WERELDBEKER FINALE 1950 |
---|
Groep A – Brazilië, Joegoslavië, Mexico, Zwitserland |
24.06.50 (15.00) Rio de Janeiro, Estadio Maracaná |
BH – MEX 4:0 (1:0) |
(+81000) Lezer ENG, Mitchell SCO, Griffiths WAL |
BH: Barbosa – Augusto (c), Juvenal, Eli – Danilo, Bigode – Maneca, |
Ademir, Baltazar, Jair, Friaça |
MEX: Carbajal – Zetter, Montemayor (c), Ruiz – Ochoa, Roca – Septien, Ortiz, |
Casarin, Perez, Velasquez |
1:0 Ademir 31, 2:0 Jair 65, 3:0 Baltazar 71 u, 4:0 Ademir 79 |
LET OP: Wedstrijd voorafgegaan door openingsceremonie WK |
25.06.50 (18.00) Belo Horizonte, Estadio Sete de Setembro |
KRUIK – SUI 3:0 (2:0) |
(~8000) Galeati ITA, Datillo ITA, Eklind SWE |
YUG: Mrkušić – I.Horvat, B.Stanković, Zl.Čajkovski – M.Jovanović, Djajić – |
Ognjanov, Mitić (c), K.Tomašević, Bobek, Vukas |
SUI: Stuber – Neury, Bocquet, Lusenti – Eggimann, Quinche – Bickel (c), |
Antenen, Tamini, Bader, Fatton |
1:0 Mitić 60, 2:0 Tomašević 70 uur, 3:0 Ognjanov 76 |
28.06.50 (15.00) São Paulo, Estadio Pacaembu |
BH – SUI 2:2 (2:1) |
(+42000) Azon ESP, de Nicola PAR, Bustamante CHI |
BH: Barbosa – Augusto (c), Juvenal – Bauer, Ruy, Noronha – Maneca, Ademir, |
Baltazar, Alfredo, Friaça |
SUI: Stuber – Neury, Bocquet, Lusenti – Eggimann, Quinche – Bickel (c), |
Friedlander, Tamini, Bader, Fatton |
1:0 Alfredo 3, 1:1 Patton 17, 2:1 Baltazar 43 uur, 2:2 Patton 88 |
29.06.50 (18.15) Porto Alegre, Estádio dos Eucaliptos |
(+11000) Leafe ENG, van der Meer HOL, Dahlner SWE |
KRUIK – MEX 4:1 (2:0) |
YUG: Mrkušić – I.Horvat (c), B.Stanković, Zl.Čajkovski – M.Jovanović, Djajić – |
P.Mihajlović, Mitić, K.Tomašević, Bobek, Ž.Čajkovski |
MEX: Carbajal – Gutierrez, Gomez, Ruiz – Ochoa, Flores – Naranjo, Ortiz, |
Casarin (c), Perez, Velasquez |
1:0 Bobek 20, 2:0 .Čajkovski 23. 3:0 Ž.Čajkovski 51. 4:0 Tomašsević 80, 4:1 |
Ortiz |
89 p |
01.07.50 (15.00) Rio de Janeiro, Estadio Maracaná |
BH – KRUIK 2:0 (1:0) |
(+142000) Griffiths WAL, Beranek AUT, Costa POR |
BH: Barbosa – Augusto (c), Juvenal – Bauer, Danilo, Bigode – Maneca, Ademir, |
Jair, Zizinho, Chico |
YUG: Mrkušić – I.Horvat, B.Stanković, Zl.Čajkovski (c) – M.Jovanović, Djajić – |
Vukas, Mitić, K.Tomašević, Bobek, Ž.Čajkovski |
1:0 Ademir 4 uur, 2:0 Zizinho 89 |
02.07.50 (15.40) Porto Alegre, Estádio dos Eucaliptos |
SUI – MEX 2:1 (2:0) |
(+3500) Eklind SWE, Bustamante CHI, Dahlner SWE |
SUI: Knuffel – Neury, Bocquet (c), Lusenti – Eggimann, Quinche – Antenen, |
Friedlander, Tamini, Bader, Fatton |
MEX: Carbajal – Gutiérrez, Gomez, Ochoa – Ortiz, Roca – Flores, |
naranjo |
Casarin (c), Borbolla, Velázquez |
1:0 Bader 10, 2:0 Antenen 44, 2:1 Casarin 89 |
OPMERKING: wedstrijd 25 minuten vertraagd vanwege vergelijkbare teamkleuren en |
hun volgende vervangingen |
1. BEHA ^ 3 2 1 0 5 8-2 |
2. KAN 3 2 0 1 4 7-3 |
3. SUI 3 0 1 2 1 4-6 |
4. MEX 3 0 0 3 0 2-10 |
Groep B – Chili, Engeland, Spanje, Verenigde Staten van Amerika |
25.06.50 (15.00) Rio de Janeiro, Estadio Maracaná |
NL – CHI 2:0 (1:0) |
(+30000) van der Meer HOL, Gardelli BRA, Dahlner SWE |
NL: Williams – Ramsey, Aston, Wright (c) – Hughes, Dickinson – Finney, |
Mortensen, Bentley, Mannion, Mullen |
CHI: Livingstone (c) – Farias, Roldán, Alvarez – Busquets, Carvallo – |
Maya's, Cremaschi, Robledo, Muñoz, Diaz |
1:0 Mortensen 27 uur, 2:0 Mannion 51 |
25.06.50 (15.30) Curitiba, Estadio Brito |
ESP – VS 3:1 (0:1) |
(+9000) Vianna BRA, Costa POR, Delasalle FRA |
ESP: Eizaguirre (c) – Alonzo, Antunez, J.Gonzalvo – M.Gonzalvo, Puchades – |
Basora, Hernandez, Zarra, Igoa, Gainza |
VS: Borghi – Keough (c), Maca, McIlvenny – Colombo, Bahr – Craddock, J.Souza, |
Gaetjens, Pariani, Valentini |
0:1 J.Souza 17, 1:1 Igoa 54, 2:1 Basora 56, 3:1 Zarra 63 |
29.06.50 (15.00) Rio de Janeiro, Estadio Maracaná |
ESP – CHI 2:0 (2:0) |
(-20000) Malcher BEHA, Marino URU, Alvarez BOL |
ESP: Ramallets – Alonzo, Parra, J.Gonzalvo – M.Gonzalvo, Puchades – |
Basora, Panizo, Zarra, Igoa, Gainza (c) |
CHI: Livingstone (c) – Farias, Roldan, Alvarez – Busquets, Carvallo – Prieto, |
Cremaschi, Robledo, Muñoz, Diaz |
1:0 Basora 17, 2:0 Zarra 30 |
29.06.50 (18.00) Belo Horizonte, Estadio Mineiro |
VS – ENG 1:0 (1:0) |
(+10000) Datillo ITA, Galeati ITA, Delasalle FRA |
VS: Borghi – Keough, Maca, McIlvenny (c) – Colombo, Bahr – Wallace, |
J.Souza, Gaetjens, Pariani, E.Souza |
NL: Williams – Ramsey, Aston, Wright (c) – Hughes, Dickinson – Finney, |
Mortensen, Bentley, Mannion, Mullen |
1:0 Gaetjens 38 h (59 Borghi redde een penalty van Mortensen) |
02.07.50 (15.00) Rio de Janeiro, Estadio Maracaná |
ESP – ENG 1:0 (0:0) |
(+74000) Galeati ITA, Lutz SUI, Datillo ITA |
ESP: Ramallets – Alonzo, Parra, J.Gonzalvo – M.Gonzalvo, Puchades – |
Basora, Panizo, Zarra, Igoa, Gainza (c) |
NL: Williams – Ramsey, Eckersley, Wright (c) – Hughes, Dickinson – Finney, |
Mortensen, Matthews, Baily, Milburn |
1:0 Zarra 49 |
02.07.50 (18.00) Recife, Estadio Ilha do Retiro |
CHI – VS 5:2 (2:0) |
(+8000) Gardelli BEHA, Alvarez PAR, Heyen MEX |
CHI: Livingstone (c) – Farias, Machuca, Alvarez – Busquets, Rojas – Prieto, |
Cremaschi, Robledo, Riera, Ibanez |
VS: Borghi – Keough, Maca, McIlvenny – Colombo, Bahr (c) – Wallace, |
J.Souza, Gaetjens, Pariani, E.Souza |
1:0 Robledo 16, 2:0 Cremaschi 33, 2:1 Pariani 46, 2:2 J.Sousa 49 d, 3:2 |
Prieto 54, 4:2 Cremaschi 60, 5:2 Riera 63 |
OPMERKING: Sommige bronnen kennen het laatste doelpunt toe aan Cremaschi |
1. ESP^ 3 3 0 0 6 6-1 |
2. DUT 3 1 0 2 2 2-2 |
3. CHI 3 1 0 2 2 5-6 |
4. VS 3 1 0 2 2 4-8 |
Groep C - Italië, Paraguay, Zweden (India trok zich terug) |
25.06.50 (15.00) São Paulo, Estadio Pacaembu |
ZWE – ITA 3:2 (2:1) |
(+50000) Lutz SUI, Beranek AUT, Esteves MEX |
ZWE: Svensson – Samuelsson, E.Nilsson (c), Andersson – Nordahl, Gärd – |
Sundqvist, Palmer, Jeppson, Skoglund, S.Nilsson |
ITA: Sentimenti – Giovannini, Furiassi, Annovazzi – Parola, Magli – Muccinelli, |
Boniperti, Cappello, Campatelli, Carapellese (c) |
0:1 Carapallese 7, 1:1 Jeppson 25, 2:1 Andersson 34, 3:1 Jeppson 69, 3:2 |
Muccinelli 78 |
29.06.50 (15.30) Curitiba, Estadio Brito |
ZWE – PAR 2:2 (2:1) |
(-8000) Mitchell SCO, Lamešić JUG, Garcia VS |
ZWE: Svensson – Samuelsson, E.Nilsson (c), Andersson – Nordahl, Gärd – |
Sundqvist, Palmer, Jeppson, Skoglund, Jönsson |
PAR: Vargas – Gonzalito, Cespedes, Gavilan – Lequizamon, Cantero – |
Avalos, A. López, Jara, López Fretes (c), Unzain. |
1:0 Zondag 17, 2:0 Palmer 25, 2:1 López Fretes 34, 2:2 López 74 |
02.07.50 (15.00) São Paulo, Estadio Pacaembu |
ITA – PAR 2:0 (1:0) |
(-26000) Ellis ENG, Delasalle FRA, Garcia VS |
ITA: Moro – Blason, Fattori, Furiassi – Remondini, Mari – Pandolfini, |
Muccinelli, Cappello, Amadei, Carapellese (c) |
PAR: Vargas – Gonzalito, Cespedes, Gavilan – Lequizamon, Cantero – Avalos, |
Lopez, Jara, López Fretes (c), Unzain |
1:0 Carapallese 13, 2:0 Pandolfini 63 |
1. ZWE^ 2 1 1 0 3 5-4 |
2. ITA 2 1 0 1 2 4-3 |
3. PAR 2 0 1 1 1 2-4 |
Groep D - Bolivia, Uruguay (Schotland, Turkije trok zich terug) |
02.07.50 (15.00) Belo Horizonte, Estadio Mineiro |
URU – BOL 8:0 (4:0) |
(+5000) Lezer ENG, Viana BRA, Lamešić JUG |
URU: Máspoli – M.Gonzáles, Tejera, JCGonzáles – Varela (c), Andrade – |
Ghiggia, Perez, Miguez, Schiaffino, Vidal |
BOL: B.Gutierrez – Achá, Bustamente (c), Greco – Valencia, Ferrel – Algaranaz, |
Ugarte, Caparelli, E.Gutierrez, Maldonado |
1:0 Miguez 12, 2:0 Vidal 18, 3:0 Schiaffino 20, 4:0 Miguez 37, 5:0 Miguez 51, |
6:0 Schiaffino 54, 7:0 Pérez 78, 8:0 Ghiggia 83 |
1. URU^ 1 1 0 0 2 8-0 |
2. BOL 1 0 0 1 0 0-8 |
Finalepoule – Brazilië, Spanje, Zweden, Uruguay |
03.07.50 (15.00) Rio de Janeiro, Estadio Maracaná |
BH – ZWE 7:1 (3:0) |
(+138000) Ellis ENG, Delasalle FRA, Garcia VS |
BH: Barbosa – Augusto (c), Juvenal, Bauer – Danilo, Bigode – Maneca |
Zizinho, Ademir, Jaïr, Chico |
ZWE: Svensson – Samuelsson, E.Nilsson (c), Andersson – Nordahl, Gärd – |
Sundqvist, Palmer, Jeppson, Skoglund, S.Nilsson |
1:0 Ademir 17, 2:0 Ademir 37, 3:0 Chico 39, 4:0 Ademir 51, 5:0 Ademir 59, 5:1 |
Andersson 57 d, |
6:1 Maneca 65, 7:1 Chico 87 |
09.07.50 (15.00) São Paulo, Estadio Pacaembu |
ESP – URU 2:2 (2:1) |
(+44000) Griffiths WAL, Alvares BOL, Danilo ITA |
ESP: Ramallets – Alonzo, Parra, J.Gonzalvo – M.Gonzalvo, Puchades – |
Basora, Igoa, Zarra, Molowny, Gainza (c) |
URU: Máspoli – M.Gonzáles, Tejera, JC Gonzáles – Varela (c), Andrade – |
Ghiggia, Perez, Miguez, Schiaffino, Vidal |
0:1 Ghiggia 29, 1:1 Basora 39, 2:1 Basora 41, 2:2 Varela 72 |
13.07.50 (15.00) Rio de Janeiro, Estadio Maracaná |
BH – ESP 6:1 (3:0) |
(+152000) Leafe ENG, Costa POR, Mitchell SCO |
BH: Barbosa – Augusto (c), Juvenal, Bauer – Danilo, Bigode – Friaça, |
Zizinho, Ademir, Jaïr, Chico |
ESP: Ramallets – Alonzo, Parra, J.Gonzalvo – M.Gonzalvo, Puchades – |
Basora, Igoa, Zarra, Panizo, Gainza (c) |
1:0 Ademir 15, 2:0 Jair 21, 3:0 Chico 29, 4:0 Chico 55, 5:0 Ademir 57, |
6:0 Zizinho 61, 6:1 Igoa 70 |
NB: het 1e doelpunt werd lang als eigen doelpunt genoteerd door Parra, het 5e als doelpunt door |
Jaïr; onlangs heeft de FIFA Ademir aangesteld als doelpuntenmaker van beide goals. |
13.07.50 (15.00) São Paulo, Estadio Pacaembu |
URU – ZWE 3:2 (1:2) |
(-8000) Galeati ITA, Beranek AUT, de Nicola PAR |
URU: Paz – M.Gonzáles, Tejera, Gambetta – Varela (c), Andrade – Ghiggia, |
Perez, Miguez, Schiaffino, Vidal |
ZWE: Svensson – Samuelsson, E.Nilsson (c), Andersson – Johansson, Gärd – |
Sundqvist, Palmer, Mellberg, Skoglund, Jönsson |
0:1 Palmer 4, 1:1 Ghiggia 39, 1:2 Sandqvist 40, 2:2 Miguez 77, 3:2 Miguez 84 |
16.07.50 (15.00) São Paulo, Estadio Pacaembu |
ZWE – ESP 3:1 (2:0) |
(+11000) van der Meer HOL, Garcia VS, Lutz SUI |
ZWE: Svensson – Samuelsson, E.Nilsson (c), Andersson – Johansson, Gärd – |
Sundqvist, Palmer, Mellberg, Rydell, Jonsson |
ESP: Eizaguirre – Asensi, Parra, Alonzo – Silva, Puchades – Basora, |
Hernandez, Zarra (c), Panizo, Juncosa |
1:0 zondag 15, 2:0 Mellberg 34, 3:0 Palmer 79, 3:1 Zarra 82 |
OPMERKING: Sommige bronnen kennen het doelpunt van Sundqvist toe aan Jonsson |
16.07.50 (15.00) Rio de Janeiro, Estadio Maracaná |
URU – BH 2:1 (0:0) |
(-200000) Lezer ENG, Ellis ENG, Mitchell SCO |
URU: Máspoli – M.Gonzáles, Tejera, Gambetta – Varela (c), Andrade – Ghiggia, |
Perez, Miguez, Schiaffino, Morán |
BH: Barbosa – Augusto (c), Juvenal, Bauer – Danilo, Bigode – Friaça, Zizinho, |
Ademir. Jaïr, Chico |
0:1 Friaça 46, 1:1 Schiaffino 58, 2:1 Ghiggia 61 |
1. URU 3 2 1 0 5 7-5 |
2. BEHA 3 2 0 1 4 14-4 |
3. ZWE 3 1 0 2 2 6-11 |
4. ESP 3 0 1 2 1 4-11 |
Scorerslijst |
9 – Ademir BRA |
5 – Miguez URU |
4 – Chico BEHA, Basora, Zarra ESP, Ghiggia URU |
3 – Palmer, Sundqvist SWE, Schiaffino URU |
2 – Baltazar, Jair, Zizinho BRA, Cremaschi CHI, Igoa ESP, Carapallese ITA, |
Ž.Čajkovski JUG, Fatton SUI, Andersson, Jepsson SWE, J.Souza, VS |
1 – Alfredo, Friaça, Maneca BRA, Prieto, Riera, Robledo CHI, Mannion, |
Mortensen ENG, Muccinelli, Pandolifini ITA, Bobek, Mitić, Ognjanov |
JUG, Casarin, Ortiz MEX, López, López Fretes PAR, Antenen, Bader SUI, |
Mellberg SWE, Pérez, Varela, Vidal URU, Gaetjens, Pariani VS |
In totaal 88 goals (3 p, 6 h, 1 f, 1 o), 4.00 per wedstrijd. De meeste goals BRA (22), |
BOL zonder doelpunten. 46 spelers scoorden. |
Coaches, assistenten, reservespelers |
BOL: M. Pretto, F. Deheza | Aparicio, Aráoz, Arraya, Bruin, Carrera, |
Godoy-Veizaga, Guerra, Mena, Saavedra-Araujo |
BH: F. Costa, V. Feola | Nena, Castilho, Adãosinho, Rodriguez, |
N.dos Santos |
CHI: A. Buccicardi, F. Reyes | Campos Quiros, Flores, Infante Bencolet, |
Quitral-Encina, Saez-Alvarez, Urres-Martinez |
NL: W. Witterbottom (J. Trotter, W. Bieden) | Cockburn, Ditchburn, |
Nicholson, Scott, Taylor, Watson |
ESP: G. Eisaguirre, R. Díaz | Acuña Noya, Nando, Lesmes-Bobed, |
Alvarez |
ITA: F. Novo, A. Baredlli, R. Copernico, W. Stancome | Caprile, Cesari, |
Lorensi, Tognon |
KRUIK: M. Arsenijević, L. Bročić | Atanacković, Beara, Broketa, Cojić, |
Firma, Katnić, Palfi, Radovniković, Zlatković |
MEX: O. Flacon | Córdoba-Alcala, Panchito, Navarro-Galindez, Prieto- |
Sánchez |
PAR: M. Fleitas-Solich | Avalez, Baez, Berni, Cabrena, Calonga, Cañete, |
Centurión, A.González, Osorio, Peredez, Soza |
SUI: F. Andreolli, C. Tachiron, S. Minelli | Beerli, Corrodi, Gyger, |
Hasler, Kernen, Rey, Schneiter, Siegenthaler, Sreffen |
ZWE: R. Kock, G. Baynor | Ahlund, Bodin, Lindberg, S.Svensson, |
T.Svensson, Taper |
URU: J. López, R. Vásquez, E. Lastre, C. Abate, I. Kirschberg, E. Frigoli | |
Britos, Burgueño, Martinez, Ortaño, Pini, Rijo, Romero, Vilchez |
VS: W. Giesler, W. Jeffrey | Annis, Coombes, di Orio, Gardassanich, |
McLaughlin |
Oudste en jongste |
Jongste Oudste |
speler Ibánez CHI 18y224d Matthews ENG 35y151d |
doelman Carbajal MEX 21j 17d Mrkušić JUG 35j 36d |
doelpuntenmaker Antenen SUI 20y241d Varela URU 32y292d |
kampioen Morán URU 19j344d Varela URU 32j299d |
finalist Morán URU 19y344d Nilsson SWE 33y344d |
medaillewinnaar Morán URU 19y344d Nilsson SWE 33y344d |
kapitein Keough USA 22y222d Nilsson SWE 33y344d |
coach Vial MEX 31y210d Jeffrey USA 58y 48d |
referee Leafe ENG 35y210d Reader ENG 53y236d |
Nr. | Pos | Voor-en achternaam | Geboortedatum (Leeftijd) | Caps | club | Land | ||||||
BRAZILI (Groep 1) | ||||||||||||
Hoofdtrainer: Flávio Costa | ||||||||||||
- | FW | Adãozinho | 2 april 1923 (27 jaar) | 2 | Internationale | Brazilië | ||||||
- | FW | Ademir | 8 november 1922 (27 jaar) | 25 | Vasco da Gama | Brazilië | ||||||
- | FW | Alfred | 1 januari 1920 (30 jaar) | 0 | Vasco da Gama | Brazilië | ||||||
- | DF | Augustus | 22 oktober 1920 (29 jaar) | 12 | Vasco da Gama | Brazilië | ||||||
- | FW | Baltazar | 14 januari 1926 (24 jaar) | 4 | Corinthians | Brazilië | ||||||
- | GK | Barbosa | 27 maart 1921 (29 jaar) | 13 | Vasco da Gama | Brazilië | ||||||
- | MF | Bauer | 21 november 1925 (24 jaar) | 6 | São Paulo FC | Brazilië | ||||||
- | MF | snor | 4 april 1922 (28 jaar) | 5 | Vlaams | Brazilië | ||||||
- | GK | Castilho | 27 november 1927 (22 jaar) | 2 | Fluminense | Brazilië | ||||||
- | FW | Chico | 7 januari 1922 (28 jaar) | 15 | Vasco da Gama | Brazilië | ||||||
- | MF | Danilo | 3 december 1920 (29 jaar) | 15 | Vasco da Gama | Brazilië | ||||||
- | DF | Ely | 14 mei 1921 (29 jaar) | 8 | Vasco da Gama | Brazilië | ||||||
- | FW | Friaça | 20 oktober 1924 (25 jaar) | 6 | São Paulo FC | Brazilië | ||||||
- | FW | Jair | 21 maart 1921 (29 jaar) | 32 | Palmeiras | Brazilië | ||||||
- | DF | Juvenal | 27 november 1923 (26 jaar) | 4 | Vlaams | Brazilië | ||||||
- | FW | Mouw | 28 januari 1926 (24 jaar) | 3 | Vasco da Gama | Brazilië | ||||||
- | DF | Nena | 27 maart 1921 (29 jaar) | 5 | Internationale | Brazilië | ||||||
- | DF | Nilton Santos | 16 mei 1927 (23 jaar) | 5 | Botafogo | Brazilië | ||||||
- | MF | Noronha | 25 september 1918 (31 jaar) | 15 | São Paulo FC | Brazilië | ||||||
- | FW | Rodrigues | 27 juni 1925 (24 jaar) | 2 | Fluminense | Brazilië | ||||||
- | MF | Rui | 2 augustus 1922 (27 jaar) | 27 | São Paulo FC | Brazilië | ||||||
- | ||||||||||||
ZWITSERLAND (Groep 1) | ||||||||||||
Hoofdcoach: Franco Andreoli | ||||||||||||
- | FW | Karel Antenen | 3 november 1929 (20 jaar) | FC La Chaux-de-Fonds | Zwitserland | |||||||
- | FW | René Bader | 7 augustus 1922 (27 jaar) | FC Basel | Zwitserland | |||||||
- | FW | Walter Beerli | 23 juli 1928 (21 jaar) | Young Boys Bern | Zwitserland | |||||||
- | FW | Alfred Bikkel | 2 mei 1918 (32 jaar) | Grasshoppers Club Zürich | Zwitserland | |||||||
- | DF | Roger Boquet | 9 april 1921 (29 jaar) | Lausanne-Sport | Zwitserland | |||||||
- | GK | Eugen Corrodi | 2 juli 1922 (27 jaar) | FC Lugano | Zwitserland | |||||||
- | MF | Oliver Eggiman | 6 augustus 1921 (28 jaar) | Servet Genf | Zwitserland | |||||||
- | FW | Jacques Fatton | 19 december 1925 (24 jaar) | Servette | Zwitserland | |||||||
- | FW | Hans-Peter Friedländer | 6 november 1920 (29 jaar) | Lausanne-Sport | Zwitserland | |||||||
- | DF | Rudolf Gyger | 16 april 1920 (30 jaar) | kantonnale Neuchâtel | Zwitserland | |||||||
- | GK | Adolphe Knuffel | 23 september 1923 (26 jaar) | Urania Genfo | Zwitserland | |||||||
- | DF | Willy Kernen | 6 augustus 1929 (20 jaar) | FC La Chaux-de-Fonds | Zwitserland | |||||||
- | DF | Gerhard Lusenti | 24 april 1921 (29 jaar) | AC Bellinzona | Zwitserland | |||||||
- | DF | Andre Neury | 3 september 1921 (28 jaar) | Locarno | Zwitserland | |||||||
- | MF | Roger Quinche | 22 juli 1922 (27 jaar) | Young Boys Bern | Zwitserland | |||||||
- | DF | Kurt Rey | 1923 | SCYF Juventus | Zwitserland | |||||||
- | FW | Walter Schneiter | FC Zürich | Zwitserland | ||||||||
- | FW | Hans Siegenthaler | 1923 | SCYF Juventus | Zwitserland | |||||||
- | DF | Felice Soldini | 1915 | AC Bellinzona | Zwitserland | |||||||
- | DF | Willi Steffen | 24 mei 1923 (27 jaar) | kantonnale Neuchâtel | Zwitserland | |||||||
- | GK | Georges Stüber | 11 mei 1925 (25 jaar) | Lausanne-Sport | Zwitserland | |||||||
- | FW | Jean Tamini | 9 december 1919 (30 jaar) | Servet Genf | Zwitserland | |||||||
Joegoslavië (groep 1) | ||||||||||||
Hoofdcoach: Milorad Arsenijević | ||||||||||||
- | MF | Aleksandar Atanackovic | 29 april 1920 (30 jaar) | 15 | Partizan Belgrado | Joegoslavië | ||||||
- | GK | Vladimir Beera | 2 november 1928 (21 jaar) | 0 | Hajduk Split | Joegoslavië | ||||||
- | FW | Stjepan Bobek | 3 december 1923 (26 jaar) | 26 | Partizan Belgrado | Joegoslavië | ||||||
- | DF | Božo Broketa | 24 december 1921 (28 jaar) | 3 | Hajduk Split | Joegoslavië | ||||||
- | FW | Željko Čajkovski | 5 mei 1925 (25 jaar) | 16 | Dinamo Zagreb | Joegoslavië | ||||||
- | MF | Zlatko Čajkovski | 24 januari 1923 (27 jaar) | 25 | Partizan Belgrado | Joegoslavië | ||||||
- | DF | Ratko olić | 17 maart 1918 (32 jaar) | 6 | Partizan Belgrado | Joegoslavië | ||||||
- | MF | Predrag Đajić | 1 mei 1922 (28 jaar) | 5 | Rode Ster Belgrado | Joegoslavië | ||||||
- | DF | Vladimir Firma | 1923 | 3 | Partizan Belgrado | Joegoslavië | ||||||
- | DF | Ivan Horvat | 16 juli 1926 (23 jaar) | 13 | Dinamo Zagreb | Joegoslavië | ||||||
- | DF | Miodrag Jovanovic | 17 januari 1922 (28 jaar) | 18 | Partizan Belgrado | Joegoslavië | ||||||
- | MF | Ervin Katnic | Hajduk Split | Joegoslavië | ||||||||
- | FW | Prvoslav Mihajlovic | 13 april 1921 (29 jaar) | 12 | Partizan Belgrado | Joegoslavië | ||||||
- | FW | Rajko Mitic | 6 september 1922 (27 jaar) | 19 | Rode Ster Belgrado | Joegoslavië | ||||||
- | GK | Srđan Mrkušić | 26 juni 1915 (34 jaar) | 4 | Rode Ster Belgrado | Joegoslavië | ||||||
- | FW | Tihomir Ognjanov | 2 maart 1927 (23 jaar) | 2 | Rode Ster Belgrado | Joegoslavië | ||||||
- | MF | Bel Palfi | 16 februari 1923 (27 jaar) | 1 | Rode Ster Belgrado | Joegoslavië | ||||||
- | MF | Ivo Radovnikovi | Hajduk Split | Joegoslavië | ||||||||
- | DF | Branko Stankovic | 31 oktober 1921 (28 jaar) | 19 | Rode Ster Belgrado | Joegoslavië | ||||||
- | FW | Kosta Tomasević | 26 mei 1924 (26 jaar) | 6 | Rode Ster Belgrado | Joegoslavië | ||||||
- | FW | Bernard Vukas | 1 mei 1927 (23 jaar) | 6 | Hajduk Split | Joegoslavië | ||||||
- | DF | Siniša Zlatkovic | Rode Ster Belgrado | Joegoslavië | ||||||||
MEXICO (Groep 1) | ||||||||||||
Hoofdcoach: Octavio Vial | ||||||||||||
- | FW | José Luis Borbolla | 31 januari 1920 (30 jaar) | Club Amerika | Mexico | |||||||
- | GK | Antonio Carbajal | 7 juni 1929 (21 jaar) | Spanje FC | Mexico | |||||||
- | FW | Horacio Casarin | 25 mei 1918 (32 jaar) | Spanje FC | Mexico | |||||||
- | GK | Raul Córdoba | San Sebastián Leon | Mexico | ||||||||
- | MF | Samuel Cuburu | 20 februari 1928 (22 jaar) | FC Puebla | Mexico | |||||||
- | MF | Antonio Flores | 13 juli 1923 (26 jaar) | Atlas | Mexico | |||||||
- | DF | Gregorio Gomez | 26 juni 1924 (25 jaar) | Deportivo Guadalajara | Mexico | |||||||
- | MF | Charles Guevara | Asturië FC | Mexico | ||||||||
- | DF | Manuel Gutierrez | 8 april 1920 (30 jaar) | Club Amerika | Mexico | |||||||
- | MF | Francisco Hernández | CD Zacatepec | Mexico | ||||||||
- | DF | Alfonso Montemayor | 28 april 1922 (28 jaar) | FC León | Mexico | |||||||
- | FW | Jos Naranjo | 19 maart 1926 (24 jaar) | Oro Guadalajara | Mexico | |||||||
- | FW | Leonardo navarro | FC Atlanta | Mexico | ||||||||
- | MF | Mario ochoa | 1927 | Club Amerika | Mexico | |||||||
- | MF | Hector Ortiz | 20 december 1928 (21 jaar) | Mars | Mexico | |||||||
- | MF | Mario Perez | 19 februari 1927 (23 jaar) | Mars | Mexico | |||||||
- | FW | Max Prieto | Deportivo Guadalajara | Mexico | ||||||||
- | DF | Jose Antonio Roca | 24 mei 1928 (22 jaar) | Necaxa | Mexico | |||||||
- | DF | Rodrígo Ruiz | 14 april 1923 (27 jaar) | Deportivo Guadalajara | Mexico | |||||||
- | FW | Carlos Septien | 18 januari 1923 (27 jaar) | Spanje FC | Mexico | |||||||
- | FW | Guadelupe Velázquez | 12 augustus 1923 (26 jaar) | FC Puebla | Mexico | |||||||
- | DF | Felipe Zetter | 3 juli 1923 (26 jaar) | Atlas | Mexico | |||||||
SPANJE (Groep 2) | ||||||||||||
Hoofdcoach: Guillermo Eizaguirre | ||||||||||||
- | GK | John Acuna | 11 januari 1923 (27 jaar) | 1 | Deportivo de La Coruna | Spanje | ||||||
- | DF | Gabriël Alonso | 9 november 1923 (26 jaar) | 4 | Celta de Vigo | Spanje | ||||||
- | DF | Francisco Antunez | 1 november 1922 (27 jaar) | 2 | CF Sevilla | Spanje | ||||||
- | DF | Vicente Asensi | 28 januari 1919 (31 jaar) | 5 | Valencia CF | Spanje | ||||||
- | FW | Estanislao Basora | 18 november 1926 (23 jaar) | 4 | FC Barcelona | Spanje | ||||||
- | FW | Caesar | 29 juni 1920 (29 jaar) | 8 | FC Barcelona | Spanje | ||||||
- | FW | Augustín Gaínza | 28 mei 1922 (28 jaar) | 14 | Atletico Bilbao | Spanje | ||||||
- | DF | Josep Gonzalvo | 16 januari 1920 (30 jaar) | 3 | FC Barcelona | Spanje | ||||||
- | MF | Maria Gonzalvo | 22 maart 1922 (28 jaar) | 8 | FC Barcelona | Spanje | ||||||
- | FW | Rosendo Hernández | 1 maart 1921 (29 jaar) | 2 | RCD Espanyol | Spanje | ||||||
- | FW | Silvestre Igoa | 5 september 1920 (29 jaar) | 5 | Valencia CF | Spanje | ||||||
- | GK | Ignacio Eizaguirre | 7 november 1920 (29 jaar) | 14 | Valencia CF | Spanje | ||||||
- | FW | José Juncosa | 2 februari 1922 (28 jaar) | 1 | Atletico Madrid | Spanje | ||||||
- | DF | Rafaël Lesmes | 9 november 1926 (23 jaar) | 0 | Valladolid | Spanje | ||||||
- | FW | Luis Molowny | 12 mei 1925 (25 jaar) | 2 | Real Madrid | Spanje | ||||||
- | MF | Nando | 1 februari 1921 (29 jaar) | 5 | Atletico Bilbao | Spanje | ||||||
- | FW | Jose Luis Panizo | 12 januari 1922 (28 jaar) | 6 | Atletico Bilbao | Spanje | ||||||
- | DF | José Parra | 28 augustus 1925 (24 jaar) | 1 | RCD Espanyol | Spanje | ||||||
- | MF | Antonio Puchades | 4 juni 1925 (25 jaar) | 6 | Valencia CF | Spanje | ||||||
- | GK | Antoni Ramallets | 4 juni 1924 (26 jaar) | 0 | FC Barcelona | Spanje | ||||||
- | DF | Alfonso Silva | 19 maart 1926 (24 jaar) | 3 | Atletico Madrid | Spanje | ||||||
- | FW | Zara | 20 januari 1921 (29 jaar) | 11 | Atletico Bilbao | Spanje | ||||||
ENGELAND (Groep 2) | ||||||||||||
Hoofdcoach: Walter Winterbottom | ||||||||||||
- | DF | John Aston | 2 september 1921 (28 jaar) | 14 | Manchester United | Engeland | ||||||
- | MF | Eddie Bailey | 6 augustus 1925 (24 jaar) | 0 | Tottenham Hotspur | Engeland | ||||||
- | FW | Roy Bentley | 17 mei 1924 (26 jaar) | 4 | Chelsea | Engeland | ||||||
- | MF | Hendrik Cockburn | 14 september 1921 (28 jaar) | 10 | Manchester United | Engeland | ||||||
- | MF | Jimmy Dickinson | 24 april 1925 (25 jaar) | 7 | Portsmouth | Engeland | ||||||
- | GK | Ted ditchburn | 24 oktober 1921 (28 jaar) | 2 | Tottenham Hotspur | Engeland | ||||||
- | DF | Bill Eckersly | 16 juli 1925 (24 jaar) | 0 | Blackburn Rovers | Engeland | ||||||
- | FW | Tom Finney | 5 april 1922 (28 jaar) | 25 | Preston North End | Engeland | ||||||
- | MF | Laurie Hughes | 2 maart 1924 (26 jaar) | 0 | Liverpool | Engeland | ||||||
- | FW | Wil Mannion | 16 mei 1918 (32 jaar) | 19 | Middlesbrough | Engeland | ||||||
- | FW | Stanley Matthews | 1 februari 1915 (35 jaar) | 30 | Blackpool | Engeland | ||||||
- | FW | Jacky Milburn | 11 mei 1924 (26 jaar) | 7 | Newcastle United | Engeland | ||||||
- | FW | Stan Mortensen | 26 mei 1921 (29 jaar) | 18 | Blackpool | Engeland | ||||||
- | FW | Jimmy Mullen | 6 januari 1923 (27 jaar) | 4 | Wolverhampton Wanderers | Engeland | ||||||
- | MF | Bill Nicholson | 26 januari 1919 (31 jaar) | 0 | Tottenham Hotspur | Engeland | ||||||
- | DF | alf ramsey | 22 januari 1920 (30 jaar) | 5 | Tottenham Hotspur | Engeland | ||||||
- | DF | Laurien Scott | 23 april 1917 (33 jaar) | 17 | Arsenaal | Engeland | ||||||
- | DF | Jim Taylor | 5 november 1917 (32 jaar) | 0 | Fulham | Engeland | ||||||
- | MF | Willie Watson | 7 maart 1920 (30 jaar) | 2 | Sunderland | Engeland | ||||||
- | GK | Bert Willems | 31 januari 1920 (30 jaar) | 7 | Wolverhampton Wanderers | Engeland | ||||||
- | DF | Billy Wright | 6 februari 1924 (26 jaar) | 29 | Wolverhampton Wanderers | Engeland | ||||||
Nr. | Pos | Voor-en achternaam | Geboortedatum (Leeftijd) | Caps | club | Land | ||||||
CHILI (Groep 2) | ||||||||||||
Hoofdcoach: José Tapia | ||||||||||||
- | DF | Manuel Álvarez | 23 mei 1928 (22 jaar) | 3 | Katholieke Universiteit Sportclub | Chili | ||||||
- | MF | Miguel Busquet | 15 oktober 1920 (29 jaar) | 15 | CF Universiteit van Chili | Chili | ||||||
- | MF | Fernando Campos | 5 | Colo-Colo | Chili | |||||||
- | MF | Hernán Carvallo | 19 augustus 1922 (27 jaar) | 5 | Katholieke Universiteit Sportclub | Chili | ||||||
- | FW | Atilio Cremaschi | 8 maart 1923 (27 jaar) | 10 | Spaanse Unie | Chili | ||||||
- | FW | Guillermo Diaz | 29 december 1930 (19 jaar) | 4 | Santiago Wanderers-sportclub | Chili | ||||||
- | DF | Arturo Farías | 1 november 1927 (22 jaar) | 4 | Colo-Colo | Chili | ||||||
- | DF | Tijdelijke afbeelding voor Miguel Flores | 0 | CF Universiteit van Chili | Chili | |||||||
- | FW | Carlos Ibanez | 30 november 1931 (18 jaar) | 0 | Magellan | Chili | ||||||
- | FW | Raymundo Infante | 13 | Katholieke Universiteit Sportclub | Chili | |||||||
- | GK | Sergio Livingstone | 26 maart 1920 (30 jaar) | 31 | Katholieke Universiteit Sportclub | Chili | ||||||
- | DF | Manuel Machuca | 1934 | 18 | Colo-Colo | Chili | ||||||
- | FW | Luis Mayanes | 15 januari 1925 (25 jaar) | 0 | CF Universiteit van Chili | Chili | ||||||
- | FW | Manuel Munoz | 0 | Colo-Colo | Chili | |||||||
- | FW | Andres Prieto | 19 december 1928 (21 jaar) | 9 | Katholieke Universiteit Sportclub | Chili | ||||||
- | GK | René Quitral | 0 | Santiago Wanderers-sportclub | Chili | |||||||
- | FW | Fernando Riera | 27 juni 1920 (29 jaar) | 16 | Katholieke Universiteit Sportclub | Chili | ||||||
- | FW | George Robledo | 14 april 1926 (24 jaar) | 0 | Newcastle United FC | Engeland | ||||||
- | MF | Carlos Rojas | 1928 | 5 | Spaanse Unie | Chili | ||||||
- | DF | Fernando Roldan | 1921 | 0 | Katholieke Universiteit Sportclub | Chili | ||||||
- | MF | Osvaldo Saez | 11 | Colo-Colo | Chili | |||||||
- | ||||||||||||
VERENIGDE STATEN van AMERIKA (Groep 2) | ||||||||||||
Hoofdcoach: William Jeffrey | ||||||||||||
- | DF | Robert Annis | 5 september 1928 (21 jaar) | 1 | St. Louis Simpkins-Ford | Verenigde Staten | ||||||
- | MF | Walter Bahri | 1 april 1927 (23 jaar) | 7 | Philadelphia onderdanen | Verenigde Staten | ||||||
- | GK | Frank Borghi | 9 april 1925 (25 jaar) | 4 | St. Louis Simpkins-Ford | Verenigde Staten | ||||||
- | MF | Charlie Colombo | 20 juli 1920 (29 jaar) | 7 | St. Louis Simpkins-Ford | Verenigde Staten | ||||||
- | DF | Geoff Coombes | 23 april 1919 (31 jaar) | 0 | Chicago Vikingen | Verenigde Staten | ||||||
- | FW | Robert Craddock | 5 september 1923 (26 jaar) | 0 | Pittsburgh Harmarville SC | Verenigde Staten | ||||||
- | FW | Nicolaas Diorio | 4 februari 1921 (29 jaar) | 0 | Pittsburgh Harmarville SC | Verenigde Staten | ||||||
- | FW | Joe Gaetjens | 19 maart 1924 (26 jaar) | 0 | Brookhattan in New York | Verenigde Staten | ||||||
- | GK | Gino Gardasanich | 26 november 1922 (27 jaar) | 0 | Chicago Slowaken | Verenigde Staten | ||||||
- | DF | Harry Kough | 15 november 1927 (22 jaar) | 3 | St Louis McMahon | Verenigde Staten | ||||||
- | DF | Joe Maca | 28 september 1920 (29 jaar) | 0 | Brooklyn Spaans | Verenigde Staten | ||||||
- | MF | Ed McIlvenny | 21 oktober 1924 (25 jaar) | 0 | Philadelphia onderdanen | Verenigde Staten | ||||||
- | FW | Gino Parian | 21 februari 1928 (22 jaar) | 2 | St. Louis Simpkins-Ford | Verenigde Staten | ||||||
- | FW | Ed Souz | 22 september 1921 (28 jaar) | 2 | Ponta Delgada SC | Verenigde Staten | ||||||
- | FW | Johannes Souza | 12 juli 1920 (29 jaar) | 9 | Ponta Delgada SC | Verenigde Staten | ||||||
- | FW | Frank Walace | 15 juli 1922 (27 jaar) | 4 | St. Louis Simpkins-Ford | Verenigde Staten | ||||||
- | ||||||||||||
ZWEDEN (Groep 3) | ||||||||||||
Hoofdcoach: George Raynor (Engeland) | ||||||||||||
- | MF | Olle Åhlund | 22 augustus 1920 (29 jaar) | 15 | Degerfors IF | Zweden | ||||||
- | DF | Zon Andersson | 22 februari 1921 (29 jaar) | 23 | AIK Stockholm | Zweden | ||||||
- | DF | Ivan Bodin | 20 juli 1923 (26 jaar) | 0 | AIK Stockholm | Zweden | ||||||
- | MF | Ingvar Gard | 6 oktober 1921 (28 jaar) | 1 | Malmö FF | Zweden | ||||||
- | FW | Hasse Jeppson | 10 mei 1925 (25 jaar) | 1 | Djurgardens IF Stockholm | Zweden | ||||||
- | DF | Gunnar Johanson | 29 februari 1924 (26 jaar) | 0 | GAIS | Zweden | ||||||
- | FW | Egon Jonsson | 6 december 1926 (23 jaar) | 7 | Malmö FF | Zweden | ||||||
- | GK | Torsten Lindberg | 14 april 1917 (33 jaar) | 18 | IFK Norrkoping | Zweden | ||||||
* | DF | Arne Mansson | 1 | Malmö FF | Zweden | |||||||
- | FW | Broer Mellberg | 9 december 1923 (26 jaar) | 1 | AIK Stockholm | Zweden | ||||||
- | DF | Erik Nielsson | 6 augustus 1916 (33 jaar) | 28 | Malmö FF | Zweden | ||||||
- | FW | Stella Nilsson | 28 mei 1922 (28 jaar) | 15 | Malmö FF | Zweden | ||||||
- | MF | Knut Nordahl | 13 januari 1920 (30 jaar) | 22 | IFK Norrkoping | Zweden | ||||||
- | FW | Karl-Erik Palmer | 17 april 1929 (21 jaar) | 5 | Malmö FF | Zweden | ||||||
- | FW | Ingvar Rydel | 7 mei 1922 (28 jaar) | 2 | Malmö FF | Zweden | ||||||
- | DF | Lennart Samuelson | 7 juli 1924 (25 jaar) | 1 | IF Elfsborg Borås | Zweden | ||||||
- | FW | Lennart Skoglund | 24 december 1929 (20 jaar) | 1 | AIK Stockholm | Zweden | ||||||
- | FW | Stig Sundqvist | 19 juli 1922 (27 jaar) | 6 | IFK Norrkoping | Zweden | ||||||
- | GK | Kalle svensson | 11 november 1925 (24 jaar) | 4 | Helsingborgs IF | Zweden | ||||||
- | FW | Kurt Svenson | 0 | IS Halmia | Zweden | |||||||
- | GK | Scheur Svensson | 6 december 1927 (22 jaar) | 0 | Malmö FF | Zweden | ||||||
- | ||||||||||||
ITALI (Groep 3) | ||||||||||||
Hoofdcoach: Ferruccio Novo | ||||||||||||
- | FW | Amedeo Amadei | 26 juli 1921 (28 jaar) | 6 | Internazionale Milano FC | Italië | ||||||
- | DF | Carlo Annovazzi | 24 mei 1925 (25 jaar) | 10 | AC Milaan | Italië | ||||||
- | DF | Ivan Blason | 24 mei 1923 (27 jaar) | 0 | Amerikaanse Triestina Calcio | Italië | ||||||
- | FW | Giampiero Boniperti | 4 juli 1928 (21 jaar) | 6 | Juventus FC | Italië | ||||||
- | FW | Aldo Campatelli | 7 april 1919 (31 jaar) | 6 | Internazionale Milano FC | Italië | ||||||
- | FW | Gino Capello | 2 juni 1920 (30 jaar) | 3 | Bologna FC 1909 | Italië | ||||||
- | FW | Emilio Caprile | 30 september 1928 (21 jaar) | 2 | Atalanta BC | Italië | ||||||
- | FW | Riccardo Carapellese | 1 juli 1922 (27 jaar) | 11 | Torino FC | Italië | ||||||
- | GK | Giuseppe Casari | 10 april 1922 (28 jaar) | 2 | Atalanta BC | Italië | ||||||
- | DF | Osvaldo Fattori | 22 juni 1922 (28 jaar) | 3 | Internazionale Milano FC | Italië | ||||||
- | DF | Zeffiro Furiasi | 19 januari 1923 (27 jaar) | 0 | SS Lazio | Italië | ||||||
- | DF | Attilio Giovannini | 30 juli 1924 (25 jaar) | 4 | Internazionale Milano FC | Italië | ||||||
- | FW | Benito Lorenzi | 20 december 1925 (24 jaar) | 5 | Internazionale Milano FC | Italië | ||||||
- | MF | Augusto Magli | 9 maart 1923 (27 jaar) | 0 | ACF Fiorentina | Italië | ||||||
- | MF | Giacomo Mari | 17 oktober 1924 (25 jaar) | 3 | Juventus FC | Italië | ||||||
- | GK | Giuseppe Moro | 16 januari 1921 (29 jaar) | 2 | Torino FC | Italië | ||||||
- | FW | Ermes Muccinelli | 28 juli 1927 (22 jaar) | 2 | Juventus FC | Italië | ||||||
- | FW | Egisto Pandolfini | 19 februari 1926 (24 jaar) | 0 | A.C. Fiorentina | Italië | ||||||
- | MF | Carlo Parola | 20 september 1921 (28 jaar) | 9 | Juventus FC | Italië | ||||||
- | MF | Leandro Remondini | 17 november 1917 (32 jaar) | 0 | SS Lazio | Italië | ||||||
- | GK | Lucidio Sentimenti | 1 juli 1920 (29 jaar) | 7 | SS Lazio | Italië | ||||||
- | ||||||||||||
PARAGUAY (Groep 3) | ||||||||||||
Hoofdcoach: Manuel Fleitas Solich | ||||||||||||
- | FW | Enrique Avalos | 1922 | Cerro Porteno | Paraguay | |||||||
- | FW | Marcia Avalos | Cerro Porteno | Paraguay | ||||||||
- | MF | Melanio Baez | Club Nacional | Paraguay | ||||||||
- | FW | Angel Berni | 9 januari 1931 (19 jaar) | Club Sportivo Luqueño | Paraguay | |||||||
- | DF | Anthony Cabrera | Club Libertad Asunción | Paraguay | ||||||||
- | FW | Lorenzo Calonga | Club Guaraní | Paraguay | ||||||||
- | FW | Juan Cañete | Clubvoorzitter Hayes | Paraguay | ||||||||
- | MF | Castor Cantero | 1918 | Olimpia Asunción | Paraguay | |||||||
- | GK | Pablo Centurión | Cerro Porteno | Paraguay | ||||||||
- | DF | Casiano Céspedes | 1924 | Olimpia Asunción | Paraguay | |||||||
- | DF | Manuel Gavilan | 1921 | Club Libertad Asunción | Paraguay | |||||||
- | DF | Alberto González | 1922 | Olimpia Asunción | Paraguay | |||||||
- | MF | Armando González | Club Guaraní | Paraguay | ||||||||
- | MF | Victoriaans Leguizamon | 1923 | Olimpia Asunción | Paraguay | |||||||
- | FW | Atilio López | 1925 | Club Nacional | Paraguay | |||||||
- | FW | Cesar López Fretes | 21 maart 1923 (27 jaar) | Olimpia Asunción | Paraguay | |||||||
- | FW | Hilarion Osorio | Club Sportivo Luqueño | Paraguay | ||||||||
- | DF | Elioro Paredes | Club Sportivo Luqueño | Paraguay | ||||||||
- | FW | Dario Saguier | 11 september 1926 (23 jaar) | Cerro Porteno | Paraguay | |||||||
- | FW | Francisco Sosa | Cerro Porteno | Paraguay | ||||||||
- | FW | Leongino Unzaim | 16 mei 1925 (25 jaar) | Olimpia Asunción | Paraguay | |||||||
- | ||||||||||||
URUGUAY (Groep 4) | ||||||||||||
Hoofdtrainer: Juan López | ||||||||||||
- | FW | Julio Cesar Britos | 18 mei 1926 (24 jaar) | 10 | Penarol | Uruguay | ||||||
- | FW | Juan Burgueño | 1923 | 4 | Voetbalclub Danubio Montevideo | Uruguay | ||||||
- | DF | Schubert Gambetta | 14 april 1920 (30 jaar) | 39 | Nationale voetbalclub | Uruguay | ||||||
- | FW | Alcides Giggia | 22 december 1926 (23 jaar) | 3 | Penarol | Uruguay | ||||||
- | DF | Juan Carlos Gonzalez | 22 augustus 1924 (25 jaar) | 3 | Penarol | Uruguay | ||||||
- | DF | Matías González | 6 augustus 1925 (24 jaar) | 7 | Club Atlético Cerro Montevideo | Uruguay | ||||||
- | DF | William Martinez | 13 januari 1928 (22 jaar) | 3 | Rampla Juniors | Uruguay | ||||||
- | GK | Roque Maspoli | 12 oktober 1917 (32 jaar) | 27 | Penarol | Uruguay | ||||||
- | FW | Oscar Miguez | 5 december 1927 (22 jaar) | 5 | Penarol | Uruguay | ||||||
- | FW | Ruben Moran | 6 augustus 1930 (19 jaar) | 2 | Club Atlético Cerro Montevideo | Uruguay | ||||||
- | MF | Washington Ortuño | 13 mei 1928 (22 jaar) | 0 | Penarol | Uruguay | ||||||
- | GK | Aníbal Pazi | 18 februari 1918 (32 jaar) | 23 | Nationale voetbalclub | Uruguay | ||||||
- | FW | Julio Perez | 19 juni 1926 (24 jaar) | 7 | Nationale voetbalclub | Uruguay | ||||||
- | MF | Rodolfo Pini | 1926 | 6 | Nationale voetbalclub | Uruguay | ||||||
- | FW | Luis Rijo | 28 september 1927 (22 jaar) | 0 | Centrale Fútbol Club | Uruguay | ||||||
- | MF | Victor Rodríguez Andrade | 2 mei 1927 (23 jaar) | 11 | Centrale Fútbol Club | Uruguay | ||||||
- | FW | Carlos Romero | 7 september 1927 (22 jaar) | 3 | Voetbalclub Danubio Montevideo | Uruguay | ||||||
- | FW | Juan Alberto Schiaffino | 28 juli 1925 (24 jaar) | 9 | Penarol | Uruguay | ||||||
- | DF | Eusebio Tejera | 6 januari 1922 (28 jaar) | 28 | Nationale voetbalclub | Uruguay | ||||||
- | MF | Obdulio Varela | 20 september 1917 (32 jaar) | 39 | Penarol | Uruguay | ||||||
- | FW | Ernesto Vidal | 15 november 1921 (28 jaar) | 0 | Penarol | Uruguay | ||||||
- | ||||||||||||
` | ||||||||||||
Hoofdcoach: Mario Pretto | ||||||||||||
- | DF | Alberto Figueroa de Acha | 3 april 1920 (30 jaar) | 23 | De sterkste | Bolivia | ||||||
- | FW | Victor Celestino Algarañaz | 1926 | 8 | Litoral | Bolivia | ||||||
- | MF | Alberto Aparicio | 0 | Feroviario La Paz | Bolivia | |||||||
- | MF | Duberty Aráoz | 10 | Litoral | Bolivia | |||||||
- | GK | Vicente Arraya | 26 | Feroviario La Paz | Bolivia | |||||||
- | MF | Juan Aricio | 0 | Ayacucho La Pazo | Bolivia | |||||||
- | FW | Victor Brown | 2 | Litoral | Bolivia | |||||||
- | DF | José Bustamante | 1921 | 31 | Litoral | Bolivia | ||||||
- | MF | René Cabrera | 8 | Club Jorge Wilstermann | Bolivia | |||||||
- | FW | Roberto Capparelli | 1923 | 0 | De sterkste | Bolivia | ||||||
- | MF | Leonardo Ferrel | 1924 | 18 | De sterkste | Bolivia | ||||||
- | FW | Benedicto Godoy Veizaga | 9 | Feroviario La Paz | Bolivia | |||||||
- | DF | Antonio Greco | 1923 | 0 | Litoral | Bolivia | ||||||
- | FW | johannes oorlog | 9 | Feroviario La Paz | Bolivia | |||||||
- | FW | Benigno Gutierrez | 1 september 1925 (24 jaar) | 15 | Litoral | Bolivia | ||||||
- | GK | Eduardo Gutierrez | 2 september 1922 (27 jaar) | 12 | CD Ingavi | Bolivia | ||||||
- | FW | Benjamin Maldonado | 1928 | 4 | San José de Oruro | Bolivia | ||||||
- | FW | Mario Mena | 1923 | 9 | Club Bolivar | Bolivia | ||||||
- | MF | Humberto Saavedra | 0 | De sterkste | Bolivia | |||||||
- | MF | Eulogio Sandoval | 0 | Litoral | Bolivia | |||||||
- | FW | Victor Agustín Ugarte | 5 mei 1926 (24 jaar) | 16 | Club Bolivar | Bolivia | ||||||
- | MF | Antonio Valencia | 1927 | 9 | Club Bolivar | Bolivia | ||||||
Welke acht Arsenal-spelers hebben Champions League-doelpunten 2023-24? |
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om apparaatinformatie op te slaan en/of te openen. Door in te stemmen met deze technologieën kunnen wij en onze partners persoonlijke gegevens zoals browsegedrag of unieke ID's op deze site verwerken en (niet-) gepersonaliseerde advertenties tonen. Het niet toestemmen of intrekken van toestemming kan een negatieve invloed hebben op bepaalde kenmerken en functies.
Klik hieronder om akkoord te gaan met het bovenstaande of om gedetailleerde keuzes te maken. Uw keuzes worden alleen toegepast op deze site. U kunt uw instellingen op elk moment wijzigen, inclusief het intrekken van uw toestemming, door de schakelaars in het Cookiebeleid te gebruiken of door op de knop toestemming beheren onder aan het scherm te klikken.