FA Cup 2017-18

FA Cup resultaten, programma's en statistieken 2017-18

Mijn voetbalfeiten ⇒ Engeland voetbal ⇒ FA Cup

FA Cup Resultaten, Wedstrijden & Statistieken Seizoen 2017-18
De FA Cup 2017-18 (ook bekend als de FA Challenge Cup) is de 137e editie van het oudste erkende voetbaltoernooi ter wereld. Het wordt gesponsord door Emirates en staat voor sponsordoeleinden bekend als de Emirates FA Cup. 737 clubs werden geaccepteerd en het begon met de extra voorronde op 5 augustus 2017 en eindigde met de finale op 19 mei 2018.
De winnaars kwalificeren zich voor de groepsfase van de UEFA Europa League 2018/19.
Premier League kant Arsenal FC zijn de titelverdediger.
Vetgedrukte teams = Premier League.
Zie - FA Cup-doelen gescoord door clubs 2018 (derde ronde en verder)

FA Cup-statistieken 2017-18 

Komt overeen met gespeeld Doelen Scoorde Toeschouwers
Round Data Ties replays Totaal Home Weg Totaal GPG Totaal Gemiddelde
Extra Voorlopig 05 augustus 2017 185 36 221 435 398 833 3.77 30,980 140
Voorronde 19 augustus 2017 160 35 195 376 259 635 3.26 35,481 182
1e kwalificatie 02 september 2017 116 16 132 250 223 473 3.58 36,573 277
2e kwalificatie 16 september 2017 80 17 97 167 147 314 3.24 40,213 415
3e kwalificatie 30 september 2017 40 8 48 91 70 161 3.35 32,292 673
4e kwalificatie 14 oktober 2017 32 10 42 54 57 111 2.64 46,441 1,106
1e ronde goed 04 november 2017 40 5 45 75 62 137 3.04 125,978 2,800
2e ronde goed 01 december 2017 20 7 27 61 39 100 3.70 87,035 3,224
3e ronde goed 05 januari 2018 32 8 40 56 35 91 2.28 712,107 17,803
4e ronde goed 27 januari 2018 16 4 20 32 28 60 3.00 371,286 18,564
5e ronde goed 17 februari 2018 8 2 10 20 8 28 2.80 210,328 21,033
6e ronde (QF's) 17 maart 2018 4 0 4 3 7 10 2.50 140,641 35,160
Halve finale 21 april 2018 2 0 2 4 1 5 2.50 158,083 79,042
uiteinde 19 mei 2018 1 0 1 1 0 1 1.00 87,647 87,647
Totalen 736 148 884 1,625 1,334 2,959 3.35 2,115,085 2,393

FA Cup 2017-18 Extra voorronde 5th augustus 2017

stropdas nee Thuisteam Score Bezoekende team Opkomst
1 Penrith 2-1 Stad West Auckland 213
2 Billingham Town 0-3 Pickering Stad 134
3 Barnoldswick Town 3-1 Jarrow Dakbedekking BCA 221
4 Sunderland RCA 3-1 Garforth Town 102
5 Shildon 2-0 Morpeth Town 270
6 Consett 3-3 Bishop Auckland 394
af te spelen Bishop Auckland 2-5 Consett 432
7 Washington 0-3 Dunston UTS 148
8 Bridlington Town 2-0 Billingham Synthonia 190
9 Newton Aycliffe 1-0 Stad van Chester-le-Street 131
10 Seaham Red Star 1-1 Whitley Bay 222
af te spelen Whitley Bay 4-1 Seaham Red Star 259
11 Thackley 3-4 Harrogate Railway Athletic 112
12 Guisborough Town 4-2 Stockton Town 256
13 Ashington 1-0 Ryhope Colliery Welzijn 211
14 Newcastle Benfield 1-0 West Toewijzing Celtic 102
15 Albion Sports 2-0 Nelson 78
16 Team Northumbria 0-1 Heaton Stannington 95
17 Marske United 4-4 North Shields 217
af te spelen North Shields 0-1 Marske United 279
18 Litherland REMYCA 2-0 AFC Liverpool 312
19 AFC Emley 0-3 Burshoest 306
20 Squires Gate 0-4 Ashton Athletic 82
21 Cammell Laird 1907 4-1 Maltby Main 82
22 Padiham 1-2 Stad van Liverpool 357
23 Pontefract-mijnen 1-0 Alsager Stad 91
24 Hallam 3-0 Bootle 310
25 Runcorn Town 3-2 AFC Darwen 120
26 Northwich Victoria 2-2 1874 Northwich 510
af te spelen 1874 Northwich 2-0 Northwich Victoria 429
27 Widnes 0-5 Handsworth Parramore 165
28 Congleton Town 4-2 nieuwe molens 193
29 Irlam 1-2 Abdij Hey 203
30 Armthorpe Welzijn 1-1 Liversedge 45
af te spelen Liversedge 5-3 Armthorpe Welzijn 91
31 Parkgate 4-2 Barnton 83
32 Athersley recreatie 0-5 West Didsbury & Chorlton 113
33 Charnock Richard 3-4 Kerk van Penistone 254
34 Maine Road 3-2 Winsford United 165
35 Runcorn Linnets 2-0 Welzijn van mijnwerkers in Hemsworth 324
36 Hanley Town 4-1 Atherstone Town 181
37 Coventry United 1-2 Rugby Stad 315
38 Sporting Khalsa 2-2 Stourport Gierzwaluwen 57
af te spelen Stourport Gierzwaluwen 2-3 Sporting Khalsa 114
39 AFC Wulfrunians 3-0 Shawbury United 72
40 Wolverhampton Sporting 2-3 Haughmond 55
41 Tividale 1-1 Highgate United 105
af te spelen Highgate United 2-3 Tividale 110
42 Walsall Wood 3-1 Whitchurch Alport 203
43 Coventry Sphinx 0-2 Boldmere St. Michaels 117
44 Daventry Town 0-1 Worcester City 244
45 Wolverhampton Casuals 7-0 Malvern Town 52
46 Westfields 3-1 Bewdley Town 219
47 Coleshill Town 6-2 Wellington 82
48 Bromsgrove Sporting 2-2 Rocester 602
af te spelen Rocester 0-3 Bromsgrove Sporting 196
49 Brocton 3-0 Cadbury Athletic 67
50 Kimberley Miners Welzijn 2-4 Blaby & Whetstone Athletic 101
51 Oadby Town 1-1 St Andrews 189
af te spelen St Andrews 2-2 Oadby Town (pennen 1-3) 136
52 Birstall United 3-0 South Normanton Athletic 190
53 Bottesford Town 6-0 Long Eaton United 85
54 Leicester Road 2-1 Sleaford Town 54
55 Duinkerken 2-1 Leicester Nirvana 63
56 Kirby Muxloe 4-2 Barton Town 61
57 AFC Mansfield 2-1 Hall Road Rangers 70
58 Staveley Miners Welfare 2-1 Loughborough University 160
59 Retford United 1-1 Quorn 161
af te spelen Quorn 3-0 Retford United 153
60 Klemsteen 3-1 West Bridgford 100
61 Heanor Town 0-1 Aylestone Park 213
62 Worksop Town 1-2 Hinckley AFC 435
63 Boston Stad 2-2 Radford 90
af te spelen Radford 2-2 Boston Stad (pennen 3-4) 107
64 Welzijn van Rainworth Miners 0-1 Shepshed Dynamo 95
65 Harrowby United 0-3 Grimsby Borough 70
66 Biggleswade 1-4 Wisbech Town 129
67 Swaffham Town 3-1 Rothwell Corinthians 80
68 Raunds Town 1-1 Yaxley 85
af te spelen Yaxley 4-2 Raunds Town 72
69 Peterborough Northern Star 2-3 Deeping Rangers 92
70 Cogenhoe United 3-0 Godmanchester Rovers 64
71 Ely City 0-2 Holbeach United 114
72 Huntingdon Town 1-4 Newport Pagnell Town 54
73 Eynesbury Rovers 3-2 Thetford Town 93
74 Northampton Sileby Rangers 0-5 Harborough Town 72
75 Wellingborough Whitworth 0-4 Desborough Town 52
76 Fakenham Town 0-2 Wellingborough Town 85
77 Histon 0-1 Northampton ON Chenecks 110
78 Potton United 0-0 Biggleswade United 252
af te spelen Biggleswade United 1-2 Potton United 142
79 Hoddesdon Town 1-2 Haverhill Rovers 76
80 Stad van Sawbridgeworth 0-3 West Essex 115
81 Enfield 1893 1-2 Haverhill Borough 44
82 Redbridge 3-1 Stansted 82
83 Takeley 3-1 Wivenhoe Town 86
84 Kirkley & Pakefield 1-2 Saffron Walden Town 98
85 Southend Manor 1-0 wroxham 58
86 Framlingham Town 0-0 Wadham Lodge 236
af te spelen Wadham Lodge 1-3 Framlingham Town 40
87 Broxbourne Borough 1-1 Tower Hamlets 58
af te spelen Tower Hamlets 1-0 Broxbourne Borough 68
88 blaffende kant 0-4 Stowmarket Town 215
89 Ilford 1-0 Woodbridge Town 72
90 Clacton 0-1 Clapton 203
91 Hadleigh United 3-2 Sporting Bengal United 87
92 FC Roemenië 2-2 Waltham Forest 52
af te spelen Waltham Forest 1-2 FC Roemenië 46
93 Hackney Wick 0-1 Lange Melford 267
94 Felixstowe & Walton United 2-7 Brantham Athletic 255
95 Stanway Rovers 2-4 Gorleston 92
96 Hullbridge Sports 5-1 Ipswich Wanderers 70
97 St Margaretsbury 3-2 Burnham Ramblers 135
98 Great Yarmouth Town 5-0 Diss Town 176
99 Nieuwmarkt Stad 5-1 Geweldige Wakering Rovers 88
100 Walsham-le-Willows 2-2 Basildon United 120
af te spelen Basildon United 3-0 Walsham-le-Willows 184
101 Welwyn Garden City 2-4 North Greenford United 160
102 Cockfosters 1-1 Risborough Rangers 120
af te spelen Risborough Rangers 2-2 Cockfosters (hokken 2-4) 131
103 Holmer Groen 4-0 AFC Hayes 71
104 Lydney Town 1-3 Wantage Town 107
105 Langford 1-9 Hadley 63
106 Highworth Town 1-1 London Colney 174
af te spelen London Colney 2-4 Highworth Town 82
107 Stotfold 1-12 Berkhamsted 86
108 Woodley United 1-2 Tuffley Rovers 108
109 Southall 5-1 Harpenden Stad 50
110 Flackwell Heath 5-0 Burnham 202
111 Highmoor Ibis 3-1 Buckingham Town 52
112 Fairford Town 1-1 Longlevens 202
af te spelen Longlevens 5-1 Fairford Town 132
113 Edgware Town 1-1 Leverstock Groen 68
af te spelen Leverstock Groen 5-3 Edgware Town 58
114 Chipping Sodbury Town 3-1 Brackley Town Saints 161
115 Leighton Town 4-0 Oxhey Jets 72
116 Windsor 1-4 Wembley 136
117 Brimscombe & Thrupp 4-0 Zon sporten 65
118 Royal Wootton Bassett Town 1-2 Crawley Groen 89
119 Colney Heath 1-0 Tring Athletic 92
120 Ardley United 1-3 Baldock Town 52
121 Korinthisch 2-2 Deal Town 71
af te spelen Deal Town 4-1 Korinthisch 120
122 Hassocks 2-3 Hollands & Blair 112
123 Sheppey United 3-2 AFC Croydon Athletic 263
124 Crowborough Athletic 2-0 Lingfield 152
125 Sutton Common Rovers 2-0 Canterbury Stad 73
126 Newhaven 0-0 Peacehaven & Telscombe 504
af te spelen Peacehaven & Telscombe 0-2 Newhaven 439
127 Colliers Wood United 2-2 AFC Uckfield Town 60
af te spelen AFC Uckfield Town 0-2 Colliers Wood United 66
128 Chessington & Hook United 2-2 Lancing 141
af te spelen Lancing 1-3 Chessington & Hook United 104
129 East Preston 2-1 Saltdean United 104
130 Epsom & Ewell 1-2 Banstead Athletic 123
131 Hailsham Town 1-8 Redhill 86
132 Loxwood 3-1 Holmesdale 102
133 Tunbridge Wells 1-0 Beckenham Town 271
134 Walton & Hersham 7-0 Mile Oak 91
135 Sevenoaks Town 3-1 Broadbridge Heath 113
136 Hanworth Villa 5-0 Bedfont & Feltham 94
137 Glebe 1-0 Lordswood 102
138 Whitstable Town 2-3 Croydon 197
139 Worthing United 2-4 Steyning Town 128
140 Arundel 0-4 Pagham 150
141 Horley Town 5-1 Raynes Park Vale 83
142 Abbey Rangers 1-3 Cray Valley PM 60
143 Eastbourne Town 2-1 Bearsted 211
144 Spelthorne Sports 1-3 Chertsey Town 97
145 Rochester United 1-1 Erith Town 74
af te spelen Erith Town 5-0 Rochester United 75
146 Erith & Belvedere 4-0 Lont 45
147 AC Londen 3-2 Crawley Down Gatwick 61
148 Chatham Town 1-1 Littlehampton Town 201
af te spelen Littlehampton Town 2-1 Chatham Town 158
149 Weinig gemeen 1-2 Eastbourne United 116
150 Rusthall 0-0 CB Hounslow United 262
af te spelen CB Hounslow United 2-1 Rusthall 143
151 Haywards Heath Town 5-2 Bedfont Sport 84
152 Horsham YMCA 0-2 Drie bruggen 175
153 Bracknell Town 3-0 Cowes Sports 276
154 Thatcham Town 5-0 Petersfield Town 122
155 Christchurch 1-5 AFC Portchester 82
156 Farnham Town 3-2 Fawley 71
157 Bashley 2-4 Fareham Town 160
158 Hamworthy United 4-1 Bemerton Heath Harlequins 100
159 Team Solent 2-5 Brockenhurst 71
160 Badshot Lea 1-1 Verwood Town 101
af te spelen Verwood Town 3-3 Badshot Lea (pennen 1-3) 40
161 Amesbury Town 4-0 Eversley & Californië 56
162 Camberley Town 0-0 Blackfield & Langley 99
af te spelen Blackfield & Langley 1-2 Camberley Town 86
163 Whitchurch United 0-3 Laverstock & Ford 53
164 Ringwood Town 0-6 Ascot United 84
165 Binfield 4-3 Chichester City 101
166 Horndean 2-1 Melksham Town 68
167 Knaphill 0-0 Bournemouth 52
af te spelen Bournemouth 0-2 Knaphill 52
168 Nieuwpoort (IoW) 2-2 Guildford City 174
af te spelen Guildford City 3-0 Nieuwpoort (IoW) 153
169 Godalming Town 2-1 Westfield 90
170 Sholing 1-2 Alresford Town 302
171 Lymington Town 0-2 Andover Town 85
172 Clevedon Town 2-2 bitton 99
af te spelen bitton 0-1 Clevedon Town 60
173 Cadbury Heath 4-1 Longwell Green Sports 112
174 Plymouth Parkway 0-1 Portland United 115
175 St Austell 1-1 Bridport 292
af te spelen Bridport 1-0 St Austell 212
176 Wells City 2-1 Cribbs 62
177 Shaftesbury 0-0 Exmouth Town 155
af te spelen Exmouth Town 1-2 Shaftesbury 175
178 Shepton Mallet 1-4 Tavistock 88
179 Buckland Athletic 2-3 Bodmin-stad 169
180 Cheddar 0-2 Willand Rovers 173
181 Wellington AFC 1-3 Hengrove Athletic 40
182 Straat 1-1 weerklinken 94
af te spelen weerklinken 1-4 Straat 65
183 Brislington 6-1 Sherborne Town 41
184 Bridgewater Town 5-2 Keynsham Town 211
185 Bradford Town 3-4 Odd Down 151

FA Cup 2017-18 Voorronde 19 augustus 2017

stropdas nee Thuisteam Score Bezoekende team Opkomst
1 Penrith 2-1 Stad West Auckland 213
2 Billingham Town 0-3 Pickering Stad 134
3 Barnoldswick Town 3-1 Jarrow Dakbedekking BCA 221
4 Sunderland RCA 3-1 Garforth Town 102
5 Shildon 2-0 Morpeth Town 270
6 Consett 3-3 Bishop Auckland 394
af te spelen Bishop Auckland 2-5 Consett 432
7 Washington 0-3 Dunston UTS 148
8 Bridlington Town 2-0 Billingham Synthonia 190
9 Newton Aycliffe 1-0 Stad van Chester-le-Street 131
10 Seaham Red Star 1-1 Whitley Bay 222
af te spelen Whitley Bay 4-1 Seaham Red Star 259
11 Thackley 3-4 Harrogate Railway Athletic 112
12 Guisborough Town 4-2 Stockton Town 256
13 Ashington 1-0 Ryhope Colliery Welzijn 211
14 Newcastle Benfield 1-0 West Toewijzing Celtic 102
15 Albion Sports 2-0 Nelson 78
16 Team Northumbria 0-1 Heaton Stannington 95
17 Marske United 4-4 North Shields 217
af te spelen North Shields 0-1 Marske United 279
18 Litherland REMYCA 2-0 AFC Liverpool 312
19 AFC Emley 0-3 Burshoest 306
20 Squires Gate 0-4 Ashton Athletic 82
21 Cammell Laird 1907 4-1 Maltby Main 82
22 Padiham 1-2 Stad van Liverpool 357
23 Pontefract-mijnen 1-0 Alsager Stad 91
24 Hallam 3-0 Bootle 310
25 Runcorn Town 3-2 AFC Darwen 120
26 Northwich Victoria 2-2 1874 Northwich 510
af te spelen 1874 Northwich 2-0 Northwich Victoria 429
27 Widnes 0-5 Handsworth Parramore 165
28 Congleton Town 4-2 nieuwe molens 193
29 Irlam 1-2 Abdij Hey 203
30 Armthorpe Welzijn 1-1 Liversedge 45
af te spelen Liversedge 5-3 Armthorpe Welzijn 91
31 Parkgate 4-2 Barnton 83
32 Athersley recreatie 0-5 West Didsbury & Chorlton 113
33 Charnock Richard 3-4 Kerk van Penistone 254
34 Maine Road 3-2 Winsford United 165
35 Runcorn Linnets 2-0 Welzijn van mijnwerkers in Hemsworth 324
36 Hanley Town 4-1 Atherstone Town 181
37 Coventry United 1-2 Rugby Stad 315
38 Sporting Khalsa 2-2 Stourport Gierzwaluwen 57
af te spelen Stourport Gierzwaluwen 2-3 Sporting Khalsa 114
39 AFC Wulfrunians 3-0 Shawbury United 72
40 Wolverhampton Sporting 2-3 Haughmond 55
41 Tividale 1-1 Highgate United 105
af te spelen Highgate United 2-3 Tividale 110
42 Walsall Wood 3-1 Whitchurch Alport 203
43 Coventry Sphinx 0-2 Boldmere St. Michaels 117
44 Daventry Town 0-1 Worcester City 244
45 Wolverhampton Casuals 7-0 Malvern Town 52
46 Westfields 3-1 Bewdley Town 219
47 Coleshill Town 6-2 Wellington 82
48 Bromsgrove Sporting 2-2 Rocester 602
af te spelen Rocester 0-3 Bromsgrove Sporting 196
49 Brocton 3-0 Cadbury Athletic 67
50 Kimberley Miners Welzijn 2-4 Blaby & Whetstone Athletic 101
51 Oadby Town 1-1 St Andrews 189
af te spelen St Andrews 2-2 Oadby Town (pennen 1-3) 136
52 Birstall United 3-0 South Normanton Athletic 190
53 Bottesford Town 6-0 Long Eaton United 85
54 Leicester Road 2-1 Sleaford Town 54
55 Duinkerken 2-1 Leicester Nirvana 63
56 Kirby Muxloe 4-2 Barton Town 61
57 AFC Mansfield 2-1 Hall Road Rangers 70
58 Staveley Miners Welfare 2-1 Loughborough University 160
59 Retford United 1-1 Quorn 161
af te spelen Quorn 3-0 Retford United 153
60 Klemsteen 3-1 West Bridgford 100
61 Heanor Town 0-1 Aylestone Park 213
62 Worksop Town 1-2 Hinckley AFC 435
63 Boston Stad 2-2 Radford 90
af te spelen Radford 2-2 Boston Stad (pennen 3-4) 107
64 Welzijn van Rainworth Miners 0-1 Shepshed Dynamo 95
65 Harrowby United 0-3 Grimsby Borough 70
66 Biggleswade 1-4 Wisbech Town 129
67 Swaffham Town 3-1 Rothwell Corinthians 80
68 Raunds Town 1-1 Yaxley 85
af te spelen Yaxley 4-2 Raunds Town 72
69 Peterborough Northern Star 2-3 Deeping Rangers 92
70 Cogenhoe United 3-0 Godmanchester Rovers 64
71 Ely City 0-2 Holbeach United 114
72 Huntingdon Town 1-4 Newport Pagnell Town 54
73 Eynesbury Rovers 3-2 Thetford Town 93
74 Northampton Sileby Rangers 0-5 Harborough Town 72
75 Wellingborough Whitworth 0-4 Desborough Town 52
76 Fakenham Town 0-2 Wellingborough Town 85
77 Histon 0-1 Northampton ON Chenecks 110
78 Potton United 0-0 Biggleswade United 252
af te spelen Biggleswade United 1-2 Potton United 142
79 Hoddesdon Town 1-2 Haverhill Rovers 76
80 Stad van Sawbridgeworth 0-3 West Essex 115
81 Enfield 1893 1-2 Haverhill Borough 44
82 Redbridge 3-1 Stansted 82
83 Takeley 3-1 Wivenhoe Town 86
84 Kirkley & Pakefield 1-2 Saffron Walden Town 98
85 Southend Manor 1-0 wroxham 58
86 Framlingham Town 0-0 Wadham Lodge 236
af te spelen Wadham Lodge 1-3 Framlingham Town 40
87 Broxbourne Borough 1-1 Tower Hamlets 58
af te spelen Tower Hamlets 1-0 Broxbourne Borough 68
88 blaffende kant 0-4 Stowmarket Town 215
89 Ilford 1-0 Woodbridge Town 72
90 Clacton 0-1 Clapton 203
91 Hadleigh United 3-2 Sporting Bengal United 87
92 FC Roemenië 2-2 Waltham Forest 52
af te spelen Waltham Forest 1-2 FC Roemenië 46
93 Hackney Wick 0-1 Lange Melford 267
94 Felixstowe & Walton United 2-7 Brantham Athletic 255
95 Stanway Rovers 2-4 Gorleston 92
96 Hullbridge Sports 5-1 Ipswich Wanderers 70
97 St Margaretsbury 3-2 Burnham Ramblers 135
98 Great Yarmouth Town 5-0 Diss Town 176
99 Nieuwmarkt Stad 5-1 Geweldige Wakering Rovers 88
100 Walsham-le-Willows 2-2 Basildon United 120
af te spelen Basildon United 3-0 Walsham-le-Willows 184
101 Welwyn Garden City 2-4 North Greenford United 160
102 Cockfosters 1-1 Risborough Rangers 120
af te spelen Risborough Rangers 2-2 Cockfosters (hokken 2-4) 131
103 Holmer Groen 4-0 AFC Hayes 71
104 Lydney Town 1-3 Wantage Town 107
105 Langford 1-9 Hadley 63
106 Highworth Town 1-1 London Colney 174
af te spelen London Colney 2-4 Highworth Town 82
107 Stotfold 1-12 Berkhamsted 86
108 Woodley United 1-2 Tuffley Rovers 108
109 Southall 5-1 Harpenden Stad 50
110 Flackwell Heath 5-0 Burnham 202
111 Highmoor Ibis 3-1 Buckingham Town 52
112 Fairford Town 1-1 Longlevens 202
af te spelen Longlevens 5-1 Fairford Town 132
113 Edgware Town 1-1 Leverstock Groen 68
af te spelen Leverstock Groen 5-3 Edgware Town 58
114 Chipping Sodbury Town 3-1 Brackley Town Saints 161
115 Leighton Town 4-0 Oxhey Jets 72
116 Windsor 1-4 Wembley 136
117 Brimscombe & Thrupp 4-0 Zon sporten 65
118 Royal Wootton Bassett Town 1-2 Crawley Groen 89
119 Colney Heath 1-0 Tring Athletic 92
120 Ardley United 1-3 Baldock Town 52
121 Korinthisch 2-2 Deal Town 71
af te spelen Deal Town 4-1 Korinthisch 120
122 Hassocks 2-3 Hollands & Blair 112
123 Sheppey United 3-2 AFC Croydon Athletic 263
124 Crowborough Athletic 2-0 Lingfield 152
125 Sutton Common Rovers 2-0 Canterbury Stad 73
126 Newhaven 0-0 Peacehaven & Telscombe 504
af te spelen Peacehaven & Telscombe 0-2 Newhaven 439
127 Colliers Wood United 2-2 AFC Uckfield Town 60
af te spelen AFC Uckfield Town 0-2 Colliers Wood United 66
128 Chessington & Hook United 2-2 Lancing 141
af te spelen Lancing 1-3 Chessington & Hook United 104
129 East Preston 2-1 Saltdean United 104
130 Epsom & Ewell 1-2 Banstead Athletic 123
131 Hailsham Town 1-8 Redhill 86
132 Loxwood 3-1 Holmesdale 102
133 Tunbridge Wells 1-0 Beckenham Town 271
134 Walton & Hersham 7-0 Mile Oak 91
135 Sevenoaks Town 3-1 Broadbridge Heath 113
136 Hanworth Villa 5-0 Bedfont & Feltham 94
137 Glebe 1-0 Lordswood 102
138 Whitstable Town 2-3 Croydon 197
139 Worthing United 2-4 Steyning Town 128
140 Arundel 0-4 Pagham 150
141 Horley Town 5-1 Raynes Park Vale 83
142 Abbey Rangers 1-3 Cray Valley PM 60
143 Eastbourne Town 2-1 Bearsted 211
144 Spelthorne Sports 1-3 Chertsey Town 97
145 Rochester United 1-1 Erith Town 74
af te spelen Erith Town 5-0 Rochester United 75
146 Erith & Belvedere 4-0 Lont 45
147 AC Londen 3-2 Crawley Down Gatwick 61
148 Chatham Town 1-1 Littlehampton Town 201
af te spelen Littlehampton Town 2-1 Chatham Town 158
149 Weinig gemeen 1-2 Eastbourne United 116
150 Rusthall 0-0 CB Hounslow United 262
af te spelen CB Hounslow United 2-1 Rusthall 143
151 Haywards Heath Town 5-2 Bedfont Sport 84
152 Horsham YMCA 0-2 Drie bruggen 175
153 Bracknell Town 3-0 Cowes Sports 276
154 Thatcham Town 5-0 Petersfield Town 122
155 Christchurch 1-5 AFC Portchester 82
156 Farnham Town 3-2 Fawley 71
157 Bashley 2-4 Fareham Town 160
158 Hamworthy United 4-1 Bemerton Heath Harlequins 100
159 Team Solent 2-5 Brockenhurst 71
160 Badshot Lea 1-1 Verwood Town 101
af te spelen Verwood Town 3-3 Badshot Lea (pennen 1-3) 40
161 Amesbury Town 4-0 Eversley & Californië 56
162 Camberley Town 0-0 Blackfield & Langley 99
af te spelen Blackfield & Langley 1-2 Camberley Town 86
163 Whitchurch United 0-3 Laverstock & Ford 53
164 Ringwood Town 0-6 Ascot United 84
165 Binfield 4-3 Chichester City 101
166 Horndean 2-1 Melksham Town 68
167 Knaphill 0-0 Bournemouth 52
af te spelen Bournemouth 0-2 Knaphill 52
168 Nieuwpoort (IoW) 2-2 Guildford City 174
af te spelen Guildford City 3-0 Nieuwpoort (IoW) 153
169 Godalming Town 2-1 Westfield 90
170 Sholing 1-2 Alresford Town 302
171 Lymington Town 0-2 Andover Town 85
172 Clevedon Town 2-2 bitton 99
af te spelen bitton 0-1 Clevedon Town 60
173 Cadbury Heath 4-1 Longwell Green Sports 112
174 Plymouth Parkway 0-1 Portland United 115
175 St Austell 1-1 Bridport 292
af te spelen Bridport 1-0 St Austell 212
176 Wells City 2-1 Cribbs 62
177 Shaftesbury 0-0 Exmouth Town 155
af te spelen Exmouth Town 1-2 Shaftesbury 175
178 Shepton Mallet 1-4 Tavistock 88
179 Buckland Athletic 2-3 Bodmin-stad 169
180 Cheddar 0-2 Willand Rovers 173
181 Wellington AFC 1-3 Hengrove Athletic 40
182 Straat 1-1 weerklinken 94
af te spelen weerklinken 1-4 Straat 65
183 Brislington 6-1 Sherborne Town 41
184 Bridgewater Town 5-2 Keynsham Town 211
185 Bradford Town 3-4 Odd Down 151

stropdas nee Thuisteam Score Bezoekende team Opkomst
79 Brantham Athletic 3-6 Cheshunt 70
80 Stowmarket Town 1-1 Romford 106
af te spelen Romford 3-1 Stowmarket Town 110
81 AFC Sudbury 4-0 Aveley 174
82 Ilford 1-1 Haverhill Borough 82
af te spelen Haverhill Borough 5-2 Ilford 115
83 Hertford Town 4-1 Hadleigh United 260
84 Great Yarmouth Town 1-0 Basildon United 163
85 Grays Athletic 2-0 Redbridge 174
86 Lange Melford 1-2 FC Roemenië 84
87 Barking 0-0 Saffron Walden Town 76
af te spelen Saffron Walden Town 3-4 Barking 343
88 Potters Bar Town 4-1 West Essex 121
89 Slimbridge 1-2 Cinderford Town 164
90 Flackwell Heath 1-2 Didcot Town 118
91 Baldock Town 3-1 North Greenford United 120
92 Chalfont St Peter 2-2 Beaconsfield Town 87
af te spelen Beaconsfield Town 3-1 Chalfont St Peter 127
93 Ashford Town 3-0 Wembley 104
94 Colney Heath 2-0 Shortwood United 112
95 Kidlington 1-0 Wantage Town 109
96 Swindon Supermarine 1-0 Northwood 132
97 Hayes & Yeading United 1-0 Brimscombe & Thrupp 201
98 Leighton Town 2-3 Tuffley Rovers 118
99 Crawley Groen 2-3 Berkhamsted 76
100 Chipping Sodbury Town 1-3 Bishop's Cleeve 104
101 Leverstock Groen 1-1 Aylesbury United 98
af te spelen Aylesbury United 4-1 Leverstock Groen 149
102 Southall 2-4 Hadley 35
103 Aylesbury 2-1 Cirencester Town 72
104 Uxbridge 0-4 Thame United 85
105 Highworth Town 2-3 Marlow 173
106 Hanwell Town 1-0 Longlevens 64
107 Highmoor Ibis 1-3 North Leigh 50
108 Cockfosters 3-0 Holmer Groen 112
109 Pagham 1-1 Sittingbourne 124
af te spelen Sittingbourne 0-1 Pagham 152
110 Hollands & Blair 1-4 Crowborough Athletic 155
111 Erith & Belvedere 1-4 Cray Valley PM 98
112 Whyteleafe 1-1 Erith Town 107
af te spelen Erith Town Whyteleafe 94
113 Carshalton Athletic 1-1 Walton & Hersham 263
af te spelen Walton & Hersham 1-1 Carshalton Athletic (pennen 4-5) 148
114 Haywards Heath Town 2-0 South Park 114
115 Colliers Wood United 1-1 Shoreham 65
af te spelen Shoreham 3-1 Colliers Wood United 78
116 Sutton Common Rovers 1-2 Eastbourne Town 101
117 Korinthisch-Casuals 1-1 Hythe Town 115
af te spelen Hythe Town 1-3 Korinthisch-Casuals 278
118 Greenwich Borough 4-1 Drie bruggen 74
119 Deal Town 2-2 Glebe 121
af te spelen Glebe 3-0 Deal Town 136
120 Walton Casuals 3-1 Molesey 81
121 Redhill 1-3 Ashford United 178
122 Ramsgate 3-1 Hanworth Villa 183
123 East Grinstead Town 3-2 VCD Athletic 75
124 Cray Wanderers 2-3 Sevenoaks Town 162
125 Banstead Athletic 6-3 Loxwood 89
126 East Preston 0-8 Thamesmead Town 89
127 Littlehampton Town 3-2 Eastbourne United 177
128 Chipstead 2-0 Horley Town 85
129 Tunbridge Wells 3-1 CB Hounslow United 241
130 Steyning Town 0-5 Phoenix Sport 79
131 Chertsey Town 1-3 Horsham 120
132 Herne Bay 2-1 Chessington & Hook United 204
133 Lewes 3-3 Newhaven 446
af te spelen Newhaven 1-4 Lewes 364
134 Sheppey United 0-2 Hastings United 397
135 Croydon 0-0 Faversham Town 110
af te spelen Faversham Town 2-1 Croydon 187
136 AC Londen 1-5 Egham Town 52
137 Bracknell Town 0-4 Winchester City 238
138 Vlootstad 1-1 AFC Totton 130
af te spelen AFC Totton 5-0 Vlootstad 195
139 Andover Town 3-3 Wimborne Town 164
af te spelen Wimborne Town 1-2 Andover Town 248
140 Godalming Town 3-0 Farnham Town 155
141 AFC Portchester 3-1 Amesbury Town 107
142 Hamworthy United 4-1 Ascot United 65
143 Binfield 1-1 Horndean 120
af te spelen Horndean 3-0 Binfield 91
144 Brockenhurst 1-5 Hartley Wintney 133
145 Guildford City 4-0 Camberley Town 163
146 Salisbury 3-2 Fareham Town 505
147 Badshot Lea 0-3 Geldvelden 56
148 Laverstock & Ford 2-4 Knaphill 80
149 Alresford Town 0-2 Thatcham Town 80
150 Portland United 0-3 Paulton Rovers 221
151 Barnstaple Town 1-0 Clevedon Town 119
152 Tavistock 2-1 Shaftesbury 105
153 Bideford 6-0 Wells City 281
154 Cadbury Heath 1-0 Yate Town 162
155 Bridgewater Town 1-0 Brislington 192
156 Hengrove Athletic 1-4 Bodmin-stad 50
157 Willand Rovers 2-1 Bristol Manor Farm 125
158 Odd Down 1-0 Mangotsfield United 99
159 Taunton Town 3-0 Larkhall Athletic 368
160 Bridport 3-1 Straat 210
86 Framlingham Town 0-0 Wadham Lodge 236
af te spelen Wadham Lodge 1-3 Framlingham Town 40
87 Broxbourne Borough 1-1 Tower Hamlets 58
af te spelen Tower Hamlets 1-0 Broxbourne Borough 68
88 blaffende kant 0-4 Stowmarket Town 215
89 Ilford 1-0 Woodbridge Town 72
90 Clacton 0-1 Clapton 203
91 Hadleigh United 3-2 Sporting Bengal United 87
92 FC Roemenië 2-2 Waltham Forest 52
af te spelen Waltham Forest 1-2 FC Roemenië 46
93 Hackney Wick 0-1 Lange Melford 267
94 Felixstowe & Walton United 2-7 Brantham Athletic 255

FA Cup 2017-18 Eerste ronde kwalificatie 2 september 2017

stropdas nee Thuisteam Score Bezoekende team Opkomst
1 Kerk van Penistone 3-2 Whitby Town 496
2 Albion Sports 3-2 Barnoldswick Town 124
3 Stad van Liverpool 1-2 Nantwich Town 1024
4 Warrington Town 1-0 Grimsby Borough 297
5 Ashton Athletic 2-1 Bamberbrug 202
6 Kidsgrove Athletic 3-2 Clitheroe 156
7 Stalybridge Celtic 2-1 Farsley Celtic 289
8 Marine 1-3 Ashton United 324
9 Shaw Lane 3-1 Radcliffe Borough 187
10 Scarborough Athletic 1-0 Workington 794
11 Bottesford Town 0-1 Shildon 141
12 Cleethorpes Town 1-2 Atherton-mijnen 196
13 Colne 0-1 Lancaster City 301
14 Ossett Stad 2-1 Consett 279
15 Hyde United 1-0 Kendal Town 305
16 Droylsden 4-3 Colwyn Bay 174
17 Abdij Hey 3-3 Altrincham 381
af te spelen Altrincham 2-1 Abdij Hey 520
18 Skelmersdale United 1-2 Handsworth Parramore 165
19 Buxton 3-2 Frickley Athletic 242
20 Whitley Bay 0-2 Newcastle Benfield 608
21 Sunderland RCA 0-0 Liversedge 176
af te spelen Liversedge 0-4 Sunderland RCA 235
22 Mossley 2-2 1874 Northwich 355
af te spelen 1874 Northwich 2-0 Mossley 348
23 Witton Albion 0-2 South Shields 534
24 Halesowen Town 0-3 Basford United 359
25 Boston Stad 2-0 Hednesford Town 157
26 Kempston Rovers 2-1 Wisbech Town 161
27 Loughborough Dynamo 1-3 Stourbridge 262
28 Markt Drayton Town 1-5 Alvechurch 82
29 AFC Mansfield 4-0 Duinkerken 130
30 Soham Town Rangers 0-0 Westfields 163
af te spelen Westfields 1-0 Soham Town Rangers 202
31 Peterborough Sport 3-4 Stafford Rangers 284
32 Russell Olympisch 1-0 Potton United 139
33 Sutton Coldfield Town 0-2 Barwell 186
34 St Ives Town 1-0 Coalville Town 203
35 Grantham Town 2-1 Holbeach United 302
36 Haughmond 3-2 Matlock Town 236
37 Tividale 2-3 AFC Rushden & Diamonds 325
38 Lincoln United 0-1 Redditch United 114
39 Shepshed Dynamo 6-1 Prei Stad 262
40 Romulus 0-3 Kettering Town 249
41 Stratford Town 4-0 Newcastle Town 187
42 King's Lynn Town 4-1 Coleshill Town 817
43 Mickleover Sports 2-1 Hinckley AFC 305
44 Boldmere St. Michaels 0-3 Chasetown 359
45 Yaxley 0-1 Dereham Town 125
46 Brocton 2-4 Deeping Rangers 127
47 Cambridge City 3-1 St. Neots-stad 312
48 Maldon & Tiptree 3-3 Hayes & Yeading United 91
af te spelen Hayes & Yeading United 4-3 Maldon & Tiptree 201
49 Soort rijtuig 0-1 Aylesbury United 115
50 North Leigh 2-2 Biggleswade Town 92
af te spelen Biggleswade Town 3-2 North Leigh 113
51 Romford 0-1 AFC Hornchurch 333
52 Baldock Town 4-3 Thame United 161
53 Hendon 1-1 Wingate & Finchley 298
af te spelen Wingate & Finchley 4-2 Hendon 266
54 Beaconsfield Town 0-2 Marlow 218
55 Colney Heath 3-0 Cockfosters 140
56 Berkhamsted 1-3 Slough Town 366
57 Clapton 0-3 Needham-markt 143
58 Royston Town 2-0 Dunstable Town 234
59 Billericay Town 5-0 Didcot Town 1159
60 Bedford Town 0-2 Lowestoft Town 264
61 Accessoires 2-1 Witham Town 101
62 thurrock 1-1 Harlow Town 159
af te spelen Harlow Town 2-1 thurrock 230
63 Hadley 2-3 FC Roemenië 125
64 Great Yarmouth Town 0-2 Chesham United 277
65 Hertford Town 1-1 Grays Athletic 315
af te spelen Grays Athletic 2-3 Hertford Town 232
66 Haringey Borough 1-1 Hitchin Town 171
af te spelen Hitchin Town 1-1 Haringey Borough (pennen 2-3) 201
67 Potters Bar Town 1-0 Bishop's Stortford 181
68 Gorleston 0-4 Barking 192
69 Arlesey Town 0-7 Heybridge Swifts 163
70 AFC Sudbury 1-1 Mildenhall Town 239
af te spelen Mildenhall Town 2-4 AFC Sudbury 280
71 Aylesbury 1-3 Leiston 109
72 Hanwell Town 4-1 Brightlingsea Regent 142
73 St Margaretsbury 1-6 Kidlington 105
74 Cheshunt 2-0 Takeley 185
75 Haverhill Borough 0-8 Kings Langley 126
76 Enfield Town 2-1 Harrow Borough 421
77 Littlehampton Town 2-2 Chipstead 229
af te spelen Chipstead 4-0 Littlehampton Town 128
78 Ashford Town 2-0 Korinthisch-Casuals 125
79 Phoenix Sport 2-0 Eastbourne Town 177
80 Ramsgate 3-3 Egham Town 204
af te spelen Egham Town 2-4 Ramsgate 98
81 Margate 3-1 East Grinstead Town 458
82 Faversham Town 3-1 Tonbridge Angels 346
83 Crowborough Athletic 2-0 Sevenoaks Town 107
84 Dulwich Hamlet 3-1 Hastings United 1288
85 Tooting & Mitcham United 2-0 Merstham 256
86 Thamesmead Town 3-0 Lewes 104
87 Herne Bay 3-1 Walton Casuals 192
88 Metropolitan Police 3-2 Staines Town 153
89 Folkestone Invicta 3-2 Greenwich Borough 351
90 Dorking Wanderers 3-2 Worthing 281
91 Horsham 6-0 Ashford United 243
92 Haywards Heath Town 2-2 Tunbridge Wells 202
af te spelen Tunbridge Wells 3-0 Haywards Heath Town 254
93 Banstead Athletic 0-4 Glebe 73
94 Carshalton Athletic 5-3 Pagham 225
95 Kingstonian 3-2 Shoreham 218
96 Leatherhead 6-0 Cray Valley PM 283
97 Erith Town 0-3 Burgess Hill Town 105
98 Hereford 8-0 Godalming Town 1737
99 Banbury United 4-2 Tiverton Town 436
100 Bridport 1-0 Barnstaple Town 246
101 Gosport Borough 1-0 Bridgewater Town 250
102 uit de stad 2-1 AFC Totton 191
103 AFC Portchester 1-0 Dorchester Town 291
104 Farnborough 2-3 Salisbury 396
105 Odd Down 0-5 Weymouth 190
106 Tavistock 2-2 Taunton Town 380
af te spelen Taunton Town 1-2 Tavistock 373
107 Merthyr Town 6-1 Willand Rovers 303
108 Tuffley Rovers 0-5 Swindon Supermarine 221
109 Horndean 0-2 Bodmin-stad 68
110 Paulton Rovers 1-0 Winchester City 129
111 Guildford City 1-3 Knaphill 198
112 Basingstoke Town 2-2 Hartley Wintney 554
af te spelen Hartley Wintney 1-0 Basingstoke Town 620
113 Bideford 5-1 Bishop's Cleeve 231
114 Hamworthy United 1-5 Thatcham Town 185
115 Cinderford Town 2-1 Geldvelden 116
116 Andover Town 1-2 Cadbury Heath 309

FA Cup 2017-18 Tweede ronde kwalificatie 16th September 2017

stropdas nee Thuisteam Score Bezoekende team Opkomst
1 Salford City 1-2 York City 1350
2 Darlington 0-3 South Shields 1814
3 Southport 0-3 Bradford Park Avenue 496
4 Ossett Stad 1-0 Atherton-mijnen 244
5 Newcastle Benfield 2-1 Ashton United 149
6 Warrington Town 1-1 Hyde United 429
af te spelen Hyde United 2-0 Warrington Town 433
7 Harrogate Town 3-0 Kerk van Penistone 653
8 Spennymoor Town 1-2 Gainsborough Trinity 403
9 Handsworth Parramore 1-1 FC United of Manchester 434
af te spelen FC United of Manchester 6-2 Handsworth Parramore 623
10 Albion Sports 0-4 Ashton Athletic 203
11 Shildon 1-0 Altrincham 345
12 Scarborough Athletic 2-0 Sunderland RCA 932
13 Blyth Spartanen 1-2 Shaw Lane 543
14 1874 Northwich 1-0 North Ferriby United 439
15 Stockport County 1-0 Curzon Ashton 1922
16 Stalybridge Celtic 1-3 Chorley 551
17 Lancaster City 4-0 Droylsden 303
18 Stafford Rangers 1-0 Tamworth 782
19 Boston United 1-1 Haughmond 726
af te spelen Haughmond 0-5 Boston United 768
20 Shepshed Dynamo 0-1 Nantwich Town 318
21 Deeping Rangers 2-4 Kidderminster Harriers 696
22 AFC Mansfield 0-0 Russell Olympisch 110
af te spelen Russell Olympisch 1-2 AFC Mansfield 114
23 Kempston Rovers 0-4 Hereford 429
24 Stratford Town 4-1 Redditch United 326
25 AFC Telford United 2-0 Barwell 541
26 Nuneaton Town 3-1 King's Lynn Town 627
27 Kettering Town 2-0 Kidsgrove Athletic 543
28 Basford United 1-0 Mickleover Sports 217
29 Alfredton Town 2-2 AFC Rushden & Diamonds 403
af te spelen AFC Rushden & Diamonds 1-3 Alfredton Town 609
30 Westfields 0-2 Leamington 365
31 Grantham Town 3-4 Alvechurch 332
32 Buxton 4-1 Chasetown 314
33 Stourbridge 2-0 St Ives Town 765
34 Dereham Town 1-2 Boston Stad 246
35 Leiston 4-2 Crowborough Athletic 234
36 Concord Rangers 4-0 Tunbridge Wells 191
37 Braintree Town 2-2 Royston Town 256
af te spelen Royston Town 1-2 Braintree Town 251
38 AFC Sudbury 3-0 Chipstead 169
39 Biggleswade Town 0-1 East Thurrock United 191
40 St Albans Stad 3-3 Cambridge City 561
af te spelen Cambridge City 0-2 St Albans Stad 276
41 Horsham 2-5 Herne Bay 200
42 Hemel Hempstead Town 0-0 Wingate & Finchley 377
af te spelen Wingate & Finchley 1-2 Hemel Hempstead Town 251
43 Lowestoft Town 0-1 Harlow Town 395
44 Metropolitan Police 2-2 Heybridge Swifts 84
af te spelen Heybridge Gierzwaluwen (pennen 4-3) 1-1 Metropolitan Police 227
45 Chelmsford City 7-0 Ramsgate 578
46 Accessoires 2-5 Leatherhead 149
47 Kings Langley 0-1 Margate 258
48 Thamesmead Town 1-1 Billericay Town 433
af te spelen Billericay Town 5-0 Thamesmead Town 771
49 Baldock Town 1-2 Aylesbury United 335
50 Hertford Town 1-2 AFC Hornchurch 308
51 Glebe 2-2 Phoenix Sport 200
af te spelen Phoenix Sports (pennen 5-4) 1-1 Glebe 183
52 FC Roemenië 2-2 Hayes & Yeading United 162
af te spelen Hayes & Yeading United 2-0 FC Roemenië 207
53 Kingstonian 0-3 Brackley Town 289
54 Eastbourne Borough 4-3 Carshalton Athletic 438
55 Folkestone Invicta 1-3 Tooting & Mitcham United 335
56 Cheshunt 1-3 Dorking Wanderers 170
57 Wealdstone 4-0 Faversham Town 414
58 Colney Heath 3-3 Burgess Hill Town 153
af te spelen Burgess Hill Town 3-0 Colney Heath 255
59 Welling United 1-2 Haringey Borough 329
60 Dartford 3-1 Barking 652
61 Hampton en Richmond 1-1 Potters Bar Town 392
af te spelen Potters Bar Town 0-3 Hampton en Richmond 179
62 witte havik 1-3 Oxford City 295
63 Marlow 0-2 Ashford Town 161
64 Needham-markt 2-0 Chesham United 166
65 Slough Town 3-2 Dulwich Hamlet 712
66 Hanwell Town 0-0 Enfield Town 210
af te spelen Enfield Town 5-0 Hanwell Town 278
67 Havant en Waterlooville 2-1 Merthyr Town 296
68 Bodmin-stad 1-1 Bideford 250
af te spelen Bideford 1-0 Bodmin-stad 247
88 Metropolitan Police 3-2 Staines Town 153
af te spelen Cadbury Heath 2-3 Bridport 203
70 Gosport Borough 1-2 Swindon Supermarine 231
71 Bognor Regis Town 2-1 Weston-super-Mare 397
72 Cinderford Town 1-0 Hartley Wintney 167
73 Tavistock 1-2 uit de stad 410
74 Weymouth 2-0 Chippenham Town 609
75 Banbury United 2-0 Thatcham Town 450
76 Bath City 6-0 Knaphill 497
77 Truro Stad 2-0 AFC Portchester 302
78 Salisbury 0-2 Poole Town 995
79 Paulton Rovers 3-2 Kidlington 155
80 Gloucester City 0-3 Hungerford Town 275

FA Cup 2017-18 Derde ronde kwalificatie 30th September 2017

stropdas nee Thuisteam Score Bezoekende team Opkomst
1 1874 Northwich 2-2 Ossett Stad 387
af te spelen Ossett Town (pennen 5-4) 0-0 1874 Northwich 342
2 AFC Mansfield 0-2 Boston United 613
3 Stafford Rangers 1-1 AFC Telford United 1137
af te spelen AFC Telford United 4-1 Stafford Rangers 869
4 Newcastle Benfield 0-1 Kidderminster Harriers 403
5 Nantwich Town 3-1 Nuneaton Town 479
6 Boston Stad 2-3 Hyde United 410
7 Banbury United 2-3 Shildon 700
8 Scarborough Athletic 2-2 Stratford Town 1180
af te spelen Stratford Town 1-4 Scarborough Athletic 498
9 Basford United 2-3 Kettering Town 525
10 Shaw Lane 2-1 Lancaster City 314
11 Buxton 2-1 Alvechurch 209
12 Stockport County 3-3 FC United of Manchester 3034
af te spelen FC United of Manchester 1-0 Stockport County 1,688
13 Ashton Athletic 0-1 Chorley 602
14 Leamington 0-0 Gainsborough Trinity 459
af te spelen Gainsborough Trinity 2-0 Leamington
15 Stourbridge 3-1 Alfredton Town 646
16 South Shields 3-2 York City 2,806
17 Harrogate Town 0-0 Bradford Park Avenue 911
af te spelen Bradford Park Avenue 0-2 Harrogate Town 393
18 Swindon Supermarine 2-3 Paulton Rovers 214
19 Enfield Town 3-0 Phoenix Sport 501
20 Hayes & Yeading United 0-4 Havant en Waterlooville 241
21 Hereford 2-0 AFC Hornchurch 2440
22 Slough Town 2-1 Poole Town 680
23 Brackley Town 4-1 Braintree Town 383
24 Concord Rangers 3-0 Dorking Wanderers 141
25 East Thurrock United 2-2 Harlow Town 222
af te spelen Harlow Town 1-2 East Thurrock United 329
26 Chelmsford City 2-1 Weymouth 664
27 Cinderford Town 2-3 Hampton en Richmond 233
28 Oxford City 4-2 Leiston 185
29 Margate 2-0 Herne Bay 1009
30 St Albans Stad 2-1 Bridport 683
31 Heybridge Swifts 2-1 uit de stad 244
32 Truro Stad 4-1 AFC Sudbury 359
33 Eastbourne Borough 0-2 Bognor Regis Town 762
34 Bath City 3-0 Hemel Hempstead Town 510
35 Needham-markt 1-6 Dartford 379
36 Haringey Borough 4-1 Bideford 267
37 Folkestone Invicta 2-1 Aylesbury United 473
38 Hungerford Town 1-1 Billericay Town 507
af te spelen Billericay Town 6-1 Hungerford Town 1024
39 Burgess Hill Town 1-0 Wealdstone 590
40 Ashford Town 1-2 Leatherhead 277

FA Cup 2017-18 Vierde ronde kwalificatie 14 oktober 2017

stropdas nee Thuisteam Score Bezoekende team Opkomst
1 FC Halifax Town 1-3 Tranmere Rovers 1,630
2 Solihull Moors 1-1 Ossett Stad 415
af te spelen Ossett Stad 1-2 Solihull Moors
3 South Shields 1-2 Hartlepool United 2887
4 Shaw Lane Association 2-1 Grafheuvel 864
5 Chorley 0-0 Boston United 1,204
af te spelen Boston United 3-4 Chorley 1,132
6 AFC Telford United 3-1 FC United of Manchester 1451
7 Harrogate Town 1-2 Gainsborough Trinity 927
8 Nantwich Town 1-1 Kettering Town 760
af te spelen Kettering Town 0-1 Nantwich Town 903
9 Buxton 1-2 Gateshead 653
10 Guiseley 6-0 Shildon 772
11 AFC Fylde 1-0 Wrexham 1,390
12 Kidderminster Harriers 2-0 Chester 1,896
13 Scarborough Athletic 0-2 Hyde United 2,003
14 Stourbridge 0-5 Macclesfield Town 1152
15 Brackley Town 3-3 Billericay Town 741
af te spelen Billericay Town 2-1 Brackley Town
16 Dagenham & Redbridge 0-0 Leyton Orient 2529
af te spelen Leyton Orient 1-0 Dagenham & Redbridge 2,013
17 Eastleigh 1-2 Hereford 1,345
18 Aldershot Town 1-0 Torquay United 1583
19 Bath City 0-0 Chelmsford City 878
af te spelen Chelmsford City 1-0 Bath City
20 Oxford City 1-0 Bognor Regis Town 406
21 Maidenhead United 2-1 Havant en Waterlooville 753
22 Haringey Borough 2-4 Heybridge Swifts 401
23 Woking 1-1 Concord Rangers 1004
af te spelen Concord Rangers 1-2 Woking 382
24 Hampton & Richmond Borough 0-2 Truro Stad 784
25 Dover Athletic 0-0 Bromley 923
af te spelen Bromley 3-0 Dover Athletic 828
26 Slough Town 1-0 Folkestone Invicta 926
27 Burgess Hill Town 0-1 Dartford 873
28 St Albans Stad 1-3 Boreham Wood 1418
29 Maidstone United 2-2 Enfield Town 1495
af te spelen Enfield Town 1-3 Maidstone United 820
30 Margate 1-2 Leatherhead 879
31 Paulton Rovers 2-3 Sutton United 601
32 East Thurrock United 0-0 Ebbsfleet United 669
af te spelen Ebbsfleet United 3-0 East Thurrock United 866

FA Cup 2017-18 Eerste Ronde Proper 4 november 2017

stropdas nee Thuisteam Score Bezoekende team Opkomst
1 Stevenage 5-0 Nantwich Town 1,436
2 Bradford Stad 2-0 Chesterfield 4,747
3 Port Vale 2-0 Oxford United 3,443
4 Newport County 2-1 Walsall 2,701
5 Morecambe 3-0 Hartlepool United 2,004
6 Yeovil Town 1-0 Southend United 2,079
7 Peterborough United 1-1 Tranmere Rovers 3,750
af te spelen Tranmere Rovers 0-5 Peterborough United 4,199
8 Cambridge United 1-0 Sutton United 3,070
9 Forest Green Rovers 1-0 Macclesfield Town 1,387
10 AFC Fylde 4-2 Kidderminster Harriers 1,482
11 Luton Town 1-0 Portsmouth 5,333
12 Shrewsbury Town 5-0 Aldershot Town 3,859
13 Hereford 1-0 AFC Telford United 4,712
14 Guiseley 0-0 Accrington Stanley 1,611
af te spelen Accrington Stanley 1-1 Guiseley (pennen 3-4) 1,166
15 Blackburn Rovers 3-1 Barnet 3,710
16 Ebbsfleet United 2-6 Doncaster Rovers 2,069
17 Leatherhead 1-1 Billericay Town 1,797
af te spelen Billericay Town 1-3 Leatherhead 3,400
18 Boreham Wood 2-1 Blackpool 1,041
19 Shaw Lane Association 1-3 Mansfield Town 1,700
20 Colchester United 0-1 Oxford City 1,775
21 Plymouth Argyle 1-0 Grimsby Town 5,137
22 AFC Wimbledon 1-0 Lincoln City 3,394
23 Rochdale 4-0 Bromley 2,241
24 Coventry City 2-0 Maidenhead United 3,370
25 Chorley 1-2 Fleetwood Town 3,526
26 Carlisle United 3-2 Oldham Athletic 3,965
27 Notts County 4-2 Bristol Rovers 4,228
28 Dartford 1-5 Swindon Town 2,705
29 Cheltenham Town 2-4 Maidstone United 2,799
30 Woking 1-1 Begraven 1,858
af te spelen Begraven 0-3 Woking 1,513
31 Crewe Alexandra 2-1 Rotherham United 2,597
32 Gillingham 2-1 Leyton Orient 3,659
33 Hyde United 0-4 Milton Keynes Dons 3,123
34 Gainsborough Trinity 0-6 Slough Town 1,630
35 Solihull Moors 0-2 Wycombe Wanderers 1,544
36 Northampton Town 0-0 Scunthorpe United 2,820
af te spelen Scunthorpe United 1-0 Northampton Town 1,880
37 Charlton Athletic 3-1 Truro Stad 4,494
38 Wigan Athletic 2-1 Crawley Town 3,288
39 Gateshead 2-0 Chelmsford City 732
40 Exeter City 3-1 Heybridge Swifts 3,004
af te spelen Bristol Rovers 4-2 Crawley Town 3,676
33 witte havik 1-1 Stourbridge 767
af te spelen Stourbridge 3-0 witte havik 1,993
34 Colchester United 1-2 Chesterfield 1,840
35 Lincoln City 2-1 Altrincham 3,529
36 Exeter City 1-3 Luton Town 2,972
37 Charlton Athletic 3-1 Scunthorpe United 4,123
38 Cheltenham Town 1-1 Crewe Alexandra 2,880
af te spelen Crewe Alexandra 1-4 Cheltenham Town 1,711
39 Peterborough United 2-1 Chesham 4,328
40 Blackpool 2-0 Kidderminster Harriers 1,963

FA Cup 2017-18 Tweede echte ronde 1 december 2017

stropdas nee Thuisteam Score Bezoekende team Opkomst
1 Woking 1-1 Peterborough United 3,032
af te spelen Peterborough United 5-2 Woking 3,022
2 Milton Keynes Dons 4-1 Maidstone United 4,804
3 Newport County 2-0 Cambridge United 2,748
4 Wycombe Wanderers 3-1 Leatherhead 3,835
5 Port Vale 1-1 Yeovil Town 3,316
af te spelen Yeovil Town 3-2 Port Vale 1,588
6 Shrewsbury Town 2-0 Morecambe 3,184
7 Doncaster Rovers 3-0 Scunthorpe United 5,251
8 Slough Town 0-4 Rochdale 1,950
9 AFC Wimbledon 3-1 Charlton Athletic 3,270
10 Stevenage 5-2 Swindon Town 1,883
11 Mansfield Town 3-0 Guiseley 4,081
12 Gateshead 0-5 Luton Town 1,339
13 Bradford Stad 3-1 Plymouth Argyle 4,957
14 Blackburn Rovers 3-3 Crewe Alexandra 4,472
af te spelen Crewe Alexandra 0-1 Blackburn Rovers 2,241
15 AFC Fylde 1-1 Wigan Athletic 3,351
af te spelen Wigan Athletic 3-2 AFC Fylde 3,124
16 Gillingham 1-1 Carlisle United 3,178
af te spelen Carlisle United 3-1 Gillingham 2,357
17 Notts County 3-2 Oxford City 5,092
18 Forest Green Rovers 3-3 Exeter City 2,250
af te spelen Exeter City 2-1 Forest Green Rovers 2,923
19 Fleetwood Town 1-1 Hereford 2,567
af te spelen Hereford 0-2 Fleetwood Town 4,235
20 Coventry City 3-0 Boreham Wood 2,985

 FA Cup 2017-18 Derde Ronde Proper 6 januari 2018

stropdas nee Thuisteam Score Bezoekende team Opkomst
1 Tranmere Rovers 0-7 Tottenham Hotspur 12,553
2 AFC Bournemouth 1-3 Brighton & Hove Albion 10,522
3 Burnley 1-0 Barnsley 11,053
4 Manchester United 2-0 lezing 73,918
5 Sheffield Wednesday 0-0 Luton Town 16,974
af te spelen Luton Town 0-1 Sheffield Wednesday 9,259
6 Shrewsbury Town 1-1 Stoke City 7,512
af te spelen Stoke City 2-3 Shrewsbury Town 10,261
7 West Bromwich Albion 1-0 Wigan Athletic 15,465
8 West Ham United 2-0 Birmingham City 54,840
9 Accrington Stanley 1-0 Ipswich Town 2,869
10 Aston Villa 0-3 Swansea City 30,572
11 Bolton Wanderers 5-2 Walsall 5,506
12 Brentford 1-0 Oxford United 6,106
13 Chelsea 2-0 Nottingham Forest 40,544
14 Derby County 2-2 Southampton 17,095
af te spelen Southampton 2-2 Derby County (pennen 5-3) 14,651
15 Everton 2-1 Lincoln City 37,900
16 Fleetwood Town 2-3 AFC Wimbledon 2,131
17 Gillingham 1-0 Cardiff City 7,090
18 Middlesbrough 5-0 Peterborough United 11,647
19 Blackpool 0-3 Arsenaal 8,955
20 Bristol City 1-0 Huddersfield Town 12,178
21 Crystal Palace 1-0 Grimsby Town 19,967
22 Newcastle United 1-1 Blackburn Rovers 36,440
af te spelen Blackburn Rovers 2-4 Newcastle United 14,229
23 Norwich City 0-1 Portsmouth 23,201
24 Fulham 1-2 Oldham Athletic 16,134
25 Manchester City 7-0 Rotherham United 52,708
26 Millwall 2-1 Hull City 5,307
27 Preston North End 1-3 Doncaster Rovers 8,101
28 Queens Park Rangers 2-1 Leeds United 11,637
29 Sheffield United 0-1 Barnet 9,906
30 Woking 0-2 Watford 5,717
31 Newport County 2-1 Leicester City 6,705
32 Wolverhampton Wanderers 2-1 Liverpool 25,849

 FA Cup 2017-18 Vierde Ronde Proper 27 januari 2018

stropdas nee Thuisteam Score Bezoekende team Opkomst
1 Bristol City 2-1 Bolton Wanderers 13,747
2 Arsenaal 1-3 Manchester United 59,571
3 AFC Wimbledon 4-2 West Ham United 4,777
4 Swansea City 4-1 Gillingham 15,080
5 Shrewsbury Town 2-2 Wolverhampton Wanderers 9,503
af te spelen Wolverhampton Wanderers 3-2 Shrewsbury Town 28,844
6 Millwall 3-2 Everton 16,354
7 Brighton & Hove Albion 0-0 West Bromwich Albion 27,001
af te spelen West Bromwich Albion 1-3 Brighton & Hove Albion 8,645
8 Accrington Stanley 0-1 Derby County 5,397
9 Doncaster Rovers 2-1 Oldham Athletic 11,260
10 Portsmouth 1-1 Queens Park Rangers 19,378
af te spelen Queens Park Rangers 2-0 Portsmouth 13,115
11 Newcastle United 0-2 Watford 34,604
12 Middlesbrough 1-1 Newport County 15,794
af te spelen Newport County 2-0 Middlesbrough 6,552
13 Manchester City 5-0 Burnley 50,121
14 Chelsea 3-0 Sheffield Wednesday 37,433
15 Crystal Palace 2-0 Tottenham Hotspur 19,491
16 Barnet 3-3 Brentford 6,215
af te spelen Brentford 3-1 Barnet 6,954

 FA Cup 2017-18 Vijfde Ronde Proper 16 februari 2018

stropdas nee Thuisteam Score Bezoekende team Opkomst
1 Bristol City 0-1 Wolverhampton Wanderers 24,394
2 AFC Wimbledon 0-1 Millwall 4,795
3 Doncaster Rovers 0-2 Crystal Palace 14,010
4 Newport County 1-4 Manchester City 9,680
5 Chelsea 0-2 Manchester United 40,562
6 Swansea City 4-1 Brentford 11,261
7 Queens Park Rangers 0-1 Watford 17,212
8 Brighton & Hove Albion 2-1 Derby County 24,562

FA Cup 2017-18 Zesde Ronde Proper – Kwartfinales, 17 maart 2018

stropdas nee Thuisteam Score Bezoekende team Opkomst
1 Swansea City 2-3 Manchester City 19,783
2 Watford 2-1 Crystal Palace 18,104
3 Wolverhampton Wanderers 2-1 Manchester United 31,004
4 Millwall 2-2 Brighton & Hove Albion (p5-4) 17,137

FA Cup 2017-18 Halve Finale Wembley Stadium 21 en 22 april 2018

stropdas nee Thuisteam Score Bezoekende team Opkomst
1 Manchester City 1-0 Brighton & Hove Albion 71,521
2 Watford 3-2 Wolverhampton Wanderers 80,092

Finale FA Cup 2017-18 Wembley Stadium 19 mei 2018

stropdas nee Thuisteam Score Bezoekende team Opkomst
1 Manchester City (2) 6 – 0 (0) Watford 85,854

FA Cup 2017-18 Doelpunten per club (derde ronde)

club Doelen
Manchester City 26
Swansea City 13
Wolverhampton Wanderers 12
Brighton & Hove Albion 10
Watford 10
Brentford 8
Manchester United 8
Millwall 8
Shrewsbury Town 8
AFC Wimbledon 7
Tottenham Hotspur 7
Bolton Wanderers 6
Crystal Palace 6
Derby County 6
Middlesbrough 6
Newport County 6
Barnet 5
Chelsea 5
Doncaster Rovers 5
Newcastle United 5
Queens Park Rangers 5
Arsenaal 4
Everton 4
Southampton 4
West Ham United 4
Blackburn Rovers 3
Bristol City 3
Oldham Athletic 3
Stoke City 3
Fleetwood Town 2
Gillingham 2
Portsmouth 2
Walsall 2
West Bromwich Albion 2
Accrington Stanley 1
AFC Bournemouth 1
Burnley 1
Fulham 1
Hull City 1
Leeds United 1
Leicester City 1
Lincoln City 1
Liverpool 1
Preston North End 1
Sheffield Wednesday 1
Aston Villa 0
Barnsley 0
Birmingham City 0
Blackpool 0
Cardiff City 0
Grimsby Town 0
Huddersfield Town 0
Ipswich Town 0
Luton Town 0
Norwich City 0
Nottingham Forest 0
Oxford United 0
Peterborough United 0
lezing 0
Rotherham United 0
Sheffield United 0
Tranmere Rovers 0
Wigan Athletic 0
Woking 0
Totaal aantal doelen 221

 

 

 

ADVERTENTIE
Betway Online Betting Site
Archief
Terug naar boven