Premier League eredmények

Premier League 1997–98

FŐOLDAL  Premier League  Premier League szezononként

A Premier League eredménytáblázata az összes itthon és idegenben lejátszott mérkőzésre vonatkozóan az egész szezonban, a Premier League szezon utolsó táblázatával és a legjobb góllövők táblázatával. A Premier League pontszámait az 1997–98-as futballmérkőzéseken részletezik.

Premier League tabella 1997-98

← 1996-97   1998-99

PosCsapatpldWDLGFGAGDPts
1fegyverraktár38239668333578
2Manchester United38238773264777
3Liverpool381811968422665
4Chelsea382031571432863
5Leeds United381781357461159
6Blackburn Rovers381610125752558
7Aston Villa38176154948157
8West Ham United38168145657-156
9Derby County38167155249355
10Leicester City3813141151411053
11Coventry City381216104644252
12Southampton38146185055-548
13Newcastle United381111163544-944
14Tottenham Hotspur381111164456-1244
15Wimbledon381014143446-1244
16Sheffield szerda38128185267-1544
17Everton38913164156-1540
18Bolton vándorok38913164161-2040
19Barnsley38105233782-4535
20Crystal Palace3889213771-3433
Összes gól gól1,019vég

Premier League eredmények 1997-98

Hazai csapat/ VendégcsapatARSASTBARBLBBOLCHEVOCCPADEREVELEELEILIVMNUÚJSHWISZÁKOSTOTWHUWDN
fegyverraktár0-05-01-34-12-02-01-01-04-02-12-10-13-23-11-03-00-04-05-0
Aston Villa1-00-10-41-30-23-03-12-12-11-01-12-10-20-12-21-14-12-01-2
Barnsley0-20-31-12-10-62-01-01-02-22-30-22-30-22-22-14-31-11-22-1
Blackburn Rovers1-45-02-13-11-00-02-21-03-23-45-31-11-31-07-21-00-33-00-0
Bolton vándorok0-10-11-12-11-01-55-23-30-02-32-01-10-01-03-20-01-11-11-0
Chelsea2-30-12-00-12-03-16-24-02-00-01-04-10-11-01-04-22-02-11-1
Coventry City2-21-21-02-02-23-21-14-00-00-00-21-13-22-21-01-04-01-10-0
Crystal Palace0-01-10-11-22-20-30-33-11-30-20-30-30-31-21-01-11-33-30-3
Derby County3-00-11-03-14-00-13-10-03-10-50-41-02-21-03-04-02-12-01-1
Everton2-21-44-21-03-23-11-11-21-22-01-12-00-20-01-30-20-22-10-0
Leeds United1-11-12-14-02-03-13-30-24-30-00-10-21-04-11-20-11-03-11-1
Leicester City3-31-01-01-10-02-01-11-11-20-11-00-00-00-01-13-33-02-10-1
Liverpool4-03-00-10-02-14-21-02-14-01-13-11-21-31-02-12-34-05-02-0
Manchester United0-11-07-04-01-12-23-02-02-02-03-00-11-11-16-11-02-02-12-0
Newcastle United0-11-02-11-12-13-10-01-20-01-01-13-31-20-12-12-11-00-11-3
Sheffield szerda2-01-32-10-05-01-40-01-32-53-11-31-03-32-02-11-01-01-11-1
Southampton1-31-24-13-00-11-01-21-00-22-10-22-11-11-02-12-33-23-00-1
Tottenham Hotspur1-13-23-00-01-01-61-10-11-01-10-11-13-30-22-03-21-11-00-0
West Ham United0-02-16-02-13-02-11-04-10-02-23-04-32-11-10-11-02-42-13-1
Wimbledon0-12-14-10-10-00-21-20-10-00-01-02-11-12-50-01-11-02-61-2
Hazai csapat/ VendégcsapatARSASTBARBLBBOLCHEVOCCPADEREVELEELEILIVMNUÚJSHWISZÁKOSTOTWHUWDN

Összes lejátszott játék: 380Otthoni győzelmek: 184Döntetlen: 95Idegenbeli győzelmek: 101Összes gól: 1019
46.32%28.14%25.54%Gólok átlaga/meccs: 2.65

A Premier League legjobb góllövői 1997-98

HelyJátékosklubCélok
1Dion DublinCoventry City18
2Michael OwenLiverpool18
3Chris SuttonBlackburn18
4Dennis Bergkampfegyverraktár16
5 Kevin Gallacher Blackburn16
6Jimmy Floyd Hasselbaink Leeds United16
7Andrew ColeMan Utd15
8John HartsonWest Ham Utd15
9Darren HuckerbyCoventry City14
10Paulo WanchopeDerby County13
11Francesco BaianoDerby County12
12Nathan BlakeBolton12
13Paolo Di CanioSheffield, szerda12
14Marc Overmarsfegyverraktár12
15Dwight YorkeAston Villa12
16Duncan Ferguson Everton11
17Tore Andre FloChelsea11
18Matt Le TissierSouthampton11
19Steve McManamanLiverpool11
20Egil OstenstadSouthampton11
21Gianluca VialliChelsea11

Premier Leauge Results, Foci, Labdarúgás Eredmények

Levéltár
Vissza a tetejére