UEFA - איגוד התאחדויות הכדורגל האירופיות 

נשיאי אופ"א

נשיאי אופ"א

  • אב שוורץ (דנמרק) 22 ביוני 1954 עד 17 באפריל 1962
  • גוסטב וידרקהר (שוויץ) 17 באפריל 1962 עד 07 ביולי 1972
  • סנדור בארקס (הונגריה) 07 ביולי 1972 עד 15 במרץ 1973
  • ארטמיו פרנצ'י (איטליה) 15 במרץ 1973 עד 12 באוגוסט 1983
  • ז'אק ז'ורז' (צרפת) 12 באוגוסט 1983 עד 19 באפריל 1990
  • לנארט ג'והנסון (שבדיה) 19 באפריל 1990 עד 26 בינואר 2007
  • מישל פלטיני (צרפת) 26 בינואר 2007 עד 08 באוקטובר 2015
  • אנחל מריה וילאר (ספרד) 09 באוקטובר 2015 עד 14 בספטמבר 2016
  • אלכסנדר צ'פרין (סלובניה) 14 בספטמבר 2016 למכהן
פרסומת
אתר הימורים מקוונים Betway
ארכיון
חזרה למעלה