FA Cup 2010-11

FA Cup resultaten, programma's en statistieken 2010-11

Mijn voetbalfeiten Engeland voetballl FA Cup

De FA Cup 2010-11 is het 130e seizoen van 's werelds oudste knock-outcompetitie voor voetbal; De Football Association Challenge Cup, of kortweg FA Cup. 759 clubs werden geaccepteerd voor de competitie, drie minder dan in het seizoen 2009-10. Op deze pagina staan ​​alle details van de competitie vanaf de extra voorronde. De competitie begon op 14 augustus 2010 met de extra voorronde en eindigde op 14 mei 2011 met de finale in het Wembley Stadium. Zoals gebruikelijk doen de Top- en Second Flight-teams (Premier League & Championship) mee aan de competitie tijdens de derde ronde, die wordt gespeeld in de eerste week van januari 2011. De FA Cup-winnaars kwalificeren zich voor de play-offronde van de UEFA Europa League 2011/12. Vetgedrukte teams = Premier League.

FA Cup-statistieken 2010-11

Lucifers Doelen Fans Opkomst
Round Ties replays Totaal Home Weg Totaal GPG Totaal Gemiddelde
Extra Voorlopig 201 36 237 444 389 833 3.51 22,451 95
Voorronde 166 39 205 368 322 690 3.37 22,995 112
1e kwalificatie 116 23 139 282 189 471 3.39 22,628 163
2e kwalificatie 80 25 105 180 152 332 3.16 33,607 320
3e kwalificatie 40 14 54 93 76 169 3.13 29,682 550
4e kwalificatie 32 8 40 61 47 108 2.70 48,057 1,201
1e goede 40 14 54 85 67 152 2.81 169,259 3,134
2e goede 19 6 25 55 38 93 3.72 101,191 4,048
3e goede 32 4 36 75 47 122 3.39 637,202 17,700
4e Juiste 16 3 19 33 21 54 2.84 390,515 20,553
5e Juiste 8 1 9 21 4 25 2.78 278,799 30,978
6e Juiste (QF) 4 0 4 7 4 11 2.75 164,092 41,023
Halve finale 2 geen 2 1 5 6 3.00 161,613 80,807
uiteinde 1 geen 1 1 0 1 1.00 88,643 88,643
Totalen 757 173 930 1,706 1,361 3,067 3.30 2,170,734 2,334

FA Cup 2010-11 Extra voorronde

stropdas nee Thuisteam Score Bezoekende team Opkomst
1 Ryton 0-1 Scarborough Athletic 173
2 Liversedge 0-3 Whitley Bay 219
3 Brandon United 1-2 Stad van Chester-le-Street 74
4 Shildon 4-3 Sunderland Ryhope CA 104
5 Pickering Stad 1-4 South Shields 210
6 Ashington 4-1 Billingham Town 198
7 Tow Law Town 0-2 Jarrow Dakbedekking Boldon CA 61
8 Stad West Auckland 2-1 Whitham 58
9 West Toewijzing Celtic 1-2 Tadcaster Albion 75
10 Norton & Stockton Ancients 2-1 Penrith 105
11 Guisborough Town 0-3 Armthorpe Welzijn 90
12 Bishop Auckland 3-3 Consett 200
af te spelen Consett 2-3 Bishop Auckland 202
13 Brighouse Town 1-2 Dunston UTS 200
14 Hebburn Town 1-1 Marske United 87
af te spelen Marske United 2-0 Hebburn Town 121
15 Whitehaven 4-1 Team Northumbria 66
16 Esh wint 0-4 Northallerton Town 71
17 Pontefract-mijnen 0-2 Selby Town 160
18 Silsden 2-2 Crook Town 228
af te spelen Crook Town 1-0 Silsden 190
19 Hall Road Rangers 2-2 Newcastle Benfield 72
af te spelen Newcastle Benfield 3-1 Hall Road Rangers 84
20 Bridlington Town 5-1 Welzijn van Horden Colliery 167
21 Stokesley 1-1 Thackley 70
af te spelen Thackley 2-1 Stokesley 92
22 Leeds Carnegie 0-0 Billingham Synthonia 23
af te spelen Billingham Synthonia 3-1 Leeds Carnegie 134
23 Spennymoor Town 1-0 Bedlington Terriers 262
24 Morpeth Town 1-2 AFC Emley 85
25 Seaham Red Star 0-1 North Shields 51
26 Irlam 1- 2 Chadderton 56
27 Rossendale United 3-1 Formby 71
28 Ashton Athletic 0-2 Parkgate 35
29 Hallam 2-3 Atherton-mijnen 195
30 Ramsbottom United 4-1 Winsford United 147
31 Leek County School Old Boys 1-1 Bootle 42
af te spelen Bootle 6-0 Leek County School Old Boys 124
32 nieuwe molens 10-2 Alsager Stad 125
33 Holker Old Boys 1-1 Abdij Hey 46
af te spelen Abdij Hey 0-1 Holker Old Boys 40
34 Daisy Hill 0-8 Congleton Town 54
35 Glossop North End 2-2 Wigan Robin Park 223
af te spelen Wigan Robin Park 0-1 Glossop North End 115
36 Runcorn Linnets 1-1 Maine Road 453
af te spelen Maine Road 3-4 Runcorn Linnets 140
37 Nelson (verwijderd) w / o Atherton Laburnum Rovers NB
38 Staveley Miners Welfare 5-0 Padiham 90
39 Flixton 0-3 Bacup Stad 45
40 Nostell Miners Welfare 1-1 St. Helens Stad 67
af te spelen St. Helens Town (p5-4) 2-2 Nostell Miners Welfare 74
41 Colne 2-0 Ashton Town 83
42 Cheadle Town 3-0 Squires Gate 45
43 Welzijn van mijnwerkers in Hemsworth 4-1 AFC Liverpool 252
44 Willenhall Town 0-6 Bartley Groen 75
45 Coalville Town 1-1 Stenen Domino's 94
af te spelen Stenen Domino's 0-3 Coalville Town 77
46 Loughborough University 1-4 Stratford Town 84
47 Boldmere St. Michaels 0-1 Westfields 42
48 Coventry Sphinx 3-0 Kasteel Vale 69
49 Pegasus Junioren 1-1 Heather St. John's 68
af te spelen Heather St. John's 5-1 Pegasus Junioren 86
50 Causeway United 2-1 Ellesmere Rangers 92
51 Rocester 1-2 Pilkington XXX 79
52 Eccleshall 3-0 Southam United 56
53 Cradley Town 3-4 Malvern Town 52
54 Shifnal Town 1-1 Dudley Town 63
af te spelen Dudley Town 2-0 Shifnal Town 87
55 Kirby Muxloe 4-2 Walsall Wood 92
56 Alvechurch 0-5 Tipton Town 59
57 Bardon Hill 2-5 Bewdley Town 51
58 Tividale 1-2 Oadby Town 40
59 Pelsall Villa 0-2 Dosthill Colts 50
60 Bridgnorth Town 4-0 Highgate United 90
61 Ledbury Town w / o Castle Vale JKS NB
62 AFC Wulfrunians 1-3 Heath Hayes 83
63 Brocton 4-4 Coleshill Town 57
af te spelen Coleshill Town 2-1 Brocton 59
64 Nuneaton Griff 2-1 Studley 61
65 Norton United 3-0 Hinckley 22
66 Biddulph Victoria 1-1 Wellington (Herefords) 79
af te spelen Wellington (Herefords) 1-1 Biddulph Victoria (p4-3) 76
67 Wednesfield 2-0 Bolehall Swifts 52
68 Gedling Town 2-4 Boston Stad 74
69 Blackstones 1-1 Maltby Main 70
af te spelen Maltby Main (p4-3) 0-0 Blackstones 110
70 Heanor Town 0-0 Borrowash Victoria 133
af te spelen Borrowash Victoria 2-1 Heanor Town 117
71 Long Eaton United 1-1 Barton Town Old Boys 68
af te spelen Barton Town Old Boys 1-0 Long Eaton United 115
72 Holbeach United 0-1 Radcliffe Olympisch 124
73 Wisbech Town 5-0 St. Andrews 63
74 Rossington Main 0-3 Shirebrook Town 75
75 Greenwood Meadows 2-4 Winterton Rangers 36
76 Teversal 0-0 Bottesford Town 68
af te spelen Bottesford Town 3-1 Teversal 85
77 Barrow Town 2-1 Arnold Town 90
78 Duinkerken 4-3 Dinington Town 72
79 Welzijn van Gedling Mijnwerkers 2-2 Holwell Sports 68
af te spelen Holwell Sports 3-4 Welzijn van Gedling Mijnwerkers 149
80 Holbrook Sports 4-0 Sleaford Town 61
81 Lincoln Moorlands Railway 3-1 Broeder Lane & Epworth 61
82 Deeping Rangers 0-2 Gresley 139
83 Haverhill Rovers 2-1 Hadleigh United 178
84 Diss Town 1-2 Daventry United 111
85 Brantham Athletic 4-2 Woodbridge Town 81
86 St. Neots-stad 2-0 Dereham Town 299
87 Potton United 1-2 Stewarts & Lloyds Corby 81
88 Nieuwmarkt Stad 3-0 Yaxley 73
89 Whitton United 1-1 Thetford Town 64
af te spelen Thetford Town 0-2 Whitton United 68
90 Northampton Spencer 0-2 Leiston 93
91 Wellingborough Town 3-0 Kirkley & Pakefield 85
92 Walsham-le-Willows 1-4 Lange Buckby 65
93 Team Bury 2-1 Ampthill Town 110
94 Ely City 4-0 Raunds Town 82
95 wroxham 5-1 Rothwell Corinthians 95
96 Felixstowe & Walton United 4-1 Mildenhall Town 91
97 Great Yarmouth Town 0-4 Norwich United 120
98 March Town United 1-0 Gorleston 85
99 St. Ives Stad 2-3 Cogenhoe United 97
100 Rothwell Town 3-4 Desborough Town 243
101 Godmanchester Rovers 1-1 AFC Kempston Rovers 84
af te spelen AFC Kempston Rovers 4-0 Godmanchester Rovers 68
102 St. Margaretsbury 2-1 Welwyn Garden City 48
103 Biggleswade United 1-4 Newport Pagnell Town 52
104 Saffron Walden Town 3-2 Mauritius Sportvereniging 126
105 Hadley 0-0 Barking 146
af te spelen Barking 1-0 Hadley 105
106 Kentish Town 1-0 Stansted 35
107 Chalfont St. Peter 1-0 Stotfold 66
108 Clapton 0-4 Stanway Rovers 70
109 Burnham Ramblers 2-1 Hoddesdon Town 83
110 Oxhey Jets 3-2 Hatfield Town 62
111 Bethnal Green United 4-0 Basildon United 76
112 Bowers & Pitsea 4-1 Dunstable Town 63
113 Takeley 0-4 Hertford Town 185
114 Cockfosters 2-1 Hullbridge Sports 65
115 Kingsbury London Tigers 1-2 FC Clacton 31
116 Witham Town 3-0 Wembley 70
117 Colney Heath 3-0 Broxbourne Borough V&E 76
118 Langford 1-3 Aylesbury United 68
119 Tring Athletic 2-0 Enfield 126
120 Leverstock Groen 1-2 Harefield United 56
121 Haringey Borough 3-0 Hillingdon Borough 62
122 London All Peoples' Sports Ass 3-3 Halstead Town 48
af te spelen Halstead Town 2-0 London All Peoples' Sports Ass 84
123 Hanwell Town 1-3 London Colney 61
124 Royston Town 1-2 Crawley Green Sports 130
125 Eton Manor 3-0 Bedford 12
126 blaffende kant 0-2 Southend Manor 106
127 Cobham 2-0 Lont 55
128 Hassocks 7-1 Eastbourne United Association 72
129 Farnham Town 2-1 Badshot Lea 75
130 Molesey 0-2 Hartley Wintney 62
131 Croydon 5-2 Crowborough Athletic 87
132 Chessington & Hook United 1-2 Raynes Park Vale 54
133 Alresford Town 5-2 Herne Bay 72
134 St. Francis Rangers 1-3 Banstead Athletic 132
135 Sidley United 0-3 Lancing 73
136 Binfield 3-2 Crawley Down 90
137 Horley Town 4-1 Ash United 67
138 East Grinstead Town 2-0 Holyport 103
139 Camberley Town 2-1 Petersfield Town 60
140 inham 1-1 Drie bruggen 50
af te spelen Drie bruggen 4-1 inham 48
141 Alton Town 4-1 Chichester City 75
142 Erith Town 2-1 Colliers Wood United 42
143 Arundel 4-1 Hailsham Town 96
144 Greenwich Borough 1-2 South Park 134
145 Epsom & Ewell 3-0 Shoreham 67
146 Holmesdale 0-2 Erith & Belvedere 97
147 Mile Oak 0-1 Tunbridge Wells 77
148 Egham Town 1-3 Guildford City 70
149 Littlehampton Town 1-1 Beckenham Town 71
af te spelen Beckenham Town 3-0 Littlehampton Town 71
150 Hythe Town 4-0 Bookham 169
151 Selsey 1-4 Worthing United 128
152 Lordswood 1-5 Pagham 67
153 Norton Sports 2-0 Redhill 63
154 Flackwell Heath 2-1 Oakwood 58
155 Deal Town 3-0 Sandhurst Town 94
156 Frimley Groen 0-4 Peacehaven & Telscombe 63
157 Lingfield 1-0 Sevenoaks Town 101
158 Dorking 0-5 Bracknell Town 73
159 Mol Valley SCR 0-5 Chertsey Town 179
160 VCD Athletic 3-1 AFC Uckfield 71
161 East Preston 1-4 Ringmer 82
162 Brading Town 1-1 Romsey Town 72
af te spelen Romsey Town 0-4 Brading Town 58
163 Bradford Town 1-1 Wootton Bassett Town 70
af te spelen Wootton Bassett Town (p4-3) 3-3 Bradford Town 82
164 Fairford Town 0-0 Lydney Town 49
af te spelen Lydney Town 3-1 Fairford Town 101
165 Christchurch 0-1 Hamble Aerostructures SSC 55
166 Ringwood Town 5-0 Cowes Sports 118
167 Thame United 3-0 Shrivenham 24
168 Hayling United 1-2 Blackfield & Langley 74
169 Lymington Town 1-3 Geldvelden 101
170 Highworth Town 2-1 Melksham Town 145
171 Bournemouth 1-0 Abingdon Town 67
172 Totton & Eling 2-0 Bemerton Heath Harlequins 126
173 Wantage Town 2-3 Shortwood United 67
174 Downton 0-2 bitton 64
175 weerklinken 4-1 Winchester City 154
176 Milton United 0-2 Witney United 115
177 Bristol Manor Farm 5-3 Ardley United 41
178 Calne Town (verwijderd) 2-1 Corsham Town 122
179 Amesbury Town 0-5 Almondsbury UWE 77
180 Newport Isle of Wight 1-0 Kidlington 172
181 New Milton Town 1-1 Longwell Green Sports 37
af te spelen Longwell Green Sports 3-2 New Milton Town 58
182 Bicester Town 0-2 Westbury United 46
183 Warminster Town 1-2 Stad lezen 159
184 Fareham Town 3-1 Clanfield 89
185 Hook Norton 1-6 Laverstock & Ford 35
186 Brockenhurst 0-1 Oude stad van Woodstock 90
187 Larkhall Athletic 5-1 Gillingham Town 78
188 Bridport 3-0 Welton Rovers 128
189 Launceston 0-3 Bodmin-stad 104
190 Willand Rovers 2-0 Merthyr Town 144
191 Sherborne Town 2-1 Portishead Town 85
192 Elmore 1-5 Hamworthy United 247
193 St. Blazey 1-1 Torpoint Athletic 143
af te spelen Torpoint Athletic 5-1 St. Blazey 222
194 Odd Down 1-1 Verwood Town 46
af te spelen Verwood Town 1-4 Odd Down 106
195 Straat 4-1 Barnstaple Town 92
196 Buckland Athletic 4-4 Radstock Stad 145
af te spelen Radstock Stad 3-2 Buckland Athletic 130
197 Brislington 0-1 Wellington (Somerset) 45
198 Keynsham Town 0-2 Tavistock 61
199 Saltash United 1-1 Bisschop Sutton 78
af te spelen Bisschop Sutton (p4-3) 4-4 Saltash United 84
200 Poole Town 3-0 Dawlish Town 202
201 Ilfracombe Town 4-4 Falmouth Town 108
af te spelen Falmouth Town 1-2 Ilfracombe Town 175
833 goals (444 thuis, 389 uit) in 237 wedstrijden = 3.51 goals/wedstrijd 22,451

FA Cup 2010-11 Extra voorronde

stropdas nee Thuisteam Score Bezoekende team Opkomst
1 Spennymoor Town 2-0 Crook Town
2 Selby Town 0-4 Ossett Albion 113
3 Stad van Chester-le-Street 2-1 Scarborough Athletic 203
4 South Shields 1-1 Dunston UTS
af te spelen Dunston UTS 3-0 South Shields
5 Newcastle Benfield 3-3 North Shields 150
af te spelen North Shields 0-1 Newcastle Benfield 211
6 Armthorpe Welzijn 2-4 Marske United 74
7 Wakefield 2-3 Ashington 141
8 AFC Emley 0-1 Northallerton Town 141
9 Garforth Town 0-1 Tadcaster Albion 94
10 Jarrow Dakbedekking Boldon CA 1-2 Durham City 102
11 Thackley 5-0 Harrogate Railway Athletic 146
12 Billingham Synthonia 0-3 Stad West Auckland 91
13 Shildon 1-0 Bridlington Town 153
14 Whitehaven 1-5 Norton & Stockton Ancients
15 Bishop Auckland 2-2 Whitley Bay 292
af te spelen Whitley Bay 3-1 Bishop Auckland 385
16 Radcliffe Borough 2-1 Lancaster City 128
17 Welzijn van mijnwerkers in Hemsworth 0-0 Bamberbrug 135
af te spelen Bamberbrug 4-1 Welzijn van mijnwerkers in Hemsworth 166
18 Holker Old Boys 0-2 Trafford 67
19 Curzon Ashton 0-0 Congleton Town 107
af te spelen Congleton Town 1-2 Curzon Ashton (Aet) 186
20 Cheadle Town 1-3 Ramsbottom United 66
21 Skelmersdale United 3-1 AFC Fylde 167
22 nieuwe molens 3-1 Chadderton 127
23 Bacup Stad 5-3 Clitheroe 101
24 Staveley Miners Welfare 1-3 Parkgate 110
25 Bootle 1-2 Warrington Town 223
26 Atherton-mijnen 2-2 Prescot-kabels 70
af te spelen Prescot-kabels 2-0 Atherton-mijnen 104
27 St. Helens Stad 1-1 Glossop North End 113
af te spelen Glossop North End 2-1 St. Helens Stad
28 Sheffield 3-1 Colne 199
29 Leigh Genesis 1-0 Runcorn Linnets 173
30 Salford City 2-1 Chorley 236
31 Atherton Laburnum Rovers 0-0 Woodley Sports 134
af te spelen Woodley Sports 3-0 Atherton Laburnum Rovers 77
32 Rossendale United 5-2 Cammell Laird 91
33 Mossley 2-0 Witton Albion 221
34 Rugby Stad 1-1 Atherstone Town 332
af te spelen Atherstone Town 0-3 Rugby Stad 222
35 Castle Vale JKS 3-3 Wednesfield
af te spelen Wednesfield 6-0 Castle Vale JKS
36 Pilkington XXX w / o Bromsgrove Rovers (verwijderd) NB
37 Prei Stad 0-1 Eccleshall 210
38 Bridgnorth Town 1-1 Coventry Sphinx 85
af te spelen Coventry Sphinx 1-0 Bridgnorth Town 113
39 Kidsgrove Athletic 0-0 Biddulph Victoria 168
af te spelen Biddulph Victoria 0-4 Kidsgrove Athletic 162
40 Causeway United 2-2 Bartley Groen
af te spelen Bartley Groen (aet) 4-2 Causeway United 107
41 Bewdley Town 2-3 Sutton Coldfield Town 107
42 Tipton Town 3-1 Stratford Town 84
43 Heather St. John's 2-3 Coleshill Town
44 Westfields 0-2 Markt Drayton Town 92
45 Oadby Town 2-0 Malvern Town
46 Stourport Gierzwaluwen 3-3 Dosthill Colts 79
af te spelen Dosthill Colts 1-0 Stourport Gierzwaluwen 85
47 Bedworth United 6-1 Dudley Town 146
48 Russell Olympisch 0-0 Romulus 83
af te spelen Romulus 4-2 Russell Olympisch 103
49 Kirby Muxloe 1-3 Norton United 53
50 Coalville Town 5-1 Heath Hayes 86
51 Newcastle Town 5-0 Nuneaton Griff 73
52 Lincoln United 2-2 Boston Stad 83
af te spelen Boston Stad 2-4 Lincoln United 132
53 Bottesford Town 2-1 Barrow Town 76
54 Loughborough Dynamo 1-1 Shepshed Dynamo 191
af te spelen Shepshed Dynamo 2-3 Loughborough Dynamo 299
55 Gresley 4-0 Quorn 203
56 Barton Town Old Boys 1-4 Shirebrook Town 83
57 Duinkerken 2-2 Grantham Town 123
af te spelen Grantham Town 2-3 Duinkerken (aet) 190
58 Spalding United 1-0 Goole 101
59 Brigg Town 6-2 Welzijn van Rainworth Miners 108
60 Maltby Main 0-1 Winterton Rangers 45
61 Glapwell 0-6 Lincoln Moorlands Railway 107
62 Carlton Town 2-1 Borrowash Victoria 75
63 Welzijn van Gedling Mijnwerkers 0-1 Barwell 75
64 Radcliffe Olympisch 1-0 Wisbech Town 166
65 Belper Town 1-3 Holbrook Sports 173
66 Lange Buckby 4-1 Daventry United
67 Norwich United 2-2 AFC Kempston Rovers 86
af te spelen AFC Kempston Rovers 3-2 Norwich United 88
68 Wellingborough Town 1-1 Haverhill Rovers
af te spelen Haverhill Rovers 1-3 Wellingborough Town
69 Daventry Town 2-3 Needham-markt 102
70 Whitton United 0-3 Woodford United 34
71 Stewarts & Lloyds Corby 2-1 Soham Town Rangers 70
72 AFC Sudbury 2-2 Stamford 260
af te spelen Stamford 2-1 AFC Sudbury 227
73 March Town United 1-2 Desborough Town 106
74 Felixstowe & Walton United 2-1 Team Bury 158
75 wroxham 2-2 Ely City 88
af te spelen Ely Stad (p4-3) 1-1 wroxham 133
76 Cogenhoe United 0-3 Leiston 89
77 Nieuwmarkt Stad 1-5 Biggleswade Town 83
78 Brantham Athletic 1-2 St. Neots-stad 143
79 North Greenford United 4-3 Bowers & Pitsea 56
80 Arlesey Town 1-1 Aylesbury 135
af te spelen Aylesbury 1-2 Arlesey Town (Aet) 138
af te spelen AFC Sudbury 3–2 St. Ives Stad 199
77 Maldon & Tiptree 9-0 Ipswich Wanderers 67
78 wroxham 1-0 Lange Melford 116
79 Gorleston 2-0 Harlow Town 144
80 Burnham Ramblers 3-3 Hertford Town 100

stropdas nee Thuisteam Score Bezoekende team Opkomst
81 Witham Town 0-0 Ilford 80
af te spelen Ilford (p 3-2) 0-0 Witham Town 92
82 Kentish Town 1-3 Bethnal Green United 70
83 Crawley Groen 2-0 Harefield United 47
84 Barking 0-1 Redbridge 106
85 Waltham Forest 0-3 Enfield Town 119
86 Hitchin Town 2-1 Accessoires 234
87 Halstead Town 1-2 Stanway Rovers 153
88 Burnham Ramblers 5-1 Haringey Borough 34
89 Oxhey Jets 4-1 St. Margaretsbury 51
90 Burnham 2-1 Chalfont St. Peter 86
91 Marlow 1-2 London Colney 98
92 Uxbridge 0-1 Soort rijtuig 60
93 Tring Athletic 3-2 AFC Hayes 126
94 Southend Manor 0-4 Brentwood Town 82
95 Newport Pagnell Town 3-2 Potters Bar Town 101
96 Colney Heath 0-0 FC Clacton 87
af te spelen FC Clacton 1-5 Colney Heath 108
97 Harlow Town 1-0 Barton Rovers 183
98 Aylesbury United 3-2 Eton Manor 117
99 Maldon & Tiptree 4-2 Hertford Town 63
100 Romford 3-1 Beaconsfield SYCOB 120
101 Leighton Town 2-2 Heybridge Swifts 110
af te spelen Heybridge Swifts 0-1 Leighton Town 115
102 East Thurrock United 3-0 Abdij van Waltham 100
103 Cheshunt 2-2 Cockfosters 156
af te spelen Cockfosters 1-2 Cheshunt 74
104 Saffron Walden Town 1-1 Geweldige Wakering Rovers 155
af te spelen Geweldige Wakering Rovers 3-1 Saffron Walden Town 101
105 Wingate & Finchley 0-0 Northwood 116
af te spelen Northwood 3-1 Wingate & Finchley 137
106 Thamesmead Town 2-3 Beckenham Town 59
107 Binfield 5-1 Camberley Town 164
108 AFC Totton 1-2 Sholing 254
109 Norton Sports 2-0 Banstead Athletic 57
110 Hartley Wintney 2-2 witte havik 110
af te spelen witte havik 4-0 Hartley Wintney 120
111 Vlootstad 4-0 Bedfont Town 67
112 Lingfield 0-2 Korinthisch-Casuals 60
113 Epsom & Ewell 3-2 Flackwell Heath 59
114 Deal Town 2-4 Hythe Town 189
115 Whitstable Town 3-0 Croydon 101
116 Cobham 2-2 Alresford Town
af te spelen Alresford Town 0-4 Cobham
117 Leatherhead 0-2 Burgess Hill Town 131
118 Peacehaven & Telscombe 1-2 Ashford Town (Middlesex) 75
119 Chipstead 4-3 Whyteleafe 184
120 Guildford City 2-1 Drie bruggen
121 Ramsgate 1-1 Godalming Town 171
af te spelen Godalming Town 3-0 Ramsgate 137
122 Walton & Hersham 3-0 Bracknell Town 95
123 Ashford Town (Kent) (verwijderd) w / o Erith Town NB
124 Faversham Town 2-0 Pagham 122
125 Chertsey Town 2-1 Chatham Town 152
126 Alton Town 2-1 Merstham 95
127 Raynes Park Vale 1-4 East Grinstead Town 62
128 VCD Athletic 1-1 Eastbourne Town 90
af te spelen Eastbourne Town (Aet) 2-1 VCD Athletic 141
129 Walton Casuals 3-0 Worthing United 75
130 Horley Town 0-6 Metropolitan Police 115
131 Sittingbourne 0-1 Andover 108
132 Tunbridge Wells 3-3 Dulwich Hamlet 172
af te spelen Dulwich Hamlet 0-1 Tunbridge Wells 189
133 Lancing 1-4 Slough Town 214
134 Hassocks 3-2 Farnham Town 90
135 Bognor Regis Town 1-0 Ringmer 244
136 Worthing 6-0 Arundel 313
137 South Park 4-0 Horsham YMCA 160
138 Gosport Borough 0-0 Erith & Belvedere 131
af te spelen Erith & Belvedere 2-1 Gosport Borough 125
139 Oude stad van Woodstock 6-3 Laverstock & Ford 32
140 bitton 2-0 Fareham Town 113
141 Stad lezen 1-4 Newport Isle of Wight 50
142 Almondsbury UWE 0-1 Wootton Bassett Town 62
143 Blackfield & Langley 0-2 Almondsbury Town 48
144 Bournemouth 0-2 Highworth Town 100
145 Cinderford Town 2-1 North Leigh 89
146 weerklinken 3-4 Bristol Manor Farm 89
147 Hungerford Town 2-1 Geldvelden 85
148 Corsham Town 0-1 Brading Town 85
149 Bishop's Cleeve 4-0 Westbury United 74
150 Thatcham Town 2-2 Witney United 105
af te spelen Witney United 2-4 Thatcham Town 139
151 Thame United 2-1 Lydney Town 27
152 Ringwood Town 4-1 Yate Town 92
153 Mangotsfield United 5-0 Abingdon United 158
154 Totton & Eling 0-0 Shortwood United 78
af te spelen Shortwood United 1-3 Totton & Eling (Aet) 135
155 Longwell Green Sports 0-3 Hamble Aerostructures SSC 61
156 Bridgewater Town 1-0 Straat 204
157 uit de stad 1-0 Ilfracombe Town 179
158 Bideford 1-2 Wimborne Town 205
159 Willand Rovers 1-0 Radstock Stad 107
160 Paulton Rovers 4-1 Larkhall Athletic 169
161 Bridport 0-6 Clevedon Town 187
162 Wellington (Somerset) 0-3 Bodmin-stad 116
163 Torpoint Athletic 1-1 Odd Down 1
af te spelen Odd Down 0-1 Torpoint Athletic 84
164 Poole Town 3-0 Bisschop Sutton 198
165 Hamworthy United 2-2 Sherborne Town
af te spelen Sherborne Town 3-0 Hamworthy United
166 Tavistock 1-2 Taunton Town 98
- 690 goals (368 thuis, 322 uit) in 205 wedstrijden = 3.37 goals/wedstrijd -

FA Cup 2010-11 Eerste ronde kwalificatie

stropdas nee Thuisteam Score Bezoekende team Opkomst
1 Tadcaster Albion 1-1 Shildon 191
af te spelen Shildon (akoe) 4-2 Tadcaster Albion
2 Ossett Albion 1-2 Whitley Bay 194
3 Durham City 1- 3 Dunston UTS 145
4 North Ferriby United 2-1 Ossett Stad 112
5 Ashington 3-1 Northallerton Town
6 Norton & Stockton Ancients 2-1 Stad van Chester-le-Street
7 Stad West Auckland 3-1 Bradford Park Avenue 180
8 Newcastle Benfield 1-0 Spennymoor Town
9 Thackley 3-1 Marske United 201
10 FC Halifax Town 2-0 Whitby Town 976
11 FC United of Manchester 3-0 Radcliffe Borough 1,144
12 Parkgate 1-3 Warrington Town 122
13 Nantwich Town 4-0 Burshoest 247
14 Salford City 0-1 Northwich Victoria 220
15 Curzon Ashton 1-1 nieuwe molens 184
af te spelen nieuwe molens 3-2 Curzon Ashton 320
16 Prescot-kabels 2-2 Ashton United 142
af te spelen Ashton United 4-0 Prescot-kabels 109
17 Frickley Athletic 3-2 Kendal Town 185
18 Marine 1-1 Colwyn Bay 312
af te spelen Colwyn Bay 2-0 Marine
19 Bamberbrug 2-0 Bacup Stad 152
20 Rossendale United 3-4 Leigh Genesis 84
21 Stocksbridge Park Steels 4-2 Trafford 120
22 Glossop North End 0-4 Mossley 354
23 Ramsbottom United 0-2 Skelmersdale United 164
24 Woodley Sports 2-2 Sheffield 100
af te spelen Sheffield 3-1 Woodley Sports
25 Wednesfield 5-1 Rugby Stad 149
26 Stourbridge 2-0 Romulus 244
27 Evesham United 1-3 Coleshill Town 89
28 Leamington 2-2 Brackley Town 532
af te spelen Brackley Town 2-0 Leamington
29 Pilkington XXX 0-2 Markt Drayton Town 91
30 Oadby Town 2-1 Dosthill Colts 65
31 Coventry Sphinx 1-0 Sutton Coldfield Town 110
32 Tipton Town 1-0 Norton United 56
33 Kidsgrove Athletic 3-0 Chasetown 230
34 Coalville Town 5-0 Eccleshall 138
35 Bartley Groen 1-1 Bedworth United 111
af te spelen Bedworth United 4-0 Bartley Groen
36 Hednesford Town 1-2 Newcastle Town 305
37 Winterton Rangers 2-2 Radcliffe Olympisch 85
af te spelen Radcliffe Olympisch 2-0 Winterton Rangers
38 Bottesford Town 0-3 Buxton 135
39 Lincoln Moorlands Railway 2-2 Gresley 147
af te spelen Gresley 1-2 Lincoln Moorlands Railway
40 Matlock Town 3-1 Worksop Town 428
41 Spalding United 2-2 Brigg Town 103
af te spelen Brigg Town 4-0 Spalding United
42 Holbrook Sports 1-3 Loughborough Dynamo 121
43 Barwell 2-0 Hucknall Town 163
44 Shirebrook Town 1-3 Lincoln United 119
45 Carlton Town 1-1 Duinkerken 127
af te spelen Duinkerken 1-2 Carlton Town (Aet)
46 Retford United 0-5 Mickleover Sports 144
47 Cambridge City 3-0 Lange Buckby 270
48 Lowestoft Town 7-1 Desborough Town 566
49 Ely City 0-1 Stewarts & Lloyds Corby 102
50 Woodford United 1-3 Bury Town 84
51 Felixstowe & Walton United 2-1 Wellingborough Town 191
52 Needham-markt 6-1 AFC Kempston Rovers 204
53 Leiston 3-2 St. Neots-stad 209
54 Biggleswade Town 3-3 Stamford 160
af te spelen Stamford 3-0 Biggleswade Town
55 Geweldige Wakering Rovers 2-4 Harrow Borough 95
56 Brentwood Town 4-0 Aylesbury United 142
57 Wealdstone 7-0 Tring Athletic 196
58 Hemel Hempstead Town 1-2 Concord Rangers 184
59 Burnham 2-1 Colney Heath 109
60 Romford 1-1 Crawley Groen 93
af te spelen Crawley Groen 1-2 Romford
61 North Greenford United 2-1 Northwood 134
62 Ilford 0-1 Maldon & Tiptree 66
63 AFC Hornchurch 8-2 Oxhey Jets 171
64 Canvey Island 4-1 Newport Pagnell Town 266
65 Redbridge 2-0 London Colney 72
66 Grays Athletic 1-0 Windsor & Eton 315
67 Stanway Rovers 1-1 Bedford Town 128
af te spelen Bedford Town 2-0 Stanway Rovers
68 Arlesey Town 0-2 Enfield Town 186
69 Billericay Town 1-0 Soort rijtuig 329
70 East Thurrock United 2-1 Leighton Town 110
71 Hendon 4-1 Cheshunt 182
72 Hitchin Town 2-1 Aveley 224
73 Harlow Town 1-1 Bethnal Green United 214
af te spelen Bethnal Green United 0-4 Harlow Town 173
74 Burnham Ramblers 0-3 Chesham United 115
75 Hythe Town 2-0 Epsom & Ewell 182
76 Sholing 5-0 Hassocks 85
77 Korinthisch-Casuals 1-2 Erith & Belvedere 75
78 Cobham 0-1 Chipstead 50
79 Sutton United 1-2 Alton Town 298
80 Carshalton Athletic 2-1 Tunbridge Wells 250
81 Tonbridge Angels 0-1 Guildford City 385
82 Tooting & Mitcham United 4-1 Walton Casuals 221
83 Godalming Town 1-2 Metropolitan Police 142
84 Erith Town 1-0 Slough Town 140
85 Beckenham Town 3-2 Norton Sports 71
86 Burgess Hill Town 3-2 Eastbourne Town 165
87 Vlootstad 3-1 Faversham Town 124
88 Folkestone Invicta 4-2 Horsham 327
89 Kingstonian w / o Croydon Athletic (verwijderd) NB
90 Whitstable Town 1-0 East Grinstead Town 199
91 Ashford Town (Middlesex) 1-1 Worthing 133
af te spelen Worthing 5-1 Ashford Town (Middlesex)
92 witte havik 3-1 Maidstone United
93 Cray Wanderers 1-0 South Park 217
94 Binfield 0-3 Margate 394
95 Bognor Regis Town 3-2 Hastings United 374
96 Walton & Hersham 1-4 Bashley 110
97 Andover 0-4 Chertsey Town 81
98 bitton 2-3 Oude stad van Woodstock 94
99 Oxford City 0-1 Mangotsfield United 155
100 Swindon Supermarine 4-0 Brading Town 82
101 Banbury United 1-2 Chippenham Town 277
102 Newport Isle of Wight 0-3 Bishop's Cleeve 178
103 Thatcham Town 0-1 Thame United 110
104 Almondsbury Town 1-1 Bristol Manor Farm 100
af te spelen Bristol Manor Farm (aet p3-1) 2-2 Almondsbury Town
105 Hungerford Town 6-2 Totton & Eling 81
106 Highworth Town 1-1 Salisbury City 422
af te spelen Salisbury City 5-0 Highworth Town
107 Hamble Aerostructures SSC 1-1 Wootton Bassett Town 94
af te spelen Wootton Bassett Town 0-2 Hamble Aerostructures SSC
108 Cinderford Town 5-0 Ringwood Town 79
109 Cirencester Town 0-0 Didcot Town 125
af te spelen Didcot Town 3-2 Cirencester Town
110 Tiverton Town 1-1 Paulton Rovers 296
af te spelen Paulton Rovers 2-0 Tiverton Town 299
111 Truro Stad 8-2 Bridgewater Town 325
112 Torpoint Athletic 2-4 Clevedon Town 258
113 Wimborne Town 1-3 Sherborne Town 226
114 Bodmin-stad 1-4 Poole Town
115 Taunton Town 1-2 Weymouth 288
116 uit de stad 1-0 Willand Rovers 176
471 goals (282 thuis, 189 uit) in 139 wedstrijden = 3.39 goals/wedstrijd 22,628

FA Cup 2010-11 Tweede ronde kwalificatie

stropdas nee Thuisteam Score Bezoekende team Opkomst
1 Frickley Athletic 2-1 Newcastle Benfield 217
2 Bamberbrug 1-1 Warrington Town 223
af te spelen Warrington Town 4-2 Bamberbrug 236
3 Norton & Stockton Ancients 2-1 Leigh Genesis 127
4 nieuwe molens 0-2 Harrogate Town 309
5 Opel-motoren 5-1 Blyth Spartanen 216
6 North Ferriby United 5-2 Stocksbridge Park Steels 196
7 Dunston UTS 1-2 Mossley 248
8 Ashington 1-0 Thackley 336
9 Colwyn Bay 1-1 Guiseley 457
af te spelen Guiseley 3-0 Colwyn Bay 256
10 Nantwich Town 2-3 Whitley Bay 344
11 FC United of Manchester 2-1 Gainsborough Trinity 1,037
12 Hyde 0-0 Droylsden 375
af te spelen Droylsden 3-1 Hyde 354
13 Ashton United 1-2 FC Halifax Town 525
14 Stalybridge Celtic 1-1 Alfredton Town 373
af te spelen Alfredton Town 1-2 Stalybridge Celtic (aet) 387
15 Shildon 2-0 Skelmersdale United 234
16 Sheffield 2-2 Northwich Victoria 422
af te spelen Northwich Victoria 1-2 Sheffield 429
17 Workington 2-1 Stad West Auckland 413
18 Boston United 2-3 Worcester City 1,352
19 Ilkeston Town w / o Lincoln Moorlands Rwy (verwijderd) NB
20 Tipton Town 2-0 Markt Drayton Town 72
21 Eastwood Town 1-1 Stafford Rangers 347
af te spelen Stafford Rangers 1-3 Eastwood Town 429
22 Brigg Town 3-3 Nuneaton Town 276
af te spelen Nuneaton Town 2-0 Brigg Town 545
23 Coleshill Town 5-1 Lincoln United 68
24 Hinckley United 2-0 Coventry Sphinx 301
25 Oadby Town 1-3 Radcliffe Olympisch 135
26 Barwell 3-2 Coalville Town 307
27 Loughborough Dynamo 0-2 Redditch United 185
28 Stewarts & Lloyds Corby 2-2 Mickleover Sports 102
af te spelen Mickleover Sports 3-2 Stewarts & Lloyds Corby 120
29 Brackley Town 1-3 Buxton 306
30 Carlton Town 0-1 Matlock Town 199
31 Bedworth United 0-1 Corby Town 241
32 Newcastle Town 5-3 Wednesfield 146
33 Solihull Moors 2-0 Kidsgrove Athletic 233
34 AFC Telford United 5-2 Stourbridge 1,447
35 Hythe Town 4-1 Erith & Belvedere 230
36 Erith Town 1-5 Dover Athletic 282
37 Bury Town 2-2 Grays Athletic 582
af te spelen Grays Athletic 1-4 Bury Town 268
38 Chesham United 2-2 Wealdstone 504
af te spelen Wealdstone 4-1 Chesham United 366
39 Braintree Town 2-0 Welling United 433
40 Tooting & Mitcham United 1-4 Staines Town 378
41 Bishop's Stortford 2-2 Bromley 357
af te spelen Bromley 2-1 Bishop's Stortford 347
42 Cambridge City 2-2 Hitchin Town 388
af te spelen Hitchin Town 0-2 Cambridge City 324
43 Billericay Town 1-1 Concord Rangers 301
af te spelen Concord Rangers (aet) 1-0 Billericay Town 283
44 Folkestone Invicta 1-1 Leiston 280
af te spelen Leiston 2-1 Folkestone Invicta 307
45 Lewes 2-0 Harlow Town 785
46 AFC Hornchurch 0-0 Brentwood Town 279
af te spelen Brentwood Town 1-0 AFC Hornchurch 213
47 East Thurrock United 1-1 Carshalton Athletic 163
af te spelen Carshalton Athletic 3-2 East Thurrock United 188
48 Hendon 2-1 Maldon & Tiptree 166
49 Enfield Town 1-0 Worthing 304
50 North Greenford United 1-1 Felixstowe & Walton United 118
af te spelen Felixstowe & Walton United 0-3 North Greenford United 305
51 Needham-markt 0-0 Chipstead 231
af te spelen Chipstead 0-2 Needham-markt 139
52 Romford 0-4 Hampton & Richmond Borough 193
53 Canvey Island 1-0 Whitstable Town 271
54 Redbridge 1-2 Harrow Borough 82
55 Burnham 2-6 witte havik 103
56 Bedford Town 0-2 Boreham Wood 361
57 thurrock 3-1 Stamford 122
58 Cray Wanderers 2-2 Ebbsfleet United 408
af te spelen Ebbsfleet United 4-2 Cray Wanderers 535
59 St. Albans Stad 3-1 Beckenham Town 323
60 Metropolitan Police 2-1 Burgess Hill Town 102
61 Margate 1-1 Kingstonian 438
af te spelen Kingstonian (p3-2) 1-1 Margate 350
62 Dartford 2-1 Lowestoft Town 1,024
63 Chelmsford City 7-0 Chertsey Town 623
64 Hamble Aerostructures SSC 2-1 Oude stad van Woodstock
65 Eastleigh 2-0 Bognor Regis Town 477
66 Sholing 2-2 Salisbury City 360
af te spelen Salisbury City 5-1 Sholing 604
67 Chippenham Town 0-1 Farnborough 486
68 Havant en Waterlooville 1-0 uit de stad 448
69 Mangotsfield United 1-4 Dorchester Town 100
70 Paulton Rovers 0-1 Didcot Town 279
71 Bristol Manor Farm 2-2 Basingstoke Town 183
af te spelen Basingstoke Town 1-0 Bristol Manor Farm 223
72 Sherborne Town 1-2 Hungerford Town 138
73 Bashley 2-2 Vlootstad 195
af te spelen Vlootstad 0-2 Bashley 146
74 Poole Town 1-1 Thame United 315
af te spelen Thame United 0-1 Poole Town (Aet) 126
75 Guildford City 1-2 Clevedon Town 150
76 Bishop's Cleeve 1-2 Woking 252
77 Gloucester City 0-2 Weston-super-Mare 380
78 Swindon Supermarine 3-0 Weymouth 185
79 Maidenhead United 1-0 Truro Stad 237
80 Alton Town 2-2 Cinderford Town 213
af te spelen Cinderford Town (Aet) 2-1 Alton Town 129
332 goals (180 thuis, 152 uit) in 105 wedstrijden = 3.16 goals/wedstrijd 33,607

FA Cup 2010-11 Derde ronde kwalificatie

stropdas nee Thuisteam Score Bezoekende team Opkomst
1 FC Halifax Town 4-0 Harrogate Town 1,835
2 Sheffield 1-1 Frickley Athletic 632
af te spelen Frickley Athletic 1-2 Sheffield 322
3 Guiseley 3-0 Whitley Bay 704
4 Norton & Stockton Ancients 2-5 FC United of Manchester 1,526
5 Workington 2-1 Shildon 513
6 North Ferriby United 2-2 Opel-motoren 369
af te spelen Opel-motoren (p4-3) 1-1 North Ferriby United 202
7 Warrington Town 1-3 Stalybridge Celtic 429
8 Lincoln Moorlands Railway 1-1 Mossley 216
af te spelen Mossley 4-1 Lincoln Moorlands Railway 180
9 Ashington 1-4 Droylsden 543
10 Solihull Moors 1-1 Barwell 387
af te spelen Barwell 3-1 Solihull Moors 343
11 Mickleover Sports 1-2 Newcastle Town 562
12 Buxton 1-1 AFC Telford United 836
af te spelen AFC Telford United 2-2 Buxton (p5-4) 1,122
13 Redditch United 1-0 Hinckley United 563
14 Corby Town 2-1 Worcester City 520
15 Matlock Town 0-3 Eastwood Town 655
16 Nuneaton Town 6-0 Coleshill Town 965
17 Radcliffe Olympisch 3-3 Tipton Town 516
af te spelen Tipton Town 2-0 Radcliffe Olympisch 495
18 Chelmsford City 2-2 Bromley 1,011
af te spelen Bromley 0-3 Chelmsford City 619
19 Leiston 5-0 North Greenford United 315
20 Brentwood Town 1-1 Woking 748
af te spelen Woking 1-0 Brentwood Town 460
21 Harrow Borough 2-1 Hampton & Richmond Borough 342
22 St Albans Stad 0-0 Kingstonian 484
af te spelen Kingstonian 1-2 St Albans Stad 367
23 Metropolitan Police 1-1 Wealdstone 390
af te spelen Wealdstone 1-2 Metropolitan Police (aet) 303
24 Lewes 2-1 thurrock 854
25 Needham-markt 0-1 Ebbsfleet United 573
26 witte havik 1-2 Hendon 178
27 Boreham Wood 3-1 Enfield Town 361
28 Carshalton Athletic 4-1 Braintree Town 490
29 Concord Rangers 0-1 Hythe Town 143
30 Dover Athletic 3-1 Cambridge City 820
31 Bury Town 2-2 Staines Town 918
af te spelen Staines Town 2-0 Bury Town 274
32 Canvey Island 2-2 Dartford 715
af te spelen Dartford (p9-8) 3-3 Canvey Island 665
33 Swindon Supermarine 4-0 Hungerford Town 365
34 Salisbury City 1-0 Weston-super-Mare 871
35 Didcot Town 0-4 Basingstoke Town 401
36 Havant en Waterlooville 4-1 Dorchester Town 708
37 Farnborough 2-0 Hamble Aerostructures SSC 503
38 Poole Town 1-0 Bashley 838
39 Clevedon Town 0-5 Eastleigh 313
40 Cinderford Town 0-4 Maidenhead United 218
169 goals (93 thuis, 76 uit) in 54 wedstrijden = 3.13 goals/wedstrijd 29,682

FA Cup 2010-11 Vierde ronde kwalificatie

stropdas nee Thuisteam Score Bezoekende team Opkomst
1 Mossley 2-6 Darlington 619
2 Sheffield 2-2 Tipton Town 1,026
af te spelen Tipton Town 2-0 Sheffield 1,429
3 Guiseley 2-1 Redditch United 808
4 Fleetwood Town 2-1 Buxton 1,181
5 Altrincham 0-2 Gateshead 797
6 Opel-motoren 1-0 Newcastle Town 323
7 FC United of Manchester 1-0 Grafheuvel 3,229
8 Workington 1-1 Nuneaton Town 520
af te spelen Nuneaton Town 1-0 Workington 943
9 Tamworth 1-1 Grimsby Town 928
af te spelen Grimsby Town 0-1 Tamworth 1,612
10 Kidderminster Harriers 0-2 York City 1,123
11 FC Halifax Town 0-1 Mansfield Town 2,986
12 Wrexham 1-2 Southport 2,052
13 Stalybridge Celtic 1-2 Eastwood Town 659
14 Droylsden 3-0 Barwell 411
15 Woking 3-2 Eastleigh 1,048
16 Hythe Town 2-0 Staines Town 808
17 Eastbourne Borough 2-4 Harrow Borough 681
18 Cambridge United 3-0 Lewes 1,626
19 Corby Town 3-0 Salisbury City 957
20 Newport County 0-1 Crawley Town 2,247
21 Luton Town 4-0 St Albans Stad 4,144
22 Farnborough 1-1 Dover Athletic 845
af te spelen Dover Athletic 5-0 Farnborough 1,044
23 Kettering Town 1-2 Rushden & Diamonds 2,792
24 Carshalton Athletic 1-1 Chelmsford City 1,024
af te spelen Chelmsford City 3-2 Carshalton Athletic 1,069
25 Hendon 0-0 Metropolitan Police 269
af te spelen Metropolitan Police 0-2 Hendon 302
26 Leiston 0-0 Dartford 832
af te spelen Dartford 3-2 Leiston 1,074
27 Basingstoke Town 0-1 AFC Wimbledon 1,726
28 Swindon Supermarine 0-0 Bath City 551
af te spelen Bath City 3-4 Swindon Supermarine 665
29 Havant en Waterlooville 2-0 Histon 905
30 Forest Green Rovers 1-0 Maidenhead United 580
31 Poole Town 1-3 Hayes & Yeading United 1,217
32 Ebbsfleet United 3-0 Boreham Wood 1,005
108 goals (61 thuis, 47 uit) in 40 wedstrijden = 2.7 goals/wedstrijd 48,057

FA Cup 2010-11 Eerste ronde goed

stropdas nee Thuisteam Score Bezoekende team Opkomst
1 Colchester United 4 - 3 Bradford Stad 2,736
2 Corby Town 1 - 1 Luton Town 2,000
af te spelen Luton Town 4 - 2 Corby Town 3,050
3 Harrow Borough 0 - 2 Chesterfield 2,500
4 Notts County 2 - 0 Gateshead 3,235
5 Stevenage 0 - 0 Milton Keynes Dons 2,956
af te spelen Milton Keynes Dons 1 - 1 Stevenage (aet p6-7) 3,977
6 Southport 2 - 5 Sheffield Wednesday 4,490
7 Rotherham United 0 - 0 York City 3,227
af te spelen York City 3 - 0 Rotherham United 2,644
8 Havant en Waterlooville 0 - 2 Droylsden 1,102
9 Begraven 2 - 0 Exeter City 2,359
10 Cheltenham Town 1 - 0 Morecambe 2,066
11 Hayes & Yeading United 1 - 2 Wycombe Wanderers 1,426
12 Dagenham & Redbridge 1 - 1 Leyton Orient 3,378
af te spelen Leyton Orient 3 - 2 Dagenham & Redbridge 2,901
13 AFC Wimbledon 0 - 0 Ebbsfleet United 3,219
af te spelen Ebbsfleet United 2 - 3 AFC Wimbledon (Aet) 2,306
14 Lincoln City 1 - 0 Nuneaton Town 3,084
15 Mansfield Town 0 - 1 Torquay United 2,179
16 Hereford United 5 - 1 Hythe Town 2,217
17 AFC Bournemouth 5 - 3 Tranmere Rovers 3,951
18 Chelmsford City 3 - 2 Hendon 1,685
19 Swindon Supermarine 2 - 1 Eastwood Town 2,603
20 Rushden & Diamonds 0 - 1 Yeovil Town 1,666
21 Southampton 2 - 0 Shrewsbury Town 10,410
22 Cambridge United 0 - 0 Huddersfield Town 3,127
af te spelen Huddersfield Town 2 - 1 Cambridge United 3,766
23 Burton Albion 1 - 0 Oxford United 2,483
24 Gillingham 0 - 2 Dover Athletic 7,475
25 Tamworth 2 - 1 Crewe Alexandra 1,776
26 Darlington 2 - 1 Bristol Rovers 1,602
27 Guiseley 0 - 5 Crawley Town 1,609
28 Brighton & Hove Albion 0 - 0 Woking 5,868
af te spelen Woking 2 - 2 Brighton & Hove Alb (aet p0-3) 4,193
29 Macclesfield Town 2 - 2 Southend United 1,582
af te spelen Southend United 2 - 2 Macclesfield Town (aet p3-5) 2,194
30 Rochdale 2 - 3 FC United of Manchester 7,048
31 Carlisle United 6 - 0 Tipton Town 4,241
32 Dartford 1 - 1 Port Vale 3,679
af te spelen Port Vale 4 - 0 Dartford 3,590
33 Forest Green Rovers 0 - 3 Northampton Town 1,479
34 Fleetwood Town 1 - 1 Walsall 2,319
af te spelen Walsall 2 - 0 Fleetwood Town 2,056
35 Barnet 0 - 0 Charlton Athletic 2,684
af te spelen Charlton Athletic 1 - 0 Barnet 4,803
36 Plymouth Argyle 0 - 4 Swindon Town 5,226
37 Accrington Stanley 3 - 2 Oldham Athletic 2,275
38 Hartlepool United 0 - 0 Opel-motoren 2,381
af te spelen Opel-motoren 0 - 1 Hartlepool United 2,406
39 Stockport County 1 - 1 Peterborough United 2,001
af te spelen Peterborough United 4 - 1 Stockport County 2,312
40 Brentford 1 - 1 Aldershot Town 4,090
af te spelen Aldershot Town 1 - 0 Brentford 3,627
152 goals (85 thuis, 67 uit) in 54 wedstrijden = 2.81 goals/wedstrijd 169,259

FA Cup 2010-11 Tweede ronde goed

stropdas nee Thuisteam Score Bezoekende team Opkomst
1 Sheffield Wednesday 3 - 2 Northampton Town 8,932
2 Burton Albion 3 - 1 Chesterfield 3,881
3 Huddersfield Town 6 - 0 Macclesfield Town 4,924
4 AFC Wimbledon 0 - 2 Stevenage 3,633
5 Hartlepool United 4 - 2 Yeovil Town 1,914
6 Begraven 1 - 2 Peterborough United 2,514
7 Notts County 3 - 1 AFC Bournemouth 2,881
8 Droylsden 1 - 1 Leyton Orient 1,762
af te spelen Leyton Orient (Aet) 8 - 2 Droylsden 1,345
9 Crawley Town 1 - 1 Swindon Town 3,895
af te spelen Swindon Town 2 - 3 Crawley Town 2,955
10 Brighton & Hove Albion 1 - 1 FC United of Manchester 5,362
af te spelen FC United of Manchester 0 - 4 Brighton & Hove Albion 6,900
11 Southampton 3 - 0 Cheltenham Town 9,276
12 Torquay United 1 - 0 Walsall 2,334
13 Charlton Athletic 2 - 2 Luton Town 8,682
af te spelen Luton Town 1 - 3 Charlton Athletic 5,914
14 Colchester United 1 - 0 Swindon Supermarine 3,047
15 Hereford United 2 - 2 Lincoln City 1,803
af te spelen Lincoln City (08.01.2011 Ziekenhuis) 3 - 4 Herefeord United 1,794
16 Port Vale 1 - 0 Accrington Stanley 4,016
17 Wycombe Wanderers 3 - 1 Chelmsford City 3,205
18 Carlisle United 3 - 2 Tamworth 3,599
19 Dover Athletic 2 - 0 Aldershot Town 4,123
20 Darlington 0 - 2 York City 2,500
93 goals (55 thuis, 38 uit) in 25 wedstrijden = 3.72 goals/wedstrijd 101,191

FA Cup 2010-11 Derde Ronde Proper

stropdas nee Thuisteam Score Bezoekende team Opkomst
1 Burnley 4 - 2 Port Vale 9,442
2 Coventry City 2 - 1 Crystal Palace 8,162
3 Bristol City 0 - 3 Sheffield Wednesday 11,378
4 Fulham 6 - 2 Peterborough United 15,936
5 Doncaster Rovers 2 - 2 Wolverhampton Wanderers 8,616
af te spelen Wolverhampton Wanderers 5 - 0 Doncaster Rovers 10,031
6 Brighton & Hove Albion 3 - 1 Portsmouth 7,792
7 Huddersfield Town 2 - 0 Dover Athletic 7,894
8 Crawley Town 2 - 1 Derby County 4,145
9 West Ham United 2 - 0 Barnsley 32,159
10 lezing 1 - 0 West Bromwich Albion 13,005
11 Arsenaal 1 - 1 Leeds United 59,520
af te spelen Leeds United 1 - 3 Arsenaal 38,232
12 Sheffield United 1 - 3 Aston Villa 16,888
13 Leicester City 2 - 2 Manchester City 31,200
af te spelen Manchester City 4 - 2 Leicester City 27,755
14 Bolton Wanderers 2 - 0 York City 13,120
15 Blackburn Rovers 1 - 0 Queens Park Rangers 10,284
16 Swansea City 4 - 0 Colchester United 7,005
17 Wycombe Wanderers 0 - 1 Hereford United 2,353
18 Stevenage 3 - 1 Newcastle United 6,644
19 Burton Albion 2 - 1 Middlesbrough 5,236
20 Millwall 1 - 4 Birmingham City 9,841
21 Southampton 2 - 0 Blackpool 21,464
22 Watford 4 - 1 Hartlepool United 8,950
23 Chelsea 7 - 0 Ipswich Town 41,654
24 Sunderland 1 - 2 Notts County 17,582
25 Scunthorpe United 1 - 5 Everton 7,028
26 Manchester United 1 - 0 Liverpool 74,727
27 Hull City 2 - 3 Wigan Athletic 10,433
28 Stoke City 1 - 1 Cardiff City 18,629
af te spelen Cardiff City 0 - 2 Stoke City 13,671
29 Tottenham Hotspur 3 - 0 Charlton Athletic 35,698
30 Preston North End 1 - 2 Nottingham Forest 9,636
31 Norwich City 0 - 1 Leyton Orient 18,087
32 Torquay United 1 - 0 Carlisle United 3,005
122 goals (75 thuis, 47 uit) in 36 wedstrijden = 3.39 goals/wedstrijd 637,202

FA Cup 2010-11 Vierde ronde goed

stropdas nee Thuisteam Score Bezoekende team Opkomst
1 Torquay United 0 - 1 Crawley Town 5,065
2 Watford 0 - 1 Brighton & Hove Albion 14,519
3 Bolton Wanderers 0 - 0 Wigan Athletic 14,950
af te spelen Wigan Athletic 0 - 1 Bolton Wanderers 7,515
4 Arsenaal 2 - 1 Huddersfield Town 59,375
5 Fulham 4 - 0 Tottenham Hotspur 21,829
6 Everton 1 - 1 Chelsea 28,376
af te spelen Chelsea 1 - 1 (aet, pennen 4-3) Everton 41,113
7 Southampton 1 - 2 Manchester United 28,792
8 Swansea City 1 - 2 Leyton Orient 6,281
9 Burnley 3 - 1 Burton Albion 11,664
10 Birmingham City 3 - 2 Coventry City 16,669
11 Wolverhampton Wanderers 0 - 1 Stoke City 11,967
12 Notts County 1 - 1 Manchester City 16,587
af te spelen Manchester City 5 - 0 Notts County 27,267
13 Stevenage 1 - 2 lezing 6,614
14 Aston Villa 3 - 1 Blackburn Rovers 26,067
15 West Ham United 3 - 2 Nottingham Forest 29,287
16 Sheffield Wednesday 4 - 1 Hereford United 16,578
54 goals (33 thuis, 21 uit) in 19 wedstrijden = 2.84 goals/wedstrijd 390,515

FA Cup 2010-11 vijfde ronde goed

stropdas nee Thuisteam Score Bezoekende team Opkomst
1 West Ham United 5 - 1 Burnley 24,488
2 Manchester City 3 - 0 Aston Villa 25,570
3 Stoke City 3 - 0 Brighton & Hove Albion 21,312
4 Birmingham City 3 - 0 Sheffield Wednesday 14,607
5 Leyton Orient 1 - 1 Arsenaal 9,136
af te spelen Arsenaal 5 - 0 Leyton Orient 59,361
6 Everton 0 - 1 lezing 29,976
7 Manchester United 1 - 0 Crawley Town 74,778
8 Fulham 0 - 1 Bolton Wanderers 19,571
25 goals (21 thuis, 4 uit) in 9 wedstrijden = 2.78 goals/wedstrijd 278,799

FA Cup 2010-11 Zesde Ronde Proper

stropdas nee Thuisteam Score Bezoekende team Opkomst
1 Stoke City 2 - 1 West Ham United 24,550
2 Manchester City 1 - 0 lezing 41,150
3 Birmingham City 2 - 3 Bolton Wanderers 23,699
4 Manchester United 2 - 0 Arsenaal 74,693
11 goals (7 thuis, 4 uit) in 4 wedstrijden = 2.75 goals/wedstrijd 164,092

Halve finales FA Cup 2010-11 9 en 10 april 2011 Wembley Stadium

stropdas nee Thuisteam Score Bezoekende team Opkomst
1 Manchester City 1 - 0 Manchester United 86,549
2 Bolton Wanderers 0 - 5 Stoke City 75,064
6 doelpunten (1 thuis, 5 uit) in 2 wedstrijden = 3 doelpunt / wedstrijd 161,613

FA Cup 2010-11 Finale 14 mei 2011 Wembley Stadium

stropdas nee Thuisteam Score Bezoekende team Opkomst
1 Manchester City 1 - 0 Stoke City 88,643
1 doelpunt (1 thuis, 0 uit) in 1 wedstrijd = 1 doelpunt / wedstrijd 88,643

 

ADVERTENTIE
Betway Online Betting Site
Archief
Terug naar boven