קבוצה א | קבוצה ב ' | קבוצה ג | קבוצת ד | ||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
לאציו | 14 | ברצלונה | 14 | רוזנבורג | 11 | מנצ'סטר יונייטד | 13 | ||||||||||||||||||||||||
דינמו קייב | 7 | פיורנטינה | 9 | פיינורד | 8 | מרסיי | 10 | ||||||||||||||||||||||||
באייר לברקוזן | 7 | ארסנל | 8 | בורוסיה דורטמונד | 6 | סטורם גראץ | 6 | ||||||||||||||||||||||||
מאריבור | 4 | AIK | 1 | Boavista | 5 | קרואטיה זאגרב | 5 | ||||||||||||||||||||||||
באייר לברקוזן 1–1 לאציו | פיורנטינה 0–0 ארסנל | בואביסטה 0–3 רוזנבורג | מנצ'סטר יונייטד 0–0 קרואטיה זאגרב | ||||||||||||||||||||||||||||
דינמו קייב 0–1 מאריבור | AIK 1–2 ברצלונה | פיינורד 1–1 בורוסיה דורטמונד | מארסיי 2–0 שטורם גראץ | ||||||||||||||||||||||||||||
מאריבור 0–2 באייר לברקוזן | ארסנל 3–1 AIK | בורוסיה דורטמונד 3–1 בואביסטה | שטורם גראץ 0–3 מנצ'סטר יונייטד | ||||||||||||||||||||||||||||
לאציו 2–1 דינמו קייב | ברצלונה 4–2 פיורנטינה | רוזנבורג 2–2 פיינורד | קרואטיה זאגרב 1–2 מארסיי | ||||||||||||||||||||||||||||
לאציו 4–0 מאריבור | ברצלונה 1–1 ארסנל | בואביסטה 1–1 פיינורד | מנצ'סטר יונייטד 2–1 מארסיי | ||||||||||||||||||||||||||||
באייר לברקוזן 1–1 דינמו קייב | AIK 0–0 פיורנטינה | רוזנבורג 2–2 בורוסיה דורטמונד | קרואטיה זאגרב 3–0 שטורם גראץ | ||||||||||||||||||||||||||||
מאריבור 0–4 לאציו | פיורנטינה 3–0 AIK | בורוסיה דורטמונד 0–3 רוזנבורג | שטורם גראץ 1–0 קרואטיה זאגרב | ||||||||||||||||||||||||||||
דינמו קייב 4–2 באייר לברקוזן | ארסנל 2–4 ברצלונה | פיינורד 1–1 בואביסטה | מארסיי 1-0 מנצ'סטר יונייטד | ||||||||||||||||||||||||||||
לאציו 1–1 באייר לברקוזן | ארסנל 0–1 פיורנטינה | רוזנבורג 2–0 בואביסטה | קרואטיה זאגרב 1–2 מנצ'סטר יונייטד | ||||||||||||||||||||||||||||
מאריבור 1–2 דינמו קייב | ברצלונה 5–0 AIK | בורוסיה דורטמונד 1–1 פיינורד | שטורם גראץ 3–2 מארסיי | ||||||||||||||||||||||||||||
באייר לברקוזן 0–0 מאריבור | פיורנטינה 3–3 ברצלונה | בואביסטה 1–0 בורוסיה דורטמונד | מנצ'סטר יונייטד 2–1 סטרם גראץ | ||||||||||||||||||||||||||||
דינמו קייב 0–1 לאציו | AIK 2–3 ארסנל | פיינורד 1–0 רוזנבורג | מארסיי 2–2 קרואטיה זאגרב | ||||||||||||||||||||||||||||
בית ה | קבוצה ו | בית ז | בית ח' | ||||||||||||||||||||||||||||
ריאל מדריד | 13 | ולנסיה | 12 | ספרטה פראג | 12 | צ'לסי | 11 | ||||||||||||||||||||||||
פורטו | 12 | באיירן מינכן | 9 | בורדו | 12 | Hertha BSC | 8 | ||||||||||||||||||||||||
אולימפיאקוס | 7 | ריינג'רס | 7 | ספרטק מוסקבה | 5 | גלאטסראיי | 7 | ||||||||||||||||||||||||
מולדה | 3 | PSV איינדהובן | 4 | וילם השני | 2 | מילאנו | 6 | ||||||||||||||||||||||||
מולדה 0–1 פורטו | באיירן מינכן 2–1 פ.ס.וו איינדהובן | וילם השני 1–3 ספרטק מוסקבה | Galatasaray 2–2 Hertha BSC | ||||||||||||||||||||||||||||
אולימפיאקוס 3–3 ריאל מדריד | ולנסיה 2–0 ריינג'רס | ספרטה פראג 0–0 בורדו | צ'לסי 0–0 מילאן | ||||||||||||||||||||||||||||
פורטו 2–0 אולימפיאקוס | ריינג'רס 1–1 באיירן מינכן | ספרטק מוסקבה 1–1 ספרטה פראג | מילאן 2–1 גלאטסראיי | ||||||||||||||||||||||||||||
ריאל מדריד 4–1 מולדה | פ.ס.וו איינדהובן 1–1 ולנסיה | בורדו 3–2 וילם השני | הרטה BSC 2–1 צ'לסי | ||||||||||||||||||||||||||||
ריאל מדריד 3–1 פורטו | באיירן מינכן 1–1 ולנסיה | בורדו 2–1 ספרטק מוסקבה | מילאן 1–1 Hertha BSC | ||||||||||||||||||||||||||||
אולימפיאקוס 3–1 מולדה | פ.ס.וו איינדהובן 0–1 ריינג'רס | ספרטה פראג 4–0 וילם השני | צ'לסי 1–0 גלאטסראיי | ||||||||||||||||||||||||||||
פורטו 2–1 ריאל מדריד | ריינג'רס 4–1 פ.ס.וו איינדהובן | וילם השני 3–4 ספרטה פראג | גלאטסראיי 0–5 צ'לסי | ||||||||||||||||||||||||||||
מולדה 3–2 אולימפיאקוס | ולנסיה 1–1 באיירן מינכן | ספרטק מוסקבה 1–2 בורדו | הרטה BSC 1–0 מילאנו | ||||||||||||||||||||||||||||
פורטו 3–1 מולדה | פ.ס.וו איינדהובן 2–1 באיירן מינכן | ספרטק מוסקבה 1–1 וילם השני | מילאן 1-1 צ'לסי | ||||||||||||||||||||||||||||
ריאל מדריד 3–0 אולימפיאקוס | ריינג'רס 1–2 ולנסיה | בורדו 0–0 ספרטה פראג | Hertha BSC 1–4 Galatasaray | ||||||||||||||||||||||||||||
מולדה 0–1 ריאל מדריד | באיירן מינכן 1-0 ריינג'רס | ספרטה פראג 5–2 ספרטק מוסקבה | צ'לסי 2–0 הרטה BSC | ||||||||||||||||||||||||||||
אולימפיאקוס 1–0 פורטו | ולנסיה 1–0 פ.ס.וו איינדהובן | וילם השני 0–0 בורדו | גלאטסראיי 3–2 מילאנו | ||||||||||||||||||||||||||||
קבוצה א | קבוצה ב ' | קבוצה ג | קבוצת ד | ||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ברצלונה | 16 | מנצ'סטר יונייטד | 13 | באיירן מינכן | 13 | לאציו | 11 | ||||||||||||||||||||||||
פורטו | 10 | ולנסיה | 10 | ריאל מדריד | 10 | צ'לסי | 10 | ||||||||||||||||||||||||
ספרטה פראג | 5 | פיורנטינה | 8 | דינמו קייב | 10 | פיינורד | 8 | ||||||||||||||||||||||||
Hertha BSC | 2 | בורדו | 2 | רוזנבורג | 1 | מרסיי | 4 | ||||||||||||||||||||||||
הרטה BSC 1–1 ברצלונה | פיורנטינה 2-0 מנצ'סטר יונייטד | דינמו קייב 1–2 ריאל מדריד | צ'לסי 3–1 פיינורד | ||||||||||||||||||||||||||||
ספרטה פראג 0–2 פורטו | ולנסיה 3–0 בורדו | רוזנבורג 1–1 באיירן מינכן | מארסיי 0–2 לאציו | ||||||||||||||||||||||||||||
פורטו 1–0 Hertha BSC | בורדו 0–0 פיורנטינה | באיירן מינכן 2–1 דינמו קייב | לאציו 0–0 צ'לסי | ||||||||||||||||||||||||||||
ברצלונה 5–0 ספרטה פראג | מנצ'סטר יונייטד 3-0 ולנסיה | ריאל מדריד 3–1 רוזנבורג | פיינורד 3–0 מארסיי | ||||||||||||||||||||||||||||
הרטה BSC 1–1 ספרטה פראג | פיורנטינה 1–0 ולנסיה | ריאל מדריד 2–4 באיירן מינכן | לאציו 1–2 פיינורד | ||||||||||||||||||||||||||||
ברצלונה 4–2 פורטו | מנצ'סטר יונייטד 2–0 בורדו | דינמו קייב 2–1 רוזנבורג | מארסיי 1-0 צ'לסי | ||||||||||||||||||||||||||||
ספרטה פראג 1–0 Hertha BSC | ולנסיה 2–0 פיורנטינה | רוזנבורג 1–2 דינמו קייב | צ'לסי 1-0 מארסיי | ||||||||||||||||||||||||||||
פורטו 0–2 ברצלונה | בורדו 1–2 מנצ'סטר יונייטד | באיירן מינכן 4–1 ריאל מדריד | פיינורד 0–0 לאציו | ||||||||||||||||||||||||||||
ברצלונה 3–1 Hertha BSC | מנצ'סטר יונייטד 3–1 פיורנטינה | באיירן מינכן 2–1 רוזנבורג | לאציו 5–1 מארסיי | ||||||||||||||||||||||||||||
פורטו 2–2 ספרטה פראג | בורדו 1–4 ולנסיה | ריאל מדריד 2–2 דינמו קייב | פיינורד 1–3 צ'לסי | ||||||||||||||||||||||||||||
הרטה BSC 0–1 פורטו | פיורנטינה 3–3 בורדו | דינמו קייב 2–0 באיירן מינכן | מארסיי 0–0 פיינורד | ||||||||||||||||||||||||||||
ספרטה פראג 1–2 ברצלונה | ולנסיה 0–0 מנצ'סטר יונייטד | רוזנבורג 0–1 ריאל מדריד | צ'לסי 1–2 לאציו | ||||||||||||||||||||||||||||
רבע גמר ליגת האלופות 1999-00 של אופ"א | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ארץ | צוות 1 | רגל 1 | רגל 2 | ארץ | צוות 2 | Adj | |||||||||||
ריאל מדריד | 0-0 | 3-2 | מנצ'סטר יונייטד | 3-2 | |||||||||||||
פורטו | 1-1 | 1-2 | באיירן מינכן | 2-3 | |||||||||||||
ולנסיה | 5-2 | 0-1 | לאציו | 5-7 | |||||||||||||
צ'לסי | 3-1 | 1-5 | ברצלונה (aet) | 4-6 | |||||||||||||
aet=לאחר הארכה | |||||||||||||||||
חצי גמר ליגת האלופות 1999-00 של אופ"א | |||||||||||||||||
ארץ | צוות 1 | רגל 1 | רגל 2 | ארץ | צוות 2 | Adj | |||||||||||
ריאל מדריד | 2-0 | 1-2 | באיירן מינכן | 3-2 | |||||||||||||
ולנסיה | 4-1 | 1-2 | ברצלונה | 5-3 | |||||||||||||
גמר ליגת האלופות 1999-00, סטאד דה פראנס, פריז 24 במאי 2000 | |||||||||||||||||
ארץ | צוות 1 | ציון | ארץ | צוות 2 | |||||||||||||
ריאל מדריד | 3-0 | ולנסיה | |||||||||||||||
לאילו שמונה שחקני ארסנל יש שערי ליגת האלופות 2023-24? |
כדי לספק את החוויות הטובות ביותר, אנו והשותפים שלנו משתמשים בטכנולוגיות כמו עוגיות כדי לאחסן ו/או לגשת למידע על המכשיר. הסכמה לטכנולוגיות אלו תאפשר לנו ולשותפינו לעבד נתונים אישיים כגון התנהגות גלישה או מזהים ייחודיים באתר זה ולהציג מודעות (לא) מותאמות אישית. אי הסכמה או ביטול הסכמה, עלולים להשפיע לרעה על תכונות ופונקציות מסוימות.
לחץ למטה כדי להסכים לאמור לעיל או לבצע בחירות מפורטות. הבחירות שלך יחולו על אתר זה בלבד. אתה יכול לשנות את ההגדרות שלך בכל עת, כולל ביטול הסכמתך, על ידי שימוש בלחצנים במדיניות העוגיות, או על ידי לחיצה על כפתור ניהול ההסכמה בתחתית המסך.