Winnaars FA Cup 2016

FA Cup resultaten, programma's en statistieken 2015-16

Mijn voetbalfeiten  Engeland voetball FA Cup

De FA Cup 2015-16 is het 135e seizoen van 's werelds oudste knock-outcompetitie voor voetbal; De voetbalbond Challenge Cup,
of kortweg FA Cup. Emirates sponsort de FA Cup voor het eerste seizoen.
Op deze pagina staan ​​alle details van de competitie vanaf de extra voorronde.
De wedstrijd begon op 15 augustus 2015 met de extra voorronde en eindigde op 21 mei 2016 met de finale,
wordt gehouden in het Wembley Stadium. Vorig seizoen versloeg Arsenal Aston Villa met 4-0.
Zoals gebruikelijk deden de Top- en Second Flight-teams (Premier League & Championship) mee aan de competitie tijdens de derde ronde, die werd gespeeld in de eerste week van januari 2015.
De FA Cup-winnaars plaatsen zich voor de groepsfase van de UEFA Europa League 2016/17.
Vetgedrukte teams = Premier League.

FA Cup-statistieken 2015-16

Komt overeen met gespeeld Doelen Scoorde Toeschouwers
Round Data Ties replays Totaal Home Weg Totaal GPG Totaal Gemiddelde
Extra Voorlopig 15th augustus 2015 184 34 218 387 400 787 3.61 21,372 98
Voorronde 29th augustus 2015 160 34 194 345 332 677 3.49 21,682 112
1e kwalificatie 12th September 2015 116 31 147 233 165 398 2.71 29,453 200
2e kwalificatie 26th September 2015 80 13 93 170 150 320 3.44 31,821 342
3e kwalificatie 12th oktober 2015 40 12 52 84 85 169 3.25 23,253 447
4e kwalificatie 24th oktober 2015 32 7 39 61 41 102 2.62 41,640 1,068
1e ronde goed 7th November 2015 40 7 47 57 63 120 2.55 134,914 2,871
2e ronde goed 6th December 2015 20 5 25 30 24 54 2.16 94,855 3,794
3e ronde goed 8th januari 2016 32 10 42 64 47 111 2.64 755,187 17,981
4e ronde goed 29th januari 2016 16 2 18 19 37 56 3.11 397,217 22,068
5e ronde goed 20th februari 2016 8 1 9 10 17 27 3 235,433 26,159
6e ronde (QF's) 12th maart 2016 4 1 5 5 7 12 2.4 226,632 45,326
Halve finale 23 & 24 april 2016 2 0 2 3 3 6 3 165,174 82,587
uiteinde 21st mei 2016 1 0 1 1 2 3 3 88,619 88,619
Totalen 735 157 892 1,469 1,373 2,842 3.19 2,267,252 2,542

FA Cup 2015-16 Extra voorronde

stropdas nee Thuisteam Score Bezoekende team Opkomst
1 Penrith 1-2 Jarrow Dakbedekking BCA 110
2 Silsden 2-1 West Toewijzing Celtic 53
3 Ashington 2-2 Albion Sports 310
af te spelen Albion Sports 2-3 Ashington 121
4 AFC Darwen 1-2 Washington 203
5 Newcastle Benfield 4-2 Yorkshire amateur 80
6 Nelson 0-4 Newton Aycliffe 96
7 Bedlington Terriers 1-1 Stad West Auckland
af te spelen Stad West Auckland 4-0 Bedlington Terriers
8 Barnoldswick Town 0-5 Colne 333
9 Billingham Synthonia 0-0 Consett 147
af te spelen Consett 8-0 Billingham Synthonia 188
10 Hebburn Town 1-3 Tadcaster Albion 83
11 Bishop Auckland 1-1 Shildon 529
af te spelen Shildon 2-4 Bishop Auckland
12 Sunderland RCA 4-4 Guisborough Town 65
af te spelen Guisborough Town 3-2 Sunderland RCA
13 Crook Town 0-6 Dunston UTS 118
14 Holker Old Boys 4-0 Liversedge 89
15 Pickering Stad 4-0 Thornaby 159
16 Seaham Red Star 2-2 Marske United
af te spelen Marske United 3-1 Seaham Red Star 104
17 Garforth Town 1-4 Morpeth Town 121
18 Heaton Stannington 3-1 Norton & Stockton Ancients
19 Bridlington Town 0-2 North Shields 351
20 Whitley Bay 1-1 Sunderland Ryhope CW 287
af te spelen Sunderland Ryhope CW 2-3 Whitley Bay 127
21 Whitham 1-2 Padiham 130
22 Durham City 1-3 Thackley 108
23 Welzijn van Glasshoughton 2-2 Runcorn Linnets 163
af te spelen Runcorn Linnets 6-1 Welzijn van Glasshoughton 252
24 Chadderton 2-9 AFC Liverpool 75
25 Congleton Town 0-0 Nostell MW 163
af te spelen Nostell MW 0-4 Congleton Town 56
26 Alsager Stad 1-0 Athersley recreatie 110
27 Winsford United 1-1 AFC Blackpool 134
af te spelen AFC Blackpool 3-2 Winsford United 43
28 AFC Emley 7-1 Parkgate 249
29 Ashton Athletic 2-2 Maltby Main 73
af te spelen Maltby Main 3-2 Ashton Athletic 115
30 Kerk van Penistone 0-2 Pontefract-mijnen 220
31 Maine Road 2-1 St Helens Town 103
32 Handsworth Parramore 6-0 Staveley MW 122
33 1874 Northwich 3-0 West Didsbury & Chorlton 350
34 Barton Town Old Boys 2-2 Squires Gate 122
af te spelen Squires Gate 2–4 Barton Town Old Boys 36
35 Abdij Hey 3-1 Worksop Town 180
36 Runcorn Town 3-0 Bacup Stad 65
37 Hemsworth MW 1-2 Armthorpe Welzijn 68
38 Bootle 0-2 Atherton-mijnen 195
39 Hanley Town 4-2 Shawbury United 118
40 Continentale ster 2-2 Bolehall Swifts 69
af te spelen Bolehall Swifts 1-3 Continentale ster 48
41 Boldmere St Michaels 3-3 Rocester 123
af te spelen Rocester 4-0 Boldmere St Michaels 68
42 Hinckley 0-0 Walsall Wood 241
af te spelen Walsall Wood 1-3 Hinckley 171
43 Brocton 1-5 Stourport Gierzwaluwen 92
44 Southam United 0-2 AFC Wulfrunians 68
45 Alvechurch 2-0 Heath Hayes 88
46 Tipton Town 0-2 Cadbury Athletic
47 AFC Bridgnorth 1-0 Wolverhampton Casuals
48 Malvern Town 0-5 Sporting Khalsa 108
49 Westfields 1-0 Pegasus Junioren 247
50 Gornal Athletic 1-2 Bromsgrove Sporting 128
51 Lye Town 2-2 Coventry Sphinx 80
af te spelen Coventry Sphinx 2–1 Lye Town 90
52 Coleshill Town 11-0 Ellesmere Rangers 121
53 Cleethorpes Town 5-1 Brigg Town 116
54 Harborough Town 3-2 Shirebrook Town 81
55 South Normanton Athletic 2-1 AFC Mansfield 95
56 Shepshed Dynamo 1-0 Retford United 185
57 Bottesford Town 2-2 Rainworth MW 63
af te spelen Rainworth MW 1-5 Bottesford Town 62
58 Kirby Muxloe 3-1 Heanor Town
59 Long Eaton United 2-1 Harrowby United 111
60 Loughborough University 4-1 Barrow Town 74
61 St Andrews 2-3 Klemsteen 32
62 Radford 3-2 Sleaford Town 105
63 Quorn 1-3 Oadby Town 161
64 Bardon Hill 0-1 Duinkerken 61
65 Ellistown & Ibstock United 0-5 Holwell Sports 54
66 Blaby & Whetstone Athletic 0-5 Leicester Nirvana 68
67 Walsham Le Willows 0-3 Godmanchester Rovers 107
68 Wisbech Town 1-0 Diss Town 226
69 Yaxley 2-1 Gorleston 61
70 Peterborough Northern Star 1-2 Nieuwmarkt Stad 48
71 Haverhill Rovers 0-1 Mildenhall Town 152
72 Fakenham Town 0-0 Huntingdon Town 92
af te spelen Huntingdon Town 0-6 Fakenham Town 67
73 Eynesbury Rovers 0-1 Peterborough Sport 110
74 Swaffham Town 2-4 Thetford Town 109
75 Great Yarmouth Town 0-3 Norwich United 143
76 Deeping Rangers 6-1 Boston Stad 110
77 Holbeach United 1-1 Ely City 137
af te spelen Ely City 0-4 Holbeach United 108
78 Welwyn Garden City 3-1 Haverhill Borough 96
79 Hoddesdon Town 4-0 Stad van Sawbridgeworth 216
80 FC Roemenië 0-3 Whitton United 34
81 Southend Manor 3-1 Codicote 60
82 Wivenhoe Town 1-5 Tower Hamlets 99
83 Cockfosters 4-0 Burnham Ramblers 88
84 Hadley 1-2 Saffron Walden Town 70
85 Hertford Town 2-2 Kirkley & Pakefield 111
af te spelen Kirkley & Pakefield 2-1 Hertford Town 78
86 Debenham LC 0-1 Ipswich Wanderers 80
87 Bowers & Pitsea 0-1 Ilford 66
88 Basildon United 3-1 Sporting Bengal United 68
89 FC Broxbourne Borough 1-2 Brantham Athletic 41
90 Lange Melford 3-0 Londen Bari 108
91 Clacton 3-1 Eton Manor 139
92 Hullbridge Sports 2-1 Hadleigh United 56
93 Clapton 1-2 Stanway Rovers 261
94 Stansted 2-1 Takeley 187
95 Enfield 1893 0-4 London Colney 58
96 Felixstowe & Walton United 1-1 Barking 130
af te spelen Barking 3–1 Felixstowe & Walton United 95
97 Waltham Forest 0-3 St Margaretsbury 63
98 AFC Hayes 3-2 Flackwell Heath 58
99 Wellingborough Town 1-8 Ashford Town (Middx) 101
100 Berkhamsted 3-2 Hanworth Villa 73
101 Oxhey Jets 0-0 AFC Kempston Rovers 58
af te spelen AFC Kempston Rovers 3-2 Oxhey Jets 43
102 Spelthorne Sports 2-1 Stotfold 80
103 Windsor 0-1 AFC Dunstable 127
104 Ampthill Town 0-3 Risborough Rangers 140
105 Rothwell Corinthians 1-2 Thrapston Town 109
106 Hillingdon Borough 1-1 Wembley 58
af te spelen Wembley 2-1 Hillingdon Borough 73
107 Northampton Sileby Rangers 2-1 Sun Postal Sports 72
108 Wellingborough Whitworths 0-3 Northampton Spencer 61
109 Newport Pagnell Town 6-2 Holmer Groen 84
110 Biggleswade United 2-1 Desborough Town 98
111 Potton United 0-2 Bedfont Sport 91
112 Londense tijgers 1-1 Bedfont & Feltham 30
af te spelen Bedfont & Feltham 2–2 Londense tijgers
Bedfont & Feltham gaan met 8-7 door na strafschoppen
113 Tring Athletic 2-1 Leverstock Groen 107
114 Bedford 0-6 Cogenhoe United 57
115 Raunds Town 1-0 Crawley Groen 41
116 Harefield United 2-2 Lange Buckby 102
af te spelen Lange Buckby 1-0 Harefield United 63
117 Royal Wootton Bassett Town 0-2 Bracknell Town 121
118 Ardley United 1-4 Tuffley Rovers 41
119 Binfield 1-1 Westfield 72
af te spelen Westfield 0-1 Binfield 120
120 Ascot United 1-2 Kidlington 53
121 Holyport 1-3 Milton United 67
122 Hook Norton 5-0 Frimley Groen 45
123 Stad lezen 0-5 Chertsey Town
124 Knaphill 1-3 Highworth Town 86
125 Chinnor 0-2 Hartley Wintney 28
126 Thame United 1-1 Farnham Town 145
af te spelen Farnham Town 1–1 Thame United
Farnham Town gaat met 8-7 op voorsprong na strafschoppen
127 Abingdon United 0-3 Brimscombe & Thrupp 117
128 Cheltenham Saracenen 1-0 Winterbourne United 25
129 Tadley Calleva 2-3 Guildford City 110
130 Highmoor Ibis 1-2 Thatcham Town 102
131 Badshot Lea 2-1 Camberley Town 91
132 inham 5-4 Shrivenham
133 Banstead Athletic 1-1 Rochester United 61
af te spelen Rochester United 2-1 Banstead Athletic 54
134 Hailsham Town 2-3 Eastbourne United 172
135 Worthing United 0-0 Deal Town 68
af te spelen Deal Town 7-1 Worthing United 84
136 Arundel 3-1 Raynes Park Vale 98
137 Horsham YMCA 2-0 AFC Croydon Athletic 148
138 Visser 0-3 Korinthisch 74
139 Crawley Down Gatwick 1-3 Chichester City 53
140 Tunbridge Wells WO Glebe NB
Walk Over voor Tunbridge Wells aangezien Glebe niet is toegelaten tot de competitie
141 Shoreham 8-0 St Francis Rangers 80
142 East Preston 1-2 Littlehampton Town 186
143 Horsham 1-0 Lancing 244
144 Colliers Wood United 0-2 Eastbourne Town
145 Redhill 1-2 Pagham
146 Holmesdale 2-0 Mile Oak 60
147 Selsey 1-5 Erith Town 95
148 Croydon 5-1 Sutton Common Rovers 81
149 Sevenoaks Town 1-1 Seven Acre & Sidcup 88
af te spelen Seven Acre & Sidcup 1–1 Sevenoaks Town 124
Seven Acre & Sidcup gaan met 4-2 door na strafschoppen
150 Cray Valley (PM) 5-1 Ashford United 100
151 Chessington & Hook United 1-1 Crowborough Athletic 102
af te spelen Crowborough Athletic 1–2 Chessington & Hook United 105
152 Bexhill United 3-1 Loxwood 21
153 Ringmer 1-4 Beckenham Town 47
154 Lingfield 0-3 Canterbury Stad 145
155 Greenwich Borough 1-0 Lordswood 123
156 Epsom Athletic 0-4 Erith & Belvedere 151
157 Horley Town 7-0 Wick & Barnham United
158 Christchurch 2-1 Cadbury Heath 92
159 Melksham Town 2-2 Cowes Sports 114
af te spelen Cowes Sports 3-1 Melksham Town
160 Longwell Green Sports 2-1 Foland Sports 77
161 Andover Town 3-0 Gillingham Town 142
162 Lymington Town 0-3 bitton
163 Alresford Town 0-1 Bridport 57
164 Hamworthy United 1-1 weerklinken 84
af te spelen weerklinken 0-1 Hamworthy United 69
165 Amesbury Town 1-2 Bemerton Heath Harlequins
166 Hythe & Dibden 1-4 Geldvelden
167 Team Solent 3-4 Blackfield & Langley
168 Bradford Town 2-0 United Services Portsmouth 81
169 Cribbs 0-5 Bristol Manor Farm 88
170 Verwood Town 2-0 Nieuwpoort (IW)
171 Almondsbury UWE 3-2 Fawley 42
172 Brockenhurst 2-0 Fareham Town 88
173 Bournemouth 0-3 AFC Portchester 77
174 Sherborne Town 2-0 New Milton Town 68
175 Whitchurch United 1-1 Wincanton Town 62
af te spelen Wincanton Town 3-1 Whitchurch United 109
176 Horndean 1-3 Sholing 80
177 Buckland Athletic 3-0 Clevedon Town 133
178 Saltash United 0-4 St Austell 128
179 Bisschop Sutton 0-6 Straat 43
180 Witheridge 2-0 Welton Rovers 77
181 Shepton Mallet 0-2 Plymouth Parkway 128
182 Bodmin-stad 3-1 Brislington 88
183 Odd Down 3-1 Ashton & Backwell United 87
184 Barnstaple Town 2-0 Willand Rovers 237
†Na extra tijd -

FA Cup 2015-16 Extra voorronde

stropdas nee Thuisteam Score Bezoekende team Opkomst
1 Whitley Bay 2-1 Heaton Stannington 346
2 Stad West Auckland 2-3 Washington 98
3 Ashington 1-2 Thackley 236
4 Pickering Stad 1-5 Clitheroe 231
5 North Shields 1-1 Kendal Town 356
af te spelen Kendal Town 2-0 North Shields 201
6 Bishop Auckland 1-2 Jarrow Dakbedekking BCA 272
7 Silsden 0-2 Padiham 107
8 Guisborough Town 4-2 Newcastle Benfield
9 Marske United 1-1 Lancaster City 216
af te spelen Lancaster City 1-0 Marske United 187
10 Harrogate Railway Athletic 0-0 Spennymoor Town 172
af te spelen Spennymoor Town 2-0 Harrogate Railway Athletic 388
11 Holker Old Boys 0-2 Dunston UTS
12 Consett 2-0 Scarborough Athletic 334
13 Tadcaster Albion 2-5 Colne 243
14 Newton Aycliffe 2-0 Morpeth Town
15 Congleton Town 4-3 Handsworth Parramore 143
16 Runcorn Linnets 6-0 Pontefract-mijnen 272
17 Armthorpe Welzijn 1-0 nieuwe molens 51
18 Runcorn Town 2-3 Northwich Victoria 110
19 Alsager Stad 2-1 Shaw Lane Aquaforce 99
20 Ossett Albion 3-0 Maine Road 117
21 Mossley 1-1 Bamberbrug 169
af te spelen Bamberbrug 3-1 Mossley 204
22 Burshoest 3-1 AFC Emley 118
23 Barton Town Old Boys 1-2 Droylsden 142
24 1874 Northwich 1-2 Maltby Main 260
25 Abdij Hey 3-2 Warrington Town 152
26 AFC Blackpool 1-0 Ossett Stad 100
27 Brighouse Town 1-1 Atherton-mijnen 139
af te spelen Atherton-mijnen 1-2 Brighouse Town 220
28 AFC Liverpool 3-2 Radcliffe Borough 213
29 Stocksbridge Park Steels 1-1 Farsley Celtic 109
af te spelen Farsley Celtic 3-0 Stocksbridge Park Steels 137
30 Glossop North End 2-1 Prescot-kabels 327
31 Goole 1-1 Sheffield 143
af te spelen Sheffield 0-3 Goole 197
32 Trafford 1-2 Witton Albion 259
33 Markt Drayton Town 2-0 AFC Bridgnorth 102
34 Bromsgrove Sporting 2-6 Hinckley 386
35 Newcastle Town 4-0 Continentale ster 77
36 Prei Stad 1-1 Rocester 198
af te spelen Rocester 1-2 Prei Stad
37 Rugby Stad 1-0 Coventry Sphinx 259
38 Coleshill Town 2-1 Stafford Rangers 358
39 Sporting Khalsa 4-0 Cadbury Athletic 73
40 Chasetown 2-0 Evesham United 168
41 Westfields 1-1 Kidsgrove Athletic 118
af te spelen Kidsgrove Athletic 5–6 Westfields
42 Stourport Gierzwaluwen 1-0 Alvechurch
43 AFC Wulfrunians 2-0 Romulus 93
44 Tividale 1-0 Hanley Town 87
45 Carlton Town 1-2 Shepshed Dynamo 100
46 Harborough Town 0-2 Oadby Town 179
47 Kirby Muxloe 0-0 Holwell Sports 97
af te spelen Holwell Sports 1-0 Kirby Muxloe
48 Loughborough Dynamo 1-3 Basford United 102
49 Radford 1-2 Spalding United 110
50 Duinkerken 4-1 Bottesford Town
51 South Normanton Athletic 1-1 Lincoln United 85
af te spelen Lincoln United 2-1 South Normanton Athletic 136
52 Gresley 2-2 Coalville Town 351
af te spelen Coalville Town 5-0 Gresley 234
53 Leicester Nirvana 2-4 Belper Town 96
54 Loughborough University 1-2 Long Eaton United
55 Klemsteen 1-0 Cleethorpes Town
56 Mildenhall Town 5-2 Soham Town Rangers 182
57 Yaxley 4-1 Godmanchester Rovers
58 Deeping Rangers 1-0 Dereham Town 140
59 Thetford Town 3-5 Bury Town
60 wroxham 3-2 Fakenham Town 141
61 Wisbech Town 0-1 Holbeach United
62 St Ives Town 1-1 Norwich United 216
af te spelen Norwich United 2-6 St Ives Town 125
63 Nieuwmarkt Stad 3-5 Peterborough Sport
64 London Colney 1-3 Potters Bar Town 100
65 St Margaretsbury 1-5 AFC Hornchurch 91
66 Welwyn Garden City 1-0 Abdij van Waltham 203
67 Ilford 0-2 Stanway Rovers
68 Hullbridge Sports 2-0 Maldon & Tiptree 83
69 Harlow Town 5-1 Southend Manor 230
70 blaffende kant 1-2 Ipswich Wanderers 110
71 Barking 0-0 Haringey Borough 62
af te spelen Haringey Borough 2-1 Barking
72 AFC Sudbury 4-0 Accessoires 166
73 Whitton United 0-3 Kirkley & Pakefield
74 Hoddesdon Town 0-0 Romford 98
af te spelen Romford 1–1 Hoddesdon Town 121
Hoddesdon Town gaat 5-4 op voorsprong na strafschoppen
75 Stansted 0-0 Soort rijtuig 189
af te spelen Soort rijtuig 3-0 Stansted
76 Redbridge 1-2 Heybridge Swifts 61
77 Cockfosters 3-3 Tower Hamlets
af te spelen Tower Hamlets 1-5 Cockfosters 76
78 Saffron Walden Town 2-0 Cheshunt 263
79 Geweldige Wakering Rovers 0-2 Brantham Athletic 115
80 Basildon United 1-0 Lange Melford

stropdas nee Thuisteam Score Bezoekende team Opkomst
58 Bury Town 2-1 Cockfosters 275
59 Bedfont & Feltham 1-2 AFC Rushden & Diamonds 100
60 Basildon United 0-1 Hullbridge Sports 160
61 AFC Hornchurch 2-1 Cambridge City 235
62 Ipswich Wanderers 1-0 Canvey Island 208
63 Dunstable Town 2-1 Barton Rovers 181
64 Brantham Athletic 1-2 Biggleswade Town 108
65 Brentwood Town 2-0 Arlesey Town 109
66 Hoddesdon Town 3-1 Ashford Town (Middx) 158
67 Histon 1-5 Aveley 160
68 North Greenford United 0-0 Mildenhall Town 82
af te spelen Mildenhall Town 1-0 North Greenford United 209
69 Welwyn Garden City 0-1 St Ives Town 257
70 Soort rijtuig 1-1 St. Neots-stad 110
af te spelen Soort rijtuig 2-5 St. Neots-stad 97
Wedstrijd opnieuw gespeeld in Tilbury na FA-onderzoek omdat St Neots Town een niet-geschikte speler in de strijd heeft
71 King's Lynn Town 4-1 wroxham 617
72 Chesham United 0-0 Aylesbury 336
af te spelen Aylesbury 1-2 Chesham United 163
73 Needham-markt 1-1 Stanway Rovers 211
af te spelen Stanway Rovers 3-0 Needham-markt 240
74 Grays Athletic 5-0 Biggleswade United 182
75 Tooting & Mitcham United 2-1 Farnham Town 183
76 Worthing 2-1 Thamesmead Town 275
77 Metropolitan Police 0-0 Sittingbourne 66
af te spelen Sittingbourne 1-0 Metropolitan Police 141
78 Pagham 1-2 Carshalton Athletic 141
79 Rochester United 1-3 Herne Bay 107
80 Greenwich Borough 2-3 Slimbridge 154
81 Croydon 1-0 Molesey 71
82 Horsham YMCA 2-1 Burgess Hill Town 140
83 South Park 1-1 Leatherhead 148
af te spelen Leatherhead 1-3 South Park 186
84 Eastbourne United 0-1 Hook Norton 127
85 Godalming Town 0-1 Kidlington 152
86 Shoreham 2-3 Eastbourne Town 105
87 Tonbridge Angels 1-1 Folkestone Invicta 574
af te spelen Folkestone Invicta 1-2 Tonbridge Angels 365
88 Hampton & Richmond Borough 0-1 Dulwich Hamlet 404
89 Phoenix Sport 2-0 Lewes 136
90 Whitstable Town 1-1 Deal Town 247
af te spelen Deal Town 2-0 Whitstable Town 137
91 Dorking Wanderers 0-1 Slough Town 184
92 Bognor Regis Town 2-1 Merstham 299
93 VCD 1-1 Didcot Town 106
af te spelen Didcot Town 4-3 VCD 94
94 Staines Town 2-2 Faversham Town 188
af te spelen Faversham Town 1-3 Staines Town 172
95 Chessington & Hook United 2-3 North Leigh 87
96 Kingstonian 1-1 Farnborough 282
af te spelen Farnborough 2-3 Kingstonian 199
97 Hartley Wintney 1-1 Vlootstad 290
af te spelen Vlootstad 0-4 Hartley Wintney 181
98 Hastings United 1-0 Thatcham Town 322
99 Chatham Town 1-0 Cray Wanderers 170
100 Swindon Supermarine 0-4 Winchester City 219
101 Wimborne Town 3-2 Witheridge 159
102 Shortwood United 4-3 Bracknell Town 85
103 Cinderford Town 1-2 Paulton Rovers 117
104 Taunton Town 3-0 Tuffley Rovers 310
105 Dorchester Town 1-1 Cirencester Town 320
af te spelen Cirencester Town 3-1 Dorchester Town 132
106 Bridport 2-5 Larkhall Athletic 150
107 Bristol Manor Farm 0-3 AFC Portchester
108 Hungerford Town 1-1 Bradford Town 132
af te spelen Bradford Town 2-0 Hungerford Town 131
109 Poole Town 1-0 Barnstaple Town 306
110 uit de stad 0-0 Chippenham Town 370
af te spelen Chippenham Town 1-0 uit de stad 278
111 Brockenhurst 3-0 Mangotsfield United 100
112 Plymouth Parkway 0-2 Merthyr Town 221
113 Cheltenham Saracenen 1-2 Blackfield & Langley 43
114 Bodmin-stad 2-0 Almondsbury UWE 138
115 Petersfield Town 3-1 Weymouth 201
116 Bideford 3-1 Hamworthy United 145
†Na extra tijd

FA Cup 2015-16 Kwalificatie eerste ronde

stropdas nee Thuisteam Score Bezoekende team Opkomst
1 Jarrow Dakbedekking BCA 3-4 Congleton Town 106
2 Buxton 2-1 Ramsbottom United 207
3 Washington 1-0 Runcorn Linnets 129
4 Padiham 0-2 Lancaster City 197
5 Spennymoor Town 2-1 Blyth Spartanen 870
6 Droylsden 2-1 Ossett Albion 132
7 Northwich Victoria 4-0 AFC Blackpool 172
8 Workington 5-0 Colwyn Bay 438
9 Consett 3-1 Colne 383
10 Matlock Town 0-0 Whitley Bay 287
af te spelen Whitley Bay 3–3 Matlock Town 338
Whitley Bay gaat met 4-2 door na strafschoppen
11 Kendal Town 5-2 Dunston UTS 240
12 Glossop North End 1-1 Skelmersdale United 339
af te spelen Skelmersdale United 2–1 Glossop North End 248
13 Maltby Main 0-2 Frickley Athletic 202
14 Salford City 1-1 Whitby Town 255
af te spelen Whitby Town 0-5 Salford City 244
15 Darlington 1883 1-3 Hyde United 902
16 AFC Liverpool 3-4 Armthorpe Welzijn 201
17 Ashton United 0-0 Guisborough Town 133
af te spelen Guisborough Town 2-3 Ashton United 220
18 Thackley 2-2 Abdij Hey 86
af te spelen Abdij Hey 1-0 Thackley 60
19 Alsager Stad 1-2 Burshoest 112
20 Witton Albion 2-1 Farsley Celtic 204
21 Brighouse Town 0-2 Newton Aycliffe 147
22 Marine 2-0 Clitheroe 237
23 Goole 2-2 Bamberbrug 176
af te spelen Bamberbrug 4-2 Goole 151
24 Spalding United 1-0 Nantwich Town 158
25 Hinckley 2-1 Redditch United 295
26 Ilkeston 2-3 Rugby Stad 417
27 Tividale 0-1 Stourbridge 237
28 Leamington 1-1 Stamford 401
af te spelen Stamford 2-1 Leamington 204
29 Markt Drayton Town 0-5 Kettering Town 221
30 Coleshill Town 3-3 Newcastle Town 82
af te spelen Newcastle Town 1-3 Coleshill Town 82
31 Sutton Coldfield Town 0-1 Oadby Town 140
32 Sporting Khalsa 3-2 AFC Wulfrunians 140
33 Klemsteen 1-2 Lincoln United 113
34 Shepshed Dynamo 0-0 Russell Olympisch 212
af te spelen Russell Olympisch 4-1 Shepshed Dynamo 151
35 Holwell Sports 2-2 Bedworth United 211
af te spelen Bedworth United 2–0 Holwell Sports 124
36 Barwell 4-1 Westfields 36
37 Halesowen Town 2-1 Mickleover Sports 252
38 Basford United 1-0 Long Eaton United 189
39 Chasetown 3-0 Grantham Town 191
40 Stratford Town 0-2 Coalville Town 239
41 Holbeach United 2-2 Stourport Gierzwaluwen 152
af te spelen Stourport Gierzwaluwen 0–1 Holbeach United
42 Belper Town 1-3 Duinkerken 205
43 Prei Stad 2-2 Deeping Rangers 239
af te spelen Deeping Rangers 4-2 Prei Stad 214
44 Beaconsfield Town 1-2 Kirkley & Pakefield 96
45 Lange Buckby 0-4 Wingate & Finchley 96
46 thurrock 1-2 Witham Town 128
47 Hanwell Town 1-0 Saffron Walden Town 135
48 Cogenhoe United 3-2 Leighton Town 84
49 Billericay Town 1-1 Enfield Town 333
af te spelen Enfield Town 2-0 Billericay Town 309
50 Heybridge Swifts 1-3 Uxbridge 109
51 Potters Bar Town 3-0 Haringey Borough 100
52 Northwood 0-0 Harrow Borough 173
af te spelen Harrow Borough 0-1 Northwood 156
53 Yaxley A–A East Thurrock United 91
Wedstrijd gestaakt na een ernstige blessure van een speler van East Thurrock United op 0-0
af te spelen Yaxley 1-3 East Thurrock United 76
54 Leiston 1-0 AFC Dunstable 161
55 Peterborough Sport 1-1 Hitchin Town 187
af te spelen Hitchin Town 4–2 Peterborough Sport 198
56 Harlow Town 5-1 Bedford Town 301
57 AFC Sudbury 3-1 Hendon 211
58 Bury Town 2-1 Cockfosters 275
59 Bedfont & Feltham 1-2 AFC Rushden & Diamonds 100
60 Basildon United 0-1 Hullbridge Sports 160
61 AFC Hornchurch 2-1 Cambridge City 235
62 Ipswich Wanderers 1-0 Canvey Island 208
63 Dunstable Town 2-1 Barton Rovers 181
64 Brantham Athletic 1-2 Biggleswade Town 108
65 Brentwood Town 2-0 Arlesey Town 109
66 Hoddesdon Town 3-1 Ashford Town (Middx) 158
67 Histon 1-5 Aveley 160
68 North Greenford United 0-0 Mildenhall Town 82
af te spelen Mildenhall Town 1-0 North Greenford United 209
69 Welwyn Garden City 0-1 St Ives Town 257
70 Soort rijtuig 1-1 St. Neots-stad 110
af te spelen Soort rijtuig 2-5 St. Neots-stad 97
Wedstrijd opnieuw gespeeld in Tilbury na FA-onderzoek omdat St Neots Town een niet-geschikte speler in de strijd heeft
71 King's Lynn Town 4-1 wroxham 617
72 Chesham United 0-0 Aylesbury 336
af te spelen Aylesbury 1-2 Chesham United 163
73 Needham-markt 1-1 Stanway Rovers 211
af te spelen Stanway Rovers 3-0 Needham-markt 240
74 Grays Athletic 5-0 Biggleswade United 182
75 Tooting & Mitcham United 2-1 Farnham Town 183
76 Worthing 2-1 Thamesmead Town 275
77 Metropolitan Police 0-0 Sittingbourne 66
af te spelen Sittingbourne 1-0 Metropolitan Police 141
78 Pagham 1-2 Carshalton Athletic 141
79 Rochester United 1-3 Herne Bay 107
80 Greenwich Borough 2-3 Slimbridge 154
81 Croydon 1-0 Molesey 71
82 Horsham YMCA 2-1 Burgess Hill Town 140
83 South Park 1-1 Leatherhead 148
af te spelen Leatherhead 1-3 South Park 186
84 Eastbourne United 0-1 Hook Norton 127
85 Godalming Town 0-1 Kidlington 152
86 Shoreham 2-3 Eastbourne Town 105
87 Tonbridge Angels 1-1 Folkestone Invicta 574
af te spelen Folkestone Invicta 1-2 Tonbridge Angels 365
88 Hampton & Richmond Borough 0-1 Dulwich Hamlet 404
89 Phoenix Sport 2-0 Lewes 136
90 Whitstable Town 1-1 Deal Town 247
af te spelen Deal Town 2-0 Whitstable Town 137
91 Dorking Wanderers 0-1 Slough Town 184
92 Bognor Regis Town 2-1 Merstham 299
93 VCD 1-1 Didcot Town 106
af te spelen Didcot Town 4-3 VCD 94
94 Staines Town 2-2 Faversham Town 188
af te spelen Faversham Town 1-3 Staines Town 172
95 Chessington & Hook United 2-3 North Leigh 87
96 Kingstonian 1-1 Farnborough 282
af te spelen Farnborough 2-3 Kingstonian 199
97 Hartley Wintney 1-1 Vlootstad 290
af te spelen Vlootstad 0-4 Hartley Wintney 181
98 Hastings United 1-0 Thatcham Town 322
99 Chatham Town 1-0 Cray Wanderers 170
100 Swindon Supermarine 0-4 Winchester City 219
101 Wimborne Town 3-2 Witheridge 159
102 Shortwood United 4-3 Bracknell Town 85
103 Cinderford Town 1-2 Paulton Rovers 117
104 Taunton Town 3-0 Tuffley Rovers 310
105 Dorchester Town 1-1 Cirencester Town 320
af te spelen Cirencester Town 3-1 Dorchester Town 132
106 Bridport 2-5 Larkhall Athletic 150
107 Bristol Manor Farm 0-3 AFC Portchester
108 Hungerford Town 1-1 Bradford Town 132
af te spelen Bradford Town 2-0 Hungerford Town 131
109 Poole Town 1-0 Barnstaple Town 306
110 uit de stad 0-0 Chippenham Town 370
af te spelen Chippenham Town 1-0 uit de stad 278
111 Brockenhurst 3-0 Mangotsfield United 100
112 Plymouth Parkway 0-2 Merthyr Town 221
113 Cheltenham Saracenen 1-2 Blackfield & Langley 43
114 Bodmin-stad 2-0 Almondsbury UWE 138
115 Petersfield Town 3-1 Weymouth 201
116 Bideford 3-1 Hamworthy United 145

FA Cup 2015-16 Tweede ronde kwalificatie

stropdas nee Thuisteam Score Bezoekende team Opkomst
1 Chorley 2-0 Frickley Athletic 542
2 Salford City 2-1 Curzon Ashton 309
3 Spennymoor Town 0-2 Burshoest 445
4 Abdij Hey 0-5 Ashton United 240
5 Workington AFC 0-1 Harrogate Town 599
6 Bamberbrug 2-0 Skelmersdale United 281
7 Kendal Town 2-3 Stalybridge Celtic 323
8 FC United of Manchester 3-1 Witton Albion 1,648
9 Hyde United 0-1 Northwich Victoria 418
Wedstrijd opnieuw gespeeld in Hyde na een FA-onderzoek omdat Northwich een niet-geschikte speler opstelde
af te spelen Hyde United 1-2 Northwich Victoria 374
10 Whitley Bay 2-1 Congleton Town 392
11 Droylsden 2-0 Lancaster City 185
12 Consett 1-2 Bradford Park Avenue 616
13 Marine 3-3 Washington 293
af te spelen Washington 2–3 Marine 318
14 Armthorpe Welzijn 1-6 Buxton 253
15 AFC Fylde 1-0 Stockport County 651
16 Newton Aycliffe 0-0 North Ferriby United 254
af te spelen North Ferriby United 3-0 Newton Aycliffe 186
17 Holbeach United 1-1 Worcester City 396
af te spelen Worcester City 2-0 Holbeach United 403
18 Barwell 5-0 Cogenhoe United 128
19 Basford United 2-3 Sporting Khalsa 216
20 Rugby Stad 3-2 Lincoln United 260
21 Deeping Rangers 0-3 AFC Rushden & Diamonds 635
22 Halesowen Town 0-2 Nuneaton Town 549
23 Kettering Town 2-1 AFC Telford United 693
24 Gainsborough Trinity 2-0 Boston United 725
25 Coalville Town 0-3 Spalding United 183
26 Corby Town 1-1 Russell Olympisch 439
af te spelen Russell Olympisch 2-1 Corby Town 168
27 Chasetown 5-2 Hinckley 327
28 Solihull Moors 3-1 Oadby Town 341
29 Hednesford Town 2-0 Bedworth United 445
30 Tamworth 2-3 Alfredton Town 663
31 Stourbridge 3-1 Duinkerken 322
32 Coleshill Town 2-0 Stamford 240
33 Grays Athletic 6-0 Hullbridge Sports 206
34 Maidstone United 6-2 South Park 1,169
35 Hanwell Town 1-0 Mildenhall Town 139
36 Chelmsford City 0-0 Ebbsfleet United 823
af te spelen Ebbsfleet United 1-2 Chelmsford City
37 Phoenix Sport 3-5 AFC Hornchurch 213
38 Dunstable Town 2-0 Kingstonian 173
39 St Albans Stad 2-1 Deal Town 351
40 Dartford 0-1 Uxbridge 503
41 St Ives Town 0-3 Harlow Town 345
42 St. Neots-stad 1-1 Worthing 342
af te spelen Worthing 2–2 St. Neots-stad 403
Worthing gaat 6-5 vooruit op penalty's
43 Carshalton Athletic 0-5 East Thurrock United 227
44 Wealdstone 1-1 Biggleswade Town 320
af te spelen Biggleswade Town 0-2 Wealdstone 264
45 Potters Bar Town 1-5 Margate 213
46 Wingate & Finchley 2-1 Concord Rangers 133
47 Eastbourne Borough 2-1 AFC Sudbury 404
48 Bognor Regis Town 2-1 Lowestoft Town 396
49 Tooting & Mitcham United 1-3 Brackley Town 249
50 witte havik 4-2 Dulwich Hamlet 355
51 Bury Town 0-3 Hemel Hempstead Town 408
52 Horsham YMCA 2-2 Aveley 168
af te spelen Aveley 4-1 Horsham YMCA 83
53 Stanway Rovers 0-1 Staines Town 195
54 Chatham Town 1-2 Eastbourne Town 212
55 Brentwood Town 3-1 Croydon 175
56 Sittingbourne 1-2 Hoddesdon Town 205
57 Enfield Town 1-0 Ipswich Wanderers 342
58 Bishop's Stortford 0-2 Sutton United 347
59 King's Lynn Town 1-0 Witham Town 571
60 Kirkley & Pakefield 0-2 Hitchin Town 217
61 Leiston 3-1 Tonbridge Angels 212
62 Northwood 1-2 Didcot Town 154
63 Herne Bay 1-1 Hastings United 274
af te spelen Hastings United 3-2 Herne Bay 301
64 North Leigh 4-1 Slimbridge 65
65 Hook Norton 1-2 Weston-Super-Mare 533
66 Larkhall Athletic 1-1 Havant en Waterlooville 210
af te spelen Havant en Waterlooville 4-2 Larkhall Athletic 194
67 Merthyr Town 0-1 Hartley Wintney 280
68 Bradford Town 2-3 Chippenham Town 393
69 Brockenhurst 1-0 AFC Portchester 117
70 Paulton Rovers 0-2 Chesham United 123
71 Bodmin-stad 1-2 Bath City 302
72 Gosport Borough 7-0 Bideford 325
73 Winchester City 1-1 Maidenhead United 245
af te spelen Maidenhead United 4-2 Winchester City 256
74 Taunton Town 2-2 Truro Stad 481
af te spelen Truro Stad 3-1 Taunton Town 236
75 Oxford City 3-1 Shortwood United 201
76 Hayes & Yeading United 2-3 Poole Town 185
77 Wimborne Town 1-6 Blackfield & Langley 209
78 Gloucester City 4-2 Kidlington 393
79 Basingstoke Town 4-2 Slough Town 369
80 Petersfield Town 3-1 Cirencester Town 152
†Na extra tijd

FA Cup 2015-16 Derde ronde kwalificatie

stropdas nee Thuisteam Score Bezoekende team Opkomst
1 Harrogate Town 3-0 Burshoest 513
2 Salford City 1-1 Bradford Park Avenue 534
af te spelen Bradford Park Avenue 0–1 Salford City 426
3 Whitley Bay 2-3 Chorley 782
4 Stourbridge 1-0 Russell Olympisch 773
5 Solihull Moors 1-1 Worcester City 923
af te spelen Worcester City 1-0 Solihull Moors
6 FC United of Manchester 1-1 Buxton 2,357
af te spelen Buxton 0-2 FC United of Manchester 874
7 Marine 2-4 Northwich Victoria 417
8 Chasetown 1-1 Stalybridge Celtic 443
af te spelen Stalybridge Celtic 2-0 Chasetown 318
9 North Ferriby United 2-1 Nuneaton Town
10 AFC Fylde 9-0 Coleshill Town 390
11 Barwell 1-0 King's Lynn Town 292
12 Hednesford Town 2-4 Alfredton Town 569
13 Droylsden 3-4 Gainsborough Trinity 306
14 Sporting Khalsa 1-1 Spalding United 425
af te spelen Spalding United 1-2 Sporting Khalsa 323
15 Brackley Town 1-1 Rugby Stad 409
af te spelen Rugby Stad 0-2 Brackley Town 334
16 Kettering Town 1-1 Bamberbrug 696
af te spelen Bamberbrug 3-2 Kettering Town 478
17 AFC Rushden & Diamonds 2-0 Ashton United 630
18 Harlow Town 2-2 Bath City 606
af te spelen Bath City 1-2 Harlow Town
19 East Thurrock United 3-6 Staines Town
20 Bognor Regis Town 4-2 Oxford City 515
21 Basingstoke Town 4-2 Chelmsford City
22 Maidstone United 2-0 Dunstable Town 1,583
23 Eastbourne Borough 3-2 Hartley Wintney 491
24 Leiston 1-3 Gloucester City 329
25 Hastings United 0-2 Poole Town
26 Hoddesdon Town 0-0 Brentwood Town
af te spelen Brentwood Town 2-1 Hoddesdon Town
27 Didcot Town 4-1 Eastbourne Town
28 witte havik 2-2 Gosport Borough 410
af te spelen Gosport Borough 1-2 witte havik 330
29 Enfield Town 0-0 Hitchin Town 883
af te spelen Hitchin Town 1-2 Enfield Town 486
30 Wingate & Finchley 1-3 Weston-Super-Mare 337
31 Chesham United 2-0 North Leigh 390
32 Hanwell Town 1-2 Grays Athletic 311
33 Margate 4-1 Truro Stad 550
34 Brockenhurst 1-5 Wealdstone
35 Uxbridge 0-3 Chippenham Town 379
36 Hemel Hempstead Town 1-1 Sutton United 707
af te spelen Sutton United 2-1 Hemel Hempstead Town 418
37 Petersfield Town 0-1 St Albans Stad 370
38 Aveley 0-2 Havant en Waterlooville
39 Worthing 1-4 AFC Hornchurch 757
40 Blackfield & Langley 0-1 Maidenhead United 189
†Na extra tijd

FA Cup 2015-16 Vierde ronde kwalificatie

stropdas nee Thuisteam Score Bezoekende team Opkomst
1 Gateshead 1-2 Worcester City 782
2 AFC Fylde 1-0 Grafheuvel 901
3 Wrexham 0-1 Gainsborough Trinity 1,841
4 Northwich Victoria 0-0 Chorley 534
af te spelen Chorley 1-2 Northwich Victoria 1,080
5 Harrogate Town 1-4 Grimsby Town 1,920
6 Barwell 2-2 AFC Rushden & Diamonds 819
af te spelen AFC Rushden & Diamonds 0-1 Barwell 1,162
7 Salford City 1-0 Southport 1,019
8 Sporting Khalsa 1-3 FC United of Manchester 2,252
9 Stalybridge Celtic 1-1 North Ferriby United 547
af te spelen North Ferriby United 0–0 Stalybridge Celtic 710
Stalybridge Celtic gaat met 8-7 door na strafschoppen
10 Halifax Town 2-2 Guiseley 1,078
af te spelen Guiseley 1–2 Halifax Town 948
11 Tranmere Rovers 0-0 Lincoln City 3,729
af te spelen Lincoln City 2-0 Tranmere Rovers 2,380
12 Stourbridge 3-0 Kidderminster Harriers 2,032
13 Macclesfield Town 3-2 Alfredton Town 1,048
14 Brackley Town 3-0 Bamberbrug 451
15 Altrincham 1-0 Chester 1,063
16 witte havik 2-0 Poole Town 450
17 Maidenhead United 3-0 Woking 867
18 Basingstoke Town 3-0 Torquay United 793
19 Grays Athletic 1-1 Welling United 512
af te spelen Welling United 4-0 Grays Athletic 733
20 Boreham Wood 2-1 AFC Hornchurch 307
21 Wealdstone 2-1 Bognor Regis Town 847
22 Didcot Town 4-2 Brentwood Town 347
23 Eastbourne Borough 1-2 Dover Athletic 821
24 Chesham United 2-1 Enfield Town 759
25 Staines Town 2-1 Gloucester City 417
26 Aldershot Town 1-0 Sutton United 1,471
27 Bromley 1-2 Eastleigh 1,101
28 Margate 1-2 Forest Green Rovers 1,302
29 Braintree Town 2-0 Harlow Town 727
30 Havant en Waterlooville 3-3 Cheltenham Town 622
af te spelen Cheltenham Town 1-0 Havant en Waterlooville 1,628
31 Chippenham Town 0-2 Maidstone United 811
32 St Albans Stad 2-1 Weston-Super-Mare 829
†Na extra tijd

FA Cup 2015-16 Eerste Ronde Proper 6 november 2015

stropdas nee Thuisteam Score Bezoekende team Opkomst
1 Burton Albion 0-3 Peterborough United 2,517
2 Port Vale 1-1 Maidenhead United 3,977
af te spelen Maidenhead United 1-3 Port Vale 2,212
3 Barnet 2-0 Blackpool 1,869
4 Bristol Rovers 0-1 Chesham United 5,181
5 Cambridge United 1-0 Basingstoke Town 2,974
6 Mansfield Town 0-0 Oldham Athletic 2,886
af te spelen Oldham Athletic 2-0 Mansfield Town 1,893
7 Altrincham 1-0 Barnsley 2,571
8 Crewe Alexandra 0-1 Eastleigh 3,008
9 Northwich Victoria 1-1 Boreham Wood 502
af te spelen Boreham Wood 1-2 Northwich Victoria 512
10 Coventry City 1-2 Northampton Town 9,124
11 Brackley Town 2-2 Newport County 1,707
af te spelen Newport County 4-1 Brackley Town 1,511
12 Grimsby Town 5-1 St Albans Stad 2,263
13 Hartlepool United 1-0 Cheltenham Town 2,287
14 Salford City 2-0 Notts County 1,400
15 Dover Athletic 1-2 Stourbridge 1,392
16 Stevenage 3-0 Gillingham 1,619
17 Millwall 3-1 AFC Fylde 3,445
18 Aldershot Town 0-0 Bradford Stad 2,640
af te spelen Bradford Stad 2-0 Aldershot Town 2,930
19 Walsall 2-0 Fleetwood Town 2,532
20 Begraven 4-0 Wigan Athletic 3,856
21 Portsmouth 2-1 Macclesfield Town 9,834
22 Sheffield United 3-0 Worcester City 11,108
23 Barwell 0-2 Welling United 843
24 FC Halifax Town 0-4 Wycombe Wanderers 1,789
25 Crawley Town 1-2 Luton Town 1,929
26 Doncaster Rovers 2-0 Stalybridge Celtic 3,991
27 Didcot Town 0-3 Exeter City 2,707
28 Dagenham & Redbridge 0-0 Morecambe 900
af te spelen Morecambe 2-4 Dagenham & Redbridge 1,176
29 Leyton Orient 6-1 Staines Town 2,287
30 Gainsborough Trinity 0-1 Shrewsbury Town 2,180
31 Maidstone United 0-1 Yeovil Town 2,811
32 Braintree Town 1-1 Oxford United 1,248
af te spelen Oxford United 3-1 Braintree Town 3,265
33 witte havik 5-3 Lincoln City 1,342
34 Accrington Stanley 3-2 York City 1,475
35 Scunthorpe United 2-1 Southend United 3,335
36 AFC Wimbledon 1-2 Forest Green Rovers 2,465
37 Plymouth Argyle 0-2 Carlisle United 6,005
38 FC United of Manchester 1-4 Chesterfield 2,916
39 Rochdale 3-1 Swindon Town 2,060
40 Wealdstone 2-6 Colchester United 2,440

FA Cup 2015-16 Tweede Ronde Proper 4 december 2015

stropdas nee Thuisteam Score Bezoekende team Opkomst
1 Barnet 0-1 Newport County 1,767
2 Cambridge United 1-3 Doncaster Rovers 3,951
3 Colchester United 3-2 Altrincham 2,592
4 Exeter City 2-0 Port Vale 3,565
5 Grimsby Town 0-0 Shrewsbury Town 3,366
af te spelen Shrewsbury Town 1-0 Grimsby Town 2,730
6 Leyton Orient 0-0 Scunthorpe United 2,540
af te spelen Scunthorpe United 3-0 Leyton Orient 3,082
7 Millwall 1-2 Wycombe Wanderers 3,960
8 Northampton Town 3-2 Northwich Victoria 3,837
9 Peterborough United 2-0 Luton Town 8,329
10 Portsmouth 1-0 Accrington Stanley 9,258
11 Rochdale 0-1 Begraven 4,887
12 Salford City 1-1 Hartlepool United 1,400
af te spelen Hartlepool United 1-0† Salford City 4,374
13 Sheffield United 1-0 Oldham Athletic 6,938
14 Stourbridge 0-2 Eastleigh 2,086
15 Oxford United 1-0 Forest Green Rovers 4,618
16 Bradford Stad 4-0 Chesham United 6,047
17 Chesterfield 1-1 Walsall 4,126
af te spelen Walsall 0-0† Chesterfield 2,953
Walsall gaat met 5-3 door na strafschoppen
18 Dagenham & Redbridge 1-1 witte havik 1,983
af te spelen witte havik 2-3 Dagenham & Redbridge 2,174
19 Welling United 0-5 Carlisle United 2,028
20 Yeovil Town 1-0 Stevenage 2,264
†Na extra tijd

FA Cup 2015-16 Derde Ronde Proper 8 januari 2016

stropdas nee Thuisteam Score Bezoekende team Opkomst
1 Watford 1-0 Newcastle United 18,259
2 West Bromwich Albion 2-2 Bristol City 24,917
af te spelen Bristol City 0-1 West Bromwich Albion 15,185
3 West Ham United 1-0 Wolverhampton Wanderers 34,547
4 Exeter City 2-2 Liverpool 8,298
af te spelen Liverpool 3-0 Exeter City 43,292
5 Hartlepool 1-2 Derby County 4,860
6 Colchester United 2-1 Charlton Athletic 5,742
7 Tottenham Hotspur 2-2 Leicester City 35,805
af te spelen Leicester City 0-2 Tottenham Hotspur 30,006
8 Northampton Town 2-2 Milton Keynes Dons 5,878
af te spelen Milton Keynes Dons 3-0 Northampton Town 15,133
9 Peterborough United 2-0 Preston North End 7,665
10 Newport County 1-2 Blackburn Rovers 5,083
11 Arsenaal 3-1 Sunderland 59,349
12 Birmingham City 1-2 AFC Bournemouth 13,140
13 Ipswich Town 2-2 Portsmouth 17,020
af te spelen Portsmouth 2-1 Ipswich Town 15,179
14 Sheffield Wednesday 2-1 Fulham 15,244
15 Wycombe Wanderers 1-1 Aston Villa 9,298
af te spelen Aston Villa 2-0 Wycombe Wanderers 20,706
16 Brentford 0-1 Walsall 7,950
17 Oxford United 3-2 Swansea City 11,673
18 Manchester United 1-0 Sheffield United 74,284
19 Begraven 0-0 Bradford Stad 6,962
af te spelen Bradford Stad 0-0† Begraven 6,227
Bury voorschot 4-2 op strafschoppen
20 Southampton 1-2 Crystal Palace 30,763
21 Everton 2-0 Dagenham & Redbridge 30,918
22 Nottingham Forest 1-0 Queens Park Rangers 14,197
23 Eastleigh 1-1 Bolton Wanderers 5,250
af te spelen Bolton Wanderers 3-2 Eastleigh 8,287
24 Chelsea 2-0 Scunthorpe United 41,625
25 Carlisle United 2-2 Yeovil Town 3,357
af te spelen Yeovil Town 1-1† Carlisle United 4,114
Carlisle United gaat 5-4 op voorsprong na penalty's
26 Leeds United 2-0 Rotherham United 16,039
27 Doncaster Rovers 1-2 Stoke City 13,299
28 Huddersfield Town 2-2 lezing 9,236
af te spelen lezing 5-2 Huddersfield Town 8,119
29 Cardiff City 0-1 Shrewsbury Town 4,782
30 Norwich City 0-3 Manchester City 24,507
31 Middlesbrough 1-2 Burnley 18,286
32 Hull City 1-0 Brighton & Hove Albion 10,706
†Na extra tijd

FA Cup 2015-16 Vierde Ronde Proper 30 januari 2016

stropdas nee Thuisteam Score Bezoekende team Opkomst
1 West Bromwich Albion 2-2 Peterborough United 22,517
af te spelen Peterborough United 1-1† West Bromwich Albion 10,632
West Bromwich Albion stoot 4-3 op penalty's
2 Bolton Wanderers 1-2 Leeds United 17,336
3 Arsenaal 2-1 Burnley 59,932
4 Derby County 1-3 Manchester United 31,134
5 lezing 3-0 Walsall 13,367
6 Liverpool 0-0 West Ham United 44,006
af te spelen West Ham United 2-1† Liverpool 34,433
7 Aston Villa 0-4 Manchester City 23,636
8 Shrewsbury Town 3-2 Sheffield Wednesday 5,699
9 Nottingham Forest 0-1 Watford 24,703
10 Carlisle United 0-3 Everton 17,101
11 Crystal Palace 1-0 Stoke City 17,062
12 Oxford United 0-3 Blackburn Rovers 11,647
13 Portsmouth 1-2 AFC Bournemouth 18,901
14 Colchester United 1-4 Tottenham Hotspur 9,920
15 Begraven 0-3 Hull City 7,064
16 Milton Keynes Dons 1-5 Chelsea 28,127
†Na extra tijd

FA Cup 2015-16 Vijfde Ronde Proper 20 februari 2016

stropdas nee Thuisteam Score Bezoekende team Opkomst
1 Chelsea 5-1 Manchester City 41,594
2 lezing 3-1 West Bromwich Albion 19,566
3 Watford 1-0 Leeds United 18,336
4 Shrewsbury Town 0-3 Manchester United 9,370
5 Blackburn Rovers 1-5 West Ham United 18,793
6 Tottenham Hotspur 0-1 Crystal Palace 35,547
7 Arsenaal 0-0 Hull City 59,830
af te spelen Hull City 0-4 Arsenaal 20,993
8 AFC Bournemouth 0-2 Everton 11,404

FA Cup 2015-16 Zesde ronde echte kwartfinales 12 maart 2016

stropdas nee Thuisteam Score Bezoekende team Opkomst
1 lezing 0-2 Crystal Palace 23,110
2 Everton 2-0 Chelsea 37,283
3 Arsenaal 1-2 Watford 58,436
4 Manchester United 1-1 West Ham United 74,298
af te spelen West Ham United 1-2 Manchester United 33,505

Halve finales FA Cup 2015-16, 23 en 24 april 2016 Wembley Stadium

stropdas nee Thuisteam Score Bezoekende team Opkomst
1 Everton 1-2 Manchester United 86,064
2 Crystal Palace 2-1 Watford 79,110

Finale FA Cup 2015-16, 21 mei 2016 Wembley Stadium

stropdas nee Thuisteam Score Bezoekende team Opkomst
1 Crystal Palace 1-2 AET Manchester United 88,619

 

ADVERTENTIE
Betway Online Betting Site
Archief
Terug naar boven