Premier League eredmények

Premier League 1999–2000

FŐOLDAL  Premier League  Premier League szezononként

A Premier League eredménytáblázata az 1999–2000-es, hazai és idegenben lejátszott mérkőzéseken az egész szezonban, a szezon utolsó Premier League-táblázatával és a legjobb góllövők táblázatával. A Premier League pontszámait az 1999–2000-es futballmeccseken részletezik

Premier League tabella 1999-2000

← 1998-99   2000-2001

PosCsapatpldWDLGFGAGDPts
1Manchester United38287397455291
2fegyverraktár38227973433073
3Leeds United382161158431569
4Liverpool381910951302167
5Chelsea381811953341965
6Aston Villa3815131046351158
7Sunderland381610125756158
8Leicester City38167155555055
9West Ham United381510135253-155
10Tottenham Hotspur38158155749853
11Newcastle United381410146354952
12Middlesbrough381410144652-652
13Everton3812141259491050
14Coventry City38128184754-744
15Southampton38128184562-1744
16Derby County38911184457-1338
17Bradford City3899203868-3036
18Wimbledon38712194674-2833
19Sheffield szerda3887233870-3231
20Watford3866263577-4224
Összes gól gól959vég

Premier League eredmények 1999-2000

Hazai csapat / VendégcsapatARSASTMELLTARTÓCHEVOCDEREVELEELEILIVMUNMIDÚJSHWISZÁKOSVTOTWATWHUWDN
fegyverraktár3-12-02-13-02-14-12-02-10-11-25-10-03-33-14-12-11-02-11-1
Aston Villa1-11-00-01-02-03-01-02-20-00-11-00-12-10-11-11-14-02-21-1
Bradford City2-11-11-11-14-40-01-23-11-00-41-12-01-11-20-41-13-20-33-0
Chelsea2-31-01-02-14-01-10-21-12-05-01-11-03-01-14-01-02-10-03-1
Coventry City3-22-14-02-22-01-03-40-10-31-22-14-14-10-13-20-14-01-02-0
Derby County1-20-20-13-10-01-00-13-00-21-21-30-03-32-00-50-12-01-24-0
Everton0-10-04-01-11-12-14-42-20-01-10-20-21-14-15-02-24-21-04-0
Leeds United0-41-22-10-13-00-01-12-11-20-12-03-22-01-02-11-03-11-04-1
Leicester City0-33-13-02-21-00-11-12-12-20-22-11-23-02-15-20-11-01-32-1
Liverpool2-00-03-11-02-02-00-13-10-22-30-02-14-10-01-12-00-11-03-1
Manchester United1-13-04-03-23-23-15-12-02-01-11-05-14-03-34-03-14-17-11-1
Middlesbrough2-10-40-10-12-01-42-10-00-31-03-42-21-03-21-12-11-12-00-0
Newcastle United4-20-12-00-12-02-01-12-20-22-23-02-18-05-01-22-11-02-23-3
Sheffield szerda1-10-12-01-00-00-20-20-34-01-20-11-00-20-10-21-22-23-15-1
Southampton0-12-01-01-20-03-32-00-31-21-11-31-14-22-01-20-12-02-12-0
Sunderland0-02-10-14-11-11-12-11-22-00-22-21-12-21-02-02-12-01-02-1
Tottenham Hotspur2-12-41-10-13-21-13-21-22-31-03-12-33-10-17-23-14-00-02-0
Watford2-30-11-01-01-00-01-31-21-12-32-31-31-11-03-22-31-11-22-3
West Ham United2-11-15-40-05-01-10-40-02-11-02-40-12-14-32-01-11-01-02-1
Wimbledon1-32-23-20-11-12-20-32-02-11-22-22-32-00-21-11-01-15-02-2
Hazai csapat/ VendégcsapatARSASTMELLTARTÓCHEVOCDEREVELEELEILIVMUNMIDÚJSHWISZÁKOSVTOTWATWHUWDN

Összes lejátszott játék: 380Otthoni győzelmek: 214Döntetlen: 130Idegenbeli győzelmek: 118Összes gól: 1,222
46.32%28.14%25.54%Gólok átlaga/meccs: 2.65

A Premier League legjobb góllövői 1999-2000

HelyJátékosklubCélok
1Kevin phillipsSunderland30
2Alan ShearerNewcastle23
3Dwight YorkeMan Utd20
4Michael BridgesLeeds United19
5Andrew ColeMan Utd19
6Thierry Henryfegyverraktár17
7Paolo Di CanioWest Ham Utd16
8Chris ArmstrongTottenham14
9Steffen IversenTottenham14
10Niall QuinnSunderland14
11Tony Cottee Leicester City13
12Marians Pahars Southampton13
13Kevin campbellEverton12
14Dion DublinAston Villa12
15NwankwoKanu Arsenal12
16Robbie Keane Coventry City12
17Hamilton RicardMiddlesbrough12
18Ole Gunnar SolskjaerMan Utd12
19Paulo WanchopeWest Ham Utd12
20Gary McAllisterCoventry City11
21Michael OwenLiverpool11

Premier League eredmények, futballeredmények, futball

Levéltár
Vissza a tetejére