speeldag 1 (05/08/21)ResultaatSpeeldag 2 (13/08/21)Resultaat
Crystal Palace 1-2 Arsenal0 - 2Aston Villa 1-1 Everton2 - 1
Fulham 0-3 Liverpool2 - 2Arsenal 2-1 Leicester City4 - 2
AFC Bournemouth 0-1 Aston Villa2 - 0Brighton & Hove Albion 1-1 Newcastle United0 - 0
Leeds United 0-0 Wolverhampton Wanderers2 - 1Manchester City 5-0 AFC Bournemouth4 - 0
Newcastle United 1-0 Nottingham Forest2 - 0Southampton 2-1 Leeds United2 - 2
Tottenham Hotspur 2-1 Southampton4 - 1Wolverhampton Wanderers 1-1 Fulham0 - 0
Everton 0-2 Chelsea0 - 1Brentford 3-0 Manchester United4 - 0
Leicester City 1-1 Brentford2 - 2Nottingham Forest 1-2 West Ham United1 - 0
Manchester United 1-1 Brighton & Hove Albion1 - 2Chelsea 1-2 Tottenham Hotspur2 - 2
West Ham United 0-3 Manchester City0 - 2Liverpool 4-0 Crystal Palace1 - 1
0 perfecte scores, 6 juiste resultaten, 4 fout0 perfecte scores, 5 juiste resultaten, 5 fout
0 perfecte scores, 11 juiste resultaten, 9 fout

Chris Sutton (BBC) Premier League-tabel vergeleken met correcte Premier League-tabel 2022-23

De Premier League Table 2022-23, volgens alle voorspellingen van Chris Sutton (BBC) voor het seizoen tot nu toeDe huidige 2022-23
Premier League-tabel
voor vergelijkingsdoeleinden
Chris Sutton (BBC) Voorspellingen speeldag 8Premier League-tabel 2022-23
#TeamPGDMa#TeamPGDMa
1Manchester City 828241Arsenaal 81221
2Arsenaal 811222Manchester City 82020
3Liverpool 721213Tottenham Hotspur 8917
4Tottenham Hotspur 813194Brighton & Hove Albion 7614
5Chelsea 75165Chelsea 7013
6Brentford85146Manchester United 7-312
7Newcastle United 81147Newcastle United 8411
8West Ham United 80138Fulham8-211
9Brighton & Hove Albion 70109Liverpool 7910
10Leeds United71910Brentford8310
11Aston Villa8-7911Leeds United709
12Wolverhampton Wanderers 8-4812AFC Bournemouth8-139
13Leicester City 8-5713Aston Villa8-48
14Manchester United 7-9714Everton 807
15Fulham8-6615West Ham United 8-47
16Everton 8-5516Southampton 8-57
17Southampton 8-5417Crystal Palace 7-36
18Nottingham Forest8-17318Wolverhampton Wanderers 8-66
19Crystal Palace 7-9219Nottingham Forest7-114
20AFC Bournemouth8-18020Leicester City 7-121

Chris Sutton (BBC) Premier League Punten Voorspellingen Seizoen 2022-23

#Clubwedstrijddag1234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738Peuter
1Manchester City3333333324
2Arsenaal3333331322
3Liverpool333333321
4Tottenham Hotspur3333133019
5Chelsea303331316
6Brentford1313111314
7Newcastle United3103033114
8West Ham United0311113313
9Brighton & Hove Albion111133010
10Leeds United10013139
11Aston Villa311100309
12Wolverhampton Wanderers110033008
13Leicester City103000037
14Manchester United10033007
15Fulham011000316
16Everton013000015
17Southampton030000014
18Nottingham Forest000003003
19Crystal Palace00101002
20AFC Bournemouth000000000

Topscorers Premier League

 

advertentie
Archief
Terug naar boven