FA Cup winnende spelers 1872-1939

FA Cup winnende spelers 1872-1939

Home ⇒ Engeland voetbal ⇒ FA Cup

Winnende FA Cup-spelers van 1872 tot 1939.
De beginjaren werden gedomineerd door Gentleman Amateur Clubs uit Zuid-Engeland.
Dit veranderde allemaal toen Blackburn Olympic, een Noordelijke professionele arbeidersclub, de FA Cup-finale van 1883 won.
Geen enkele amateurclub zou ooit nog de FA Cup winnen.
Tottenham Hotspur uit de Southern League won de FA Cup-finale van 1901.
De eerste Wembley Stadium-finale was in 1923.

 

FA Cup winnende spelers 1872 tot 1939 chronologisch

Jaar speler club Natie
1872 Reginald Courtenay Welch Wanderers Engeland
1872 Edgar Llubbock Wanderers Engeland
1872 Albert Thompson Wanderers Engeland
1872 CW Alcock Wanderers Engeland
1872 Edward Bowen Wanderers Ierland
1872 Alexander Bonsor Wanderers Engeland
1872 Morton Bets Wanderers Engeland
1872 William Crake Wanderers Engeland
1872 Thomas Hooman Wanderers Engeland
1872 Walpole Vidal Wanderers Engeland
1872 Charles Wollaston Wanderers Engeland
1873 Reginald de Courtenay Welch Wanderers Engeland
1873 Leonard Howell Wanderers Engeland
1873 Edward Bowen Wanderers Ierland
1873 Charles Wollaston Wanderers Engeland
1873 Robert Kingsford Wanderers Engeland
1873 Alexander Bonsor Wanderers Engeland
1873 Kapitein William Kenyon-Slaney Wanderers Engeland
1873 Charles Thompson Wanderers Engeland
1873 Julian Sturgis Wanderers Verenigde Staten
1873 Arthur Kinnaird Wanderers Schotland
1873 Eerwaarde Henry Holmes Stewart Wanderers Schotland
1874 Charles Nepean Oxford University Engeland
1874 Charles Mackarness Oxford University Engeland
1874 Francis Birley Oxford University Engeland
1874 Frederick Groen Oxford University Wales
1874 Robert Benson Oxford University Engeland
1874 Frederick Maddison Oxford University Engeland
1874 William Rawson Oxford University Engeland
1874 Cuthbert Ottaway Oxford University Engeland
1874 Eerwaarde Arthur Johnson Oxford University Engeland
1874 Walpole Vidal Oxford University Engeland
1874 Frederick Patton Oxford University Engeland
1875 Kapitein William Merriman Royal Engineers Engeland
1875 Luitenant George Hamilton Sim Royal Engineers Engeland
1875 Luitenant Gerald Onslow Royal Engineers Engeland
1875 Luitenant Richard Ruck Royal Engineers Engeland
1875 Luitenant Pelham von Donop Royal Engineers Engeland
1875 Luitenant Charles Wood Royal Engineers Engeland
1875 Luitenant Herbert Rawson Royal Engineers Engeland
1875 Luitenant William FH Stafford Royal Engineers Engeland
1875 Kapitein Henry Renny-Tailyour Royal Engineers Schotland
1875 Luitenant Alexander Mein Royal Engineers Engeland
1875 Luitenant Cecil Wingfield-Stratford Royal Engineers Engeland
1875 R Kapitein William Merriman Royal Engineers Engeland
1875 R Luitenant George Hamilton Sim Royal Engineers Engeland
1875 R Luitenant Gerald Onslow Royal Engineers Engeland
1875 R Luitenant Richard Ruck Royal Engineers Engeland
1875 R Luitenant Pelham von Donop Royal Engineers Engeland
1875 R Luitenant Charles Wood Royal Engineers Engeland
1875 R Luitenant Herbert Rawson Royal Engineers Engeland
1875 R Luitenant William FH Stafford Royal Engineers Engeland
1875 R Kapitein Henry Renny-Tailyour Royal Engineers Schotland
1875 R Luitenant Cecil Wingfield-Stratford Royal Engineers Engeland
1875 R Luitenant Alexander Mein Royal Engineers Engeland
1876 WDO Greig Wanderers Engeland
1876 Alfred Stratford Wanderers Engeland
1876 William Lindsay Wanderers Engeland
1876 Frederick Maddison Wanderers Engeland
1876 Francis Birley Wanderers Engeland
1876 Charles Wollaston Wanderers Engeland
1876 Francis Heron Wanderers Engeland
1876 Hubert Heron Wanderers Engeland
1876 John Hawley Edwards Wanderers Engeland
1876 Jarvis Kenrick Wanderers Engeland
1876 Thomas Hughes Wanderers Engeland
1876 R WDO Greig Wanderers Engeland
1876 R Alfred Stratford Wanderers Engeland
1876 R William Lindsay Wanderers Engeland
1876 R Frederick Maddison Wanderers Engeland
1876 R Francis Birley Wanderers Engeland
1876 R Charles Wollaston Wanderers Engeland
1876 R Francis Heron Wanderers Engeland
1876 R Hubert Heron Wanderers Engeland
1876 R John Hawley Edwards Wanderers Engeland
1876 R Jarvis Kenrick Wanderers Engeland
1876 R Thomas Hughes Wanderers Engeland
1877 Arthur Kinnaird Wanderers Engeland
1877 Alfred Stratford Wanderers Engeland
1877 William Lindsay Wanderers Engeland
1877 Francis Birley Wanderers Engeland
1877 Frederick Groen Wanderers Wales
1877 Charles Wollaston Wanderers Engeland
1877 Thomas Hughes Wanderers Engeland
1877 Hubert Heron Wanderers Engeland
1877 Henry Wace Wanderers Engeland
1877 Charles Denton Wanderers Engeland
1877 Jarvis Kenrick Wanderers Engeland
1878 James Kirkpatrick Wanderers Engeland
1878 Alfred Stratford Wanderers Engeland
1878 William Lindsay Wanderers Engeland
1878 Hon. Arthur Kinnaird (kapitein) Wanderers Schotland
1878 Frederick Groen Wanderers Engeland
1878 Charles Wollaston Wanderers Engeland
1878 Hubert Heron Wanderers Engeland
1878 John Wylie Wanderers Engeland
1878 Henry Wace Wanderers Engeland
1878 Charles Denton Wanderers Engeland
1878 Jarvis Kenrick Wanderers Engeland
1879 John Purvis Hawtrey Oude Etoniërs Engeland
1879 Edward Christian Oude Etoniërs Engeland
1879 Lindsay Bury Oude Etoniërs Engeland
1879 Beste Arthur Kinnaird (C) Oude Etoniërs Schotland
1879 Edgar Llubbock Oude Etoniërs Engeland
1879 Charles Clerk Oude Etoniërs Engeland
1879 Norman Pares Oude Etoniërs Engeland
1879 Harry Goodhart Oude Etoniërs Engeland
1879 Herbert Whitfeld Oude Etoniërs Engeland
1879 John Chevallier Oude Etoniërs Engeland
1879 Mark Beaufoy Oude Etoniërs Engeland
1880 Reginald Birkett Clapham Rovers Engeland
1880 Robert Ogilvie Clapham Rovers Engeland
1880 Edgar Field Clapham Rovers Engeland
1880 Vincent Weston Clapham Rovers Engeland
1880 Norman Bailey Clapham Rovers Engeland
1880 Arthur J. Stanley Clapham Rovers Engeland
1880 Harold Brougham Clapham Rovers Engeland
1880 Francis Sparks Clapham Rovers Engeland
1880 Felix Barry Clapham Rovers Engeland
1880 Edward Ram Clapham Rovers Engeland
1880 Clopton Lloyd-Jones Clapham Rovers Engeland
1881 Leonard Gillett Oude kartuizers Engeland
1881 Walter Norris Oude kartuizers Engeland
1881 Sir Elliott Colvin Oude kartuizers Engeland
1881 James FM Prinsep Oude kartuizers Engeland
1881 Sir Joseph Vintcent Jr. Oude kartuizers Engeland
1881 Walter Hansell Oude kartuizers Engeland
1881 Lewis Richards Oude kartuizers Engeland
1881 William Page Oude kartuizers Engeland
1881 Edward Wynyard Oude kartuizers Engeland
1881 Edward Hagarty Parry Oude kartuizers Canada
1881 Alexander Todo Oude kartuizers Engeland
1882 John Rawlinson Oude Etoniërs Engeland
1882 Thomas French Oude Etoniërs Engeland
1882 Percy de Paravicini Oude Etoniërs Engeland
1882 Beste Arthur Kinnaird Oude Etoniërs Schotland
1882 Charles Foley Oude Etoniërs Engeland
1882 Philip Novelli Oude Etoniërs Engeland
1882 Arthur Dunn Oude Etoniërs Engeland
1882 Reginald Macaulay Oude Etoniërs Engeland
1882 Harry Goodhart Oude Etoniërs Engeland
1882 John Barrington Chevallier Oude Etoniërs Engeland
1882 William Anderson Oude Etoniërs Engeland
1883 Thomas Hacken Blackburn Olympisch Engeland
1883 James Ward Blackburn Olympisch Engeland
1883 Albert Warburton Blackburn Olympisch Engeland
1883 Thomas Gibson Blackburn Olympisch Engeland
1883 William Astley Blackburn Olympisch Engeland
1883 Jack Hunter Blackburn Olympisch Engeland
1883 Thomas Dewhurst Blackburn Olympisch Engeland
1883 Alfred Matthews Blackburn Olympisch Engeland
1883 George Wilson Blackburn Olympisch Engeland
1883 James Costley Blackburn Olympisch Engeland
1883 John Yates Blackburn Olympisch Engeland
1884 Herby Arthur Blackburn Rovers Engeland
1884 Fergus Suter Blackburn Rovers Schotland
1884 Joe Beverley Blackburn Rovers Engeland
1884 Hugh McIntyre (c) Blackburn Rovers Schotland
1884 Jimmy Forrest Blackburn Rovers Engeland
1884 Joe Lofthouse Blackburn Rovers Engeland
1884 Jimmy Douglas Blackburn Rovers Schotland
1884 John Hargreaves Blackburn Rovers Engeland
1884 James Brown Blackburn Rovers Engeland
1884 Joe Sowerbutts Blackburn Rovers Engeland
1884 John Inglis Blackburn Rovers Schotland
1885 Herby Arthur Blackburn Rovers Engeland
1885 Richard Turner Blackburn Rovers Engeland
1885 Fergus Suter Blackburn Rovers Schotland
1885 George Haworth Blackburn Rovers Engeland
1885 Hugh McIntyre Blackburn Rovers Schotland
1885 Jimmy Forrest Blackburn Rovers Engeland
1885 Joe Sowerbutts Blackburn Rovers Engeland
1885 Joe Lofthouse Blackburn Rovers Engeland
1885 Jimmy Douglas Blackburn Rovers Schotland
1885 James Brown Blackburn Rovers Engeland
1885 Howard Fecitt Blackburn Rovers Engeland
1886 Herby Arthur Blackburn Rovers Engeland
1886 Richard Turner Blackburn Rovers Engeland
1886 Fergus Suter Blackburn Rovers Schotland
1886 Joseph Heyes Blackburn Rovers Engeland
1886 Jimmy Forrest Blackburn Rovers Engeland
1886 Hugh McIntyre Blackburn Rovers Schotland
1886 Jimmy Douglas Blackburn Rovers Schotland
1886 Thomas Strahan Blackburn Rovers Engeland
1886 Joe Sowerbutts Blackburn Rovers Engeland
1886 Howard Fecitt Blackburn Rovers Engeland
1886 James Brown (kapitein) Blackburn Rovers Engeland
1886 R Herby Arthur Blackburn Rovers Engeland
1886 R Richard Turner Blackburn Rovers Engeland
1886 R Fergus Suter Blackburn Rovers Schotland
1886 R Nat Walton Blackburn Rovers Engeland
1886 R Jimmy Forrest Blackburn Rovers Engeland
1886 R Hugh McIntyre Blackburn Rovers Schotland
1886 R Jimmy Douglas Blackburn Rovers Schotland
1886 R Thomas Strahan Blackburn Rovers Engeland
1886 R Joe Sowerbutts Blackburn Rovers Engeland
1886 R Howard Fecitt Blackburn Rovers Engeland
1886 R James Brown (kapitein) Blackburn Rovers Engeland
1887 Jimmy Warner Aston Villa Engeland
1887 Frank Coulton Aston Villa Engeland
1887 Joseph Simmonds Aston Villa Engeland
1887 John Burton Aston Villa Engeland
1887 Harry Yates Aston Villa Engeland
1887 Frankie Dawson Aston Villa Engeland
1887 Richmond Davis Aston Villa Engeland
1887 Albert Brown Aston Villa Engeland
1887 Archie Hunter (kapitein) Aston Villa Schotland
1887 Howard Vaughton Aston Villa Engeland
1887 Dennis Hodgetts Aston Villa Engeland
1888 Bob Roberts West Bromwich Albion Engeland
1888 Albert Aldridge West Bromwich Albion Engeland
1888 Harry Groen West Bromwich Albion Engeland
1888 Ezra Horton West Bromwich Albion Engeland
1888 Charlie Perry West Bromwich Albion Engeland
1888 George Timmins West Bromwich Albion Engeland
1888 George Woodhall West Bromwich Albion Engeland
1888 Billy Bassett West Bromwich Albion Engeland
1888 Jem Bayliss (kapitein) West Bromwich Albion Engeland
1888 Joe Wilson West Bromwich Albion Engeland
1888 Tom Pearson West Bromwich Albion Engeland
1889 Robert Mills-Roberts Preston North End Wales
1889 Bob Howarth Preston North End Engeland
1889 Bob Holmes Preston North End Engeland
1889 George Drummond Preston North End Schotland
1889 David Russell Preston North End Schotland
1889 Johnny Graham Preston North End Schotland
1889 Jack Gordon Preston North End Schotland
1889 Jimmy ros Preston North End Schotland
1889 John Goodall Preston North End Engeland
1889 Fred Dewhurst (c) Preston North End Engeland
1889 Sammy Thomson Preston North End Schotland
1890 Johnny Horne Blackburn Rovers Engeland
1890 James Southworth Blackburn Rovers Engeland
1890 John Forbes Blackburn Rovers Schotland
1890 John Barton Blackburn Rovers Engeland
1890 Geordie Dewar Blackburn Rovers Schotland
1890 Jimmy Forrest Blackburn Rovers Engeland
1890 Joe Lofthouse Blackburn Rovers Engeland
1890 Harry Campbell Blackburn Rovers Schotland
1890 Jack Southworth Blackburn Rovers Engeland
1890 Nat Walton Blackburn Rovers Engeland
1890 William Townley Blackburn Rovers Engeland
1891 Rowland Pennington Blackburn Rovers Engeland
1891 Tom Brandon Blackburn Rovers Schotland
1891 John Forbes Blackburn Rovers Schotland
1891 John Barton Blackburn Rovers Engeland
1891 Geordie Dewar Blackburn Rovers Schotland
1891 Jimmy Forrest Blackburn Rovers Engeland
1891 Joe Lofthouse Blackburn Rovers Engeland
1891 Nat Walton Blackburn Rovers Engeland
1891 Jack Southworth Blackburn Rovers Engeland
1891 Coombe Hall Blackburn Rovers Schotland
1891 William Townley Blackburn Rovers Engeland
1892 Joe Reader West Bromwich Albion Engeland
1892 Mark Nicholson West Bromwich Albion Engeland
1892 Thomas McCulloch West Bromwich Albion Schotland
1892 Jack Reynolds West Bromwich Albion Ierland
1892 Charlie Perry West Bromwich Albion Engeland
1892 Willie Groves West Bromwich Albion Schotland
1892 Billy Bassett West Bromwich Albion Engeland
1892 Roddy McLeod West Bromwich Albion Schotland
1892 Sammy Nicholls West Bromwich Albion Engeland
1892 Tom Pearson West Bromwich Albion Engeland
1892 Alfred Geddes West Bromwich Albion Engeland
1893 Billy Rose Wolverhampton Wanderers Engeland
1893 Dickie Baugh Wolverhampton Wanderers Engeland
1893 George Swift Wolverhampton Wanderers Engeland
1893 Billy Malpass Wolverhampton Wanderers Engeland
1893 Harry Allen (c) Wolverhampton Wanderers Engeland
1893 George Kinsey Wolverhampton Wanderers Engeland
1893 Robert Topham Wolverhampton Wanderers Engeland
1893 David Wykes Wolverhampton Wanderers Engeland
1893 Joe Slager Wolverhampton Wanderers Engeland
1893 Harry Wood Wolverhampton Wanderers Engeland
1893 Arthur Griffin Wolverhampton Wanderers Engeland
1894 George Toon Notts County Engeland
1894 Fay Harper Notts County Engeland
1894 Jack Hendry Notts County Schotland
1894 Charlie Bramley Notts County Engeland
1894 David Calderhead Notts County Schotland
1894 Alf Shelton Notts County Engeland
1894 Arthur Watson Notts County Engeland
1894 Sam Donnelly Notts County Schotland
1894 James Logan Notts County Schotland
1894 Dan Bruce Notts County Schotland
1894 Harry Daft Notts County Engeland
1895 Tom Wilkes Aston Villa Engeland
1895 Howard Spencer Aston Villa Engeland
1895 Jimmy Welford Aston Villa Engeland
1895 Jack Reynolds Aston Villa Ierland
1895 James Cowan Aston Villa Schotland
1895 George Russell Aston Villa Schotland
1895 Charlie Athersmith Aston Villa Engeland
1895 Bob Chatt Aston Villa Engeland
1895 John Devey Aston Villa Engeland
1895 Dennis Hodgetts Aston Villa Engeland
1895 Stephen Smith Aston Villa Engeland
1896 Jimmy Massey De woensdag Engeland
1896 Jack Earp (c) De woensdag Engeland
1896 Ambrosius Langley De woensdag Engeland
1896 Harry Brandon De woensdag Engeland
1896 Tommy Crawshaw De woensdag Engeland
1896 Bob Petrie De woensdag Schotland
1896 Archie Brash De woensdag Schotland
1896 Alec Brady De woensdag Schotland
1896 Laurie Bell De woensdag Schotland
1896 Harry Davis De woensdag Engeland
1896 Fred Spiksley De woensdag Engeland
1897 Jimmy Whitehouse Aston Villa Engeland
1897 Howard Spencer Aston Villa Engeland
1897 Jack Reynolds Aston Villa Ierland
1897 Albert Evans (c) Aston Villa Engeland
1897 James Cowan Aston Villa Schotland
1897 Jimmy Crabtree Aston Villa Engeland
1897 Charlie Athersmith Aston Villa Engeland
1897 Jack Devey Aston Villa Engeland
1897 John Campbell Aston Villa Schotland
1897 Fred Wheldon Aston Villa Engeland
1897 John Cowan Aston Villa Schotland
1898 Dan Allsopp Nottingham Forest Engeland
1898 Archie Ritchie Nottingham Forest Schotland
1898 Adam Scott Nottingham Forest Schotland
1898 Frank Forman (c) Nottingham Forest Engeland
1898 John McPherson Nottingham Forest Schotland
1898 Willie Wragg Nottingham Forest Engeland
1898 Tom McInnes Nottingham Forest Schotland
1898 Charlie Richards Nottingham Forest Engeland
1898 Len Benbow Nottingham Forest Engeland
1898 Arthur Capes Nottingham Forest Engeland
1898 Alf Spouncer Nottingham Forest Engeland
1899 Willie Foulke Sheffield United Engeland
1899 Harry Dikket Sheffield United Engeland
1899 Peter Boyle Sheffield United Ierland
1899 Harry Johnson Sheffield United Engeland
1899 Tom Morren Sheffield United Engeland
1899 Ernest Needham Sheffield United Engeland
1899 Walter Bennett Sheffield United Engeland
1899 Billy Beer Sheffield United Engeland
1899 George Hedley Sheffield United Engeland
1899 Jack Almond Sheffield United Engeland
1899 Fred Priester Sheffield United Engeland
1900 Fred Thompson Begraven Engeland
1900 Jack Darroch Begraven Schotland
1900 Tommy Davidson Begraven Schotland
1900 Jack Bidden Begraven Schotland
1900 Joe Leeming Begraven Engeland
1900 George Ross Begraven Engeland
1900 Billy Richards Begraven Engeland
1900 Willie Wood Begraven Engeland
1900 Jasper McLuckie Begraven Schotland
1900 Charlie Sagar Begraven Engeland
1900 Jack Plant Begraven Engeland
1901 George Clawley Tottenham Hotspur Engeland
1901 Harry Erentz Tottenham Hotspur Schotland
1901 Sandy Taito Tottenham Hotspur Schotland
1901 Tom Morris Tottenham Hotspur Engeland
1901 Ted Hughes Tottenham Hotspur Wales
1901 Jack L Jones (c) Tottenham Hotspur Wales
1901 Tom Smith Tottenham Hotspur Engeland
1901 John Cameron Tottenham Hotspur Schotland
1901 Sandy Brown Tottenham Hotspur Schotland
1901 David Copeland Tottenham Hotspur Engeland
1901 Jack Kirwan Tottenham Hotspur Ierland
1901 R George Clawley Tottenham Hotspur Engeland
1901 R Harry Erentz Tottenham Hotspur Schotland
1901 R Sandy Taito Tottenham Hotspur Schotland
1901 R Tom Morris Tottenham Hotspur Engeland
1901 R Ted Hughes Tottenham Hotspur Wales
1901 R Jack L Jones (c) Tottenham Hotspur Wales
1901 R Tom Smith Tottenham Hotspur Engeland
1901 R John Cameron Tottenham Hotspur Schotland
1901 R Sandy Brown Tottenham Hotspur Schotland
1901 R David Copeland Tottenham Hotspur Engeland
1901 R Jack Kirwan Tottenham Hotspur Ierland
1902 Willie Foulke Sheffield United Engeland
1902 Harry Dikket Sheffield United Engeland
1902 Peter Boyle Sheffield United Ierland
1902 Ernest Needham (c) Sheffield United Engeland
1902 Bernie Wilkinson Sheffield United Engeland
1902 Harry Johnson Sheffield United Engeland
1902 Walter Bennett Sheffield United Engeland
1902 Alf Common Sheffield United Engeland
1902 George Hedley Sheffield United Engeland
1902 Fred Priester Sheffield United Engeland
1902 Bert Lipsham Sheffield United Engeland
1902 R Willie Foulke Sheffield United Engeland
1902 R Harry Dikket Sheffield United Engeland
1902 R Peter Boyle Sheffield United Ierland
1902 R Ernest Needham (c) Sheffield United Engeland
1902 R Bernie Wilkinson Sheffield United Engeland
1902 R Harry Johnson Sheffield United Engeland
1902 R Walter Bennett Sheffield United Engeland
1902 R Alf Common Sheffield United Engeland
1902 R George Hedley Sheffield United Engeland
1902 R Fred Priester Sheffield United Engeland
1902 R Bert Lipsham Sheffield United Engeland

Jaar speler club Natie
1903 Hugh Monteith Begraven Schotland
1903 Jimmy Lindsay Begraven Engeland
1903 James McEwen Begraven Engeland
1903 John Johnston Begraven Schotland
1903 Frank Thorpe Begraven Engeland
1903 George Ross (c) Begraven Engeland
1903 Billy Richards Begraven Engeland
1903 Willie Wood Begraven Engeland
1903 Charlie Sagar Begraven Engeland
1903 Joe Leeming Begraven Engeland
1903 Jack Plant Begraven Engeland
1904 Jack Hillman Manchester City Engeland
1904 Johnny McMahon Manchester City Engeland
1904 Herbert Burgess Manchester City Engeland
1904 Sammy Frost Manchester City Engeland
1904 Tommy Hynds Manchester City Schotland
1904 Sam Ashworth Manchester City Engeland
1904 Billy Meredith Manchester City Wales
1904 George Livingstone Manchester City Schotland
1904 Billie Gillespie Manchester City Schotland
1904 Sandy Turnbull Manchester City Schotland
1904 Frank Booth Manchester City Engeland
1905 Billy George Aston Villa Engeland
1905 Howard Spencer (c) Aston Villa Engeland
1905 Alf Miles Aston Villa Engeland
1905 Joe Pearson Aston Villa Engeland
1905 Alex Leake Aston Villa Engeland
1905 Jack Windmolen Aston Villa Engeland
1905 Billy Brawn Aston Villa Engeland
1905 Billy Garraty Aston Villa Engeland
1905 Harry Hampton Aston Villa Engeland
1905 Joe Bache Aston Villa Engeland
1905 Bert Hall Aston Villa Engeland
1906 Billy Scott Everton Ierland
1906 Walter Balmer Everton Engeland
1906 Jack Crelley Everton Engeland
1906 Harry Makepeace Everton Engeland
1906 Jack Taylor (c) Everton Schotland
1906 Walter Abbott Everton Engeland
1906 Jack Sharp Everton Engeland
1906 Hugh Bolton Everton Schotland
1906 Alex "Sandy" Young Everton Schotland
1906 Jimmy Settle Everton Engeland
1906 Harold Hardman Everton Engeland
1907 Jack Lyall De woensdag Engeland
1907 Billy Layton De woensdag Engeland
1907 Harry Burton De woensdag Engeland
1907 Tom Brittleton De woensdag Engeland
1907 Tommy Crawshaw De woensdag Engeland
1907 Bill Bartlett De woensdag Engeland
1907 Harry Chapman De woensdag Engeland
1907 Frank Bradshaw De woensdag Engeland
1907 Andrew Wilson De woensdag Schotland
1907 James Stewart De woensdag Engeland
1907 George Simpson De woensdag Engeland
1908 Tommy Lunn Wolverhampton Wanderers Engeland
1908 Jackery Jones Wolverhampton Wanderers Engeland
1908 Ted Collins Wolverhampton Wanderers Engeland
1908 Kenneth Hunt Wolverhampton Wanderers Engeland
1908 Billy Wooldridge (c) Wolverhampton Wanderers Engeland
1908 Alf Bisschop Wolverhampton Wanderers Engeland
1908 Billy Harrison Wolverhampton Wanderers Engeland
1908 Jack Shelton Wolverhampton Wanderers Engeland
1908 George Hedley Wolverhampton Wanderers Schotland
1908 Wally Radford Wolverhampton Wanderers Engeland
1908 Jack Pedley Wolverhampton Wanderers Engeland
1909 Harry Clay Manchester United Engeland
1909 Archie Annan Manchester United Schotland
1909 Joe Cottle Manchester United Engeland
1909 Pat Hanlin Manchester United Schotland
1909 Billy Wedlock Manchester United Engeland
1909 Arthur Spear Manchester United Engeland
1909 Fred Staniforth Manchester United Engeland
1909 Bob Hardy Manchester United Engeland
1909 Sam Gilligan Manchester United Schotland
1909 Andy Burton Manchester United Schotland
1909 Frank Hilton Manchester United Engeland
1910 Jimmy Lawrence Newcastle United Schotland
1910 Bill McCracken Newcastle United Ierland
1910 Tony Whitson Newcastle United Zuid-Afrika
1910 Colin Veitch (c) Newcastle United Engeland
1910 Wilf Laag Newcastle United Schotland
1910 Peter McWilliam Newcastle United Schotland
1910 Jock Rutherford Newcastle United Engeland
1910 James Howie Newcastle United Schotland
1910 Albert Herder Newcastle United Schotland
1910 Sandy Higgins Newcastle United Schotland
1910 George Wilson Newcastle United Schotland
1910 R Jimmy Lawrence Newcastle United Schotland
1910 R Bill McCracken Newcastle United Ierland
1910 R Jack Carr Newcastle United Engeland
1910 R Colin Veitch (c) Newcastle United Engeland
1910 R Wilf Laag Newcastle United Schotland
1910 R Peter McWilliam Newcastle United Schotland
1910 R Jock Rutherford Newcastle United Engeland
1910 R James Howie Newcastle United Schotland
1910 R Albert Herder Newcastle United Schotland
1910 R Sandy Higgins Newcastle United Schotland
1910 R George Wilson Newcastle United Schotland
1911 Mark Mellors Bradford Stad Engeland
1911 Robert Campbell Bradford Stad Schotland
1911 David Taylor Bradford Stad Schotland
1911 George Robinson Bradford Stad Engeland
1911 Willie Gildea Bradford Stad Schotland
1911 Jimmy McDonald Bradford Stad Schotland
1911 Peter Logan Bradford Stad Schotland
1911 Jimmy Speirs (c) Bradford Stad Schotland
1911 Frank O'Rourke Bradford Stad Schotland
1911 Archie Devine Bradford Stad Schotland
1911 Frank Thompson Bradford Stad Ierland
1911 R Mark Mellors Bradford Stad Engeland
1911 R Robert Campbell Bradford Stad Schotland
1911 R David Taylor Bradford Stad Schotland
1911 R George Robinson Bradford Stad Engeland
1911 R Bob Torrance Bradford Stad Schotland
1911 R Jimmy McDonald Bradford Stad Schotland
1911 R Peter Logan Bradford Stad Schotland
1911 R Jimmy Speirs (c) Bradford Stad Schotland
1911 R Frank O'Rourke Bradford Stad Schotland
1911 R Archie Devine Bradford Stad Schotland
1911 R Frank Thompson Bradford Stad Ierland
1912 Jack Cooper Barnsley Engeland
1912 Dickie Downs Barnsley Engeland
1912 Archie Taylor (c) Barnsley Schotland
1912 Bob Glendenning Barnsley Engeland
1912 Philip Bratley Barnsley Engeland
1912 George Utley Barnsley Engeland
1912 Wilfred Bartrop Barnsley Engeland
1912 Harry Tufnell Barnsley Engeland
1912 George Lillycrop Barnsley Schotland
1912 George Travers Barnsley Engeland
1912 Jimmy Moore Barnsley Engeland
1912 R Jack Cooper Barnsley Engeland
1912 R Dickie Downs Barnsley Engeland
1912 R Archie Taylor (c) Barnsley Engeland
1912 R Bob Glendenning Barnsley Engeland
1912 R Philip Bratley Barnsley Engeland
1912 R George Utley Barnsley Engeland
1912 R Wilfred Bartrop Barnsley Engeland
1912 R Harry Tufnell Barnsley Engeland
1912 R George Lillycrop Barnsley Schotland
1912 R George Travers Barnsley Engeland
1912 R Jimmy Moore Barnsley Engeland
1913 Sam hardy Aston Villa Engeland
1913 Tom Lyons Aston Villa Engeland
1913 Tommy Weston Aston Villa Engeland
1913 Tommy Barber Aston Villa Engeland
1913 Jimmy Harrop Aston Villa Engeland
1913 Jimmy Leach Aston Villa Engeland
1913 Charlie Wallace Aston Villa Engeland
1913 Clem Stephenson Aston Villa Engeland
1913 Harry Hampton Aston Villa Schotland
1913 Harold Halse Aston Villa Engeland
1913 Joseph Bache Aston Villa Engeland
1914 Ronnie Sewell Burnley Engeland
1914 Tom Bamford Burnley Engeland
1914 David Taylor Burnley Schotland
1914 George Halley Burnley Schotland
1914 Tommy Boyle (c) Burnley Engeland
1914 Billy Watson Burnley Engeland
1914 Billy Nesbitt Burnley Engeland
1914 Dick Lindley Burnley Engeland
1914 Bert Freeman Burnley Schotland
1914 Teddy Hodgson Burnley Engeland
1914 Eddie Mosscrop Burnley Engeland
1915 Harold Gough Sheffield United Engeland
1915 Billy Cook Sheffield United Engeland
1915 Jack Engels Sheffield United Engeland
1915 Albert Sturgess Sheffield United Engeland
1915 Bill Brelsford Sheffield United Engeland
1915 George Utley (c) Sheffield United Engeland
1915 Jimmy Simmons Sheffield United Engeland
1915 Stanley Fazackerley Sheffield United Engeland
1915 Joseph keuken Sheffield United Engeland
1915 Wally Masterman Sheffield United Engeland
1915 Bob Evans Sheffield United Wales
1920 Sam hardy Aston Villa Engeland
1920 Tommy Smart Aston Villa Engeland
1920 Tommy Weston Aston Villa Engeland
1920 Andy Dukaat (c) Aston Villa Engeland
1920 Frank Barson Aston Villa Engeland
1920 Frank Mos Aston Villa Engeland
1920 Charlie Wallace Aston Villa Engeland
1920 Billy Kirton Aston Villa Engeland
1920 Billy Walker Aston Villa Schotland
1920 Clem Stephenson Aston Villa Engeland
1920 Arthur Dorrell Aston Villa Engeland
1921 Alex Hunter Tottenham Hotspur Schotland
1921 Tommy Clay Tottenham Hotspur Engeland
1921 Bob McDonald Tottenham Hotspur Schotland
1921 Bert Smith Tottenham Hotspur Engeland
1921 Charlie Walters Tottenham Hotspur Engeland
1921 Arthur Grimsdell (c) Tottenham Hotspur Engeland
1921 Jimmy Banks Tottenham Hotspur Engeland
1921 Jimmy Seed Tottenham Hotspur Engeland
1921 Jimmy Cantrell Tottenham Hotspur Engeland
1921 Bert Bliss Tottenham Hotspur Engeland
1921 Jimmy Dimmock Tottenham Hotspur Engeland
1922 Sandy Mutch Huddersfield Town Schotland
1922 James Wood Huddersfield Town Engeland
1922 Sam Wadsworth Huddersfield Town Engeland
1922 Charlie Slade Huddersfield Town Engeland
1922 Tom Wilson (c) Huddersfield Town Engeland
1922 Billy Watson Huddersfield Town Engeland
1922 George Richardson Huddersfield Town Engeland
1922 Frank Mann Huddersfield Town Engeland
1922 Ernie Islip Huddersfield Town Engeland
1922 Clem Stephenson Huddersfield Town Engeland
1922 Billy Smith Huddersfield Town Engeland
1923 Dick Pym Bolton Wanderers Engeland
1923 Bob Haworth Bolton Wanderers Engeland
1923 Alex Finney Bolton Wanderers Engeland
1923 Harry Nuttall Bolton Wanderers Engeland
1923 Jimmy Seddon Bolton Wanderers Engeland
1923 Billy Jennings Bolton Wanderers Wales
1923 Billy Butler Bolton Wanderers Engeland
1923 David Jack Bolton Wanderers Engeland
1923 jack smid Bolton Wanderers Schotland
1923 Joe Smit (c) Bolton Wanderers Engeland
1923 Ted Vizard Bolton Wanderers Wales
1924 Bill Bradley Newcastle United Engeland
1924 Billy Hamson Newcastle United Engeland
1924 Frank Hudspeth (c) Newcastle United Engeland
1924 Peter Mooney Newcastle United Engeland
1924 Charlie Spencer Newcastle United Engeland
1924 Willie Gibson Newcastle United Schotland
1924 James Low Newcastle United Schotland
1924 Billy Cowan Newcastle United Schotland
1924 Neil Harris Newcastle United Schotland
1924 Tommy McDonald Newcastle United Schotland
1924 Stan Seymour Newcastle United Engeland
1925 Charles Sutcliffe Sheffield United Engeland
1925 Billy Cook Sheffield United Engeland
1925 Ernest Milton Sheffield United Engeland
1925 Harry Pantling Sheffield United Engeland
1925 Seth King Sheffield United Engeland
1925 George Green Sheffield United Engeland
1925 David Mercer Sheffield United Engeland
1925 Tommy Boyle Sheffield United Engeland
1925 Harry Johnson Sheffield United Engeland
1925 Billy Gillespie (c) Sheffield United Noord-Ierland
1925 Fred Tunstall Sheffield United Engeland
1926 Dick Pym Bolton Wanderers Engeland
1926 Bob Haworth Bolton Wanderers Engeland
1926 Harry Greenhalgh Bolton Wanderers Engeland
1926 Harry Nuttall Bolton Wanderers Engeland
1926 Jimmy Seddon Bolton Wanderers Engeland
1926 Billy Jennings Bolton Wanderers Engeland
1926 Billy Butler Bolton Wanderers Engeland
1926 jack smid Bolton Wanderers Schotland
1926 David Jack Bolton Wanderers Engeland
1926 Joe Smit (c) Bolton Wanderers Engeland
1926 Ted Vizard Bolton Wanderers Wales
1927 Tom Farquharson Cardiff City Republic of Ireland
1927 Jimmy Nelson Cardiff City Schotland
1927 Tom Watson Cardiff City Noord-Ierland
1927 Fred Keenor (c) Cardiff City Wales
1927 Tom Sloan Cardiff City Noord-Ierland
1927 Billy Hardy Cardiff City Engeland
1927 Ernie Curtis Cardiff City Wales
1927 Sam Irving Cardiff City Noord-Ierland
1927 Hughie Ferguson Cardiff City Schotland
1927 Len Davies Cardiff City Wales
1927 George McLachlan Cardiff City Schotland
1928 Jock Crawford Blackburn Rovers Schotland
1928 Jock Hutton Blackburn Rovers Schotland
1928 Herbert Jones Blackburn Rovers Engeland
1928 Harry Healless (c) Blackburn Rovers Engeland
1928 Willie Rankine Blackburn Rovers Schotland
1928 Austen Campbell Blackburn Rovers Engeland
1928 George Thornewell Blackburn Rovers Engeland
1928 Syd Puddefoot Blackburn Rovers Engeland
1928 Jack Roscamp Blackburn Rovers Engeland
1928 Tommy McLean Blackburn Rovers Engeland
1928 Arthur Rigby Blackburn Rovers Engeland
1929 Dick Pym Bolton Wanderers Engeland
1929 Bob Haworth Bolton Wanderers Engeland
1929 Alex Finney Bolton Wanderers Engeland
1929 Fred Kean Bolton Wanderers Engeland
1929 Jimmy Seddon (c) Bolton Wanderers Engeland
1929 Harry Nuttall Bolton Wanderers Engeland
1929 Billy Butler Bolton Wanderers Engeland
1929 Jim McClelland Bolton Wanderers Schotland
1929 Harold Blackmore Bolton Wanderers Engeland
1929 George Gibson Bolton Wanderers Schotland
1929 Willie Cook Bolton Wanderers Schotland
1930 Charlie Preedy Arsenaal Engeland
1930 Tom Parker (c) Arsenaal Engeland
1930 Eddie Hapgood Arsenaal Engeland
1930 Alf Baker Arsenaal Engeland
1930 Bill Seddon Arsenaal Engeland
1930 Bob John Arsenaal Wales
1930 Joe Hulme Arsenaal Engeland
1930 David Jack Arsenaal Engeland
1930 Jack Lambert Arsenaal Engeland
1930 Alex James Arsenaal Schotland
1930 Cliff Bastin Arsenaal Engeland
1931 Harold Pearson West Bromwich Albion Engeland
1931 George shaw West Bromwich Albion Engeland
1931 Bert Trentham West Bromwich Albion Engeland
1931 Tommy Magee West Bromwich Albion Engeland
1931 Bill Richardson West Bromwich Albion Engeland
1931 Jimmy Edwards West Bromwich Albion Engeland
1931 Tommy Glidden (c) West Bromwich Albion Engeland
1931 Joe Carter West Bromwich Albion Engeland
1931 WG Richardson West Bromwich Albion Engeland
1931 Teddy Sandford West Bromwich Albion Engeland
1931 Stan Wood West Bromwich Albion Engeland
1932 Albert McInroy Newcastle United Engeland
1932 Jimmy Nelson (c) Newcastle United Schotland
1932 David Fairhurst Newcastle United Engeland
1932 Roddie MacKenzie Newcastle United Schotland
1932 Dave Davidson Newcastle United Schotland
1932 Sam Wever Newcastle United Engeland
1932 Jimmy boyd Newcastle United Schotland
1932 Jimmy Richardson Newcastle United Engeland
1932 Jack Allen Newcastle United Engeland
1932 Harry McMenemy Newcastle United Schotland
1932 Tommy Lang Newcastle United Schotland
1933 Ted Sagar Everton Engeland
1933 Billy Cook Everton Noord-Ierland
1933 Warney Cresswell Everton Engeland
1933 Cliff Britton Everton Engeland
1933 Tommy White Everton Engeland
1933 Jock Thomson Everton Schotland
1933 Albert Geldard Everton Engeland
1933 James Dunn Everton Schotland
1933 Dixie Dean (c) Everton Engeland
1933 Tommy Johnson Everton Engeland
1933 Jimmy Stein Everton Schotland
1934 Frank Swift Manchester City Engeland
1934 Laurie Barnett Manchester City Engeland
1934 Bill Dale Manchester City Engeland
1934 Matt Busby Manchester City Schotland
1934 Sam Cowan (c) Manchester City Engeland
1934 Jackie Bray Manchester City Engeland
1934 Ernie Toseland Manchester City Engeland
1934 Bobby Marshall Manchester City Engeland
1934 Alec Herd Manchester City Schotland
1934 Eric beek Manchester City Engeland
1934 Fred Tilson Manchester City Engeland
1935 Jack Brown Sheffield Wednesday Engeland
1935 Joe Nibloe Sheffield Wednesday Schotland
1935 Ted Catlin Sheffield Wednesday Engeland
1935 Wilf Sharp Sheffield Wednesday Schotland
1935 Walter Millerschap Sheffield Wednesday Engeland
1935 Horace Burrows Sheffield Wednesday Engeland
1935 Mark Hooper Sheffield Wednesday Engeland
1935 Jack Surtees Sheffield Wednesday Engeland
1935 Jack Palethorpe Sheffield Wednesday Engeland
1935 Ronnie Starling (c) Sheffield Wednesday Engeland
1935 Ellis Rimmer Sheffield Wednesday Engeland
1936 Alex Wilson Arsenaal Schotland
1936 George Male Arsenaal Engeland
1936 Eddie Hapgood Arsenaal Engeland
1936 Jack Crayston Arsenaal Engeland
1936 Herbie Roberts Arsenaal Engeland
1936 Wilf Copping Arsenaal Engeland
1936 Joe Hulme Arsenaal Engeland
1936 Ray Bowden Arsenaal Engeland
1936 Ted Drake Arsenaal Engeland
1936 Alex James (c) Arsenaal Schotland
1936 Cliff Bastin Arsenaal Engeland
1937 Johnny Mapson Sunderland Engeland
1937 Jimmy Gorman Sunderland Engeland
1937 Alex Hall Sunderland Schotland
1937 Charlie Thomson Sunderland Schotland
1937 Bert Johnston Sunderland Schotland
1937 Alex 'Sandy' McNab Sunderland Schotland
1937 Len Duns Sunderland Engeland
1937 Raich Carter (c) Sunderland Engeland
1937 Bobby Gurney Sunderland Engeland
1937 Patrick Gallacher Sunderland Schotland
1937 Eddie Burbanks Sunderland Engeland
1938 George Holdcroft Preston North End Engeland
1938 Len Gallimore Preston North End Engeland
1938 Andy Beattie Preston North End Schotland
1938 Bill Shankly Preston North End Schotland
1938 Tom Smit (c) Preston North End Schotland
1938 Bob Batey Preston North End Engeland
1938 Dickie Watmough Preston North End Engeland
1938 George Mutch Preston North End Schotland
1938 Bud Maxwell Preston North End Schotland
1938 Bobby Beattie Preston North End Schotland
1938 Hugh O'Donnell Preston North End Schotland
1939 Harry Walker Portsmouth Engeland
1939 Lew Morgan Portsmouth Schotland
1939 Bill Rocheford Portsmouth Engeland
1939 Jimmy Guthrie (c) Portsmouth Schotland
1939 Tommy Rowe Portsmouth Engeland
1939 Guy Wharton Portsmouth Engeland
1939 Fred Worrall Portsmouth Engeland
1939 Jimmy McAlinden Portsmouth Noord-Ierland
1939 John Anderson Portsmouth Schotland
1939 Bert Barlow Portsmouth Engeland
1939 Cliff Parker Portsmouth Engeland

 

FA Cup winnende spelers 1872-1939

ADVERTENTIE
Betway Online Betting Site
Archief
Terug naar boven