Chris Sutton (BBC) jóslatai

Chris Sutton (BBC) Premier League előrejelzései 2022-23

My FootballFacts Premier League Premier League szezon Premier League 2022–23 

← Lawro-jóslatok 2021-22 

BBC Chris Sutton előrejelzett EPL-eredményei a Premier League 2022-23-es időszakában a helyes Premier League-eredményekhez hasonlítják.
A Chris Sutton Predictions átvette Mark Lawrenson helyét a 2022-23-as szezontól.
Tekintse meg Chris Sutton előrejelzéseinek összehasonlítását Premier League 2022-23 táblázat a ... val Premier League 2021-22 táblázatés Premier League 2022-23 Pontok Sutton jóslatai szerint szerepelnek.

Nézd meg itt EPL lámpatestek, pontszámok, lejátszott meccsek, gólkülönbségek és pontok Sutton Premier League előrejelzései és a helyes Premier League eredmények szerint.

13. november 2022-i statisztika (15. meccsnap)

Tartalom

PL előrejelzések vs. helyes pontszámok

PL táblázat vs. helyes táblázat

PL pontok

Chris Sutton (BBC) Premier League előrejelzések, 2022–23-as szezon

Chris Sutton tökéletes pontszáma
Chris Sutton helyes eredmény
Chris Sutton rossz előrejelzés
16. mérkőzésnap (26/12/22)Eredmény17. mérkőzésnap (30/12/22)Eredmény
Brentford v Tottenham HotspurWest Ham United – Brentford
Crystal Palace kontra FulhamLiverpool – Leicester City
Everton Wolverhampton WanderersWolverhampton Wanderers – Manchester United
Leicester City – Newcastle UnitedAFC Bournemouth kontra Crystal Palace
Southampton v Brighton & Hove AlbionFulham v Southampton
Aston Villa - LiverpoolManchester City – Everton
Arsenal – West Ham UnitedNewcastle United – Leeds United
Chelsea – AFC BournemouthBrighton & Hove Albion – Arsenal
Manchester United – Nottingham ForestTottenham Hotspur – Aston Villa
Leeds United – Manchester CityNottingham Forest – Chelsea
10 tökéletes pontszám, 63 helyes eredmény, 73 helytelen
14. mérkőzésnap (05/11/22)Eredmény15. mérkőzésnap (12/11/22)Eredmény
Leeds United 2-1 AFC Bournemouth4 - 3Manchester City 4-0 Brentford1 - 2
Manchester City 3-0 Fulham2 - 1AFC Bournemouth 1-1 Everton3 - 0
Nottingham Forest 1-1 Brentford2 - 2Liverpool 3-0 Southampton3 - 1
Wolverhampton Wanderers 0-1 Brighton & Hove Albion2 - 3Nottingham Forest 1-2 Crystal Palace1 - 0
Everton 2-1 Leicester City0 - 2Tottenham Hotspur 3-1 Leeds United4 - 3
Chelsea 1-1 Arsenal0 - 1West Ham Egyesült 1-1 Leicester City0 - 2
Aston Villa 0-1 Manchester United3 - 1Newcastle United 1-0 Chelsea1 - 0
Southampton 0-2 Newcastle United1 - 4Wolverhampton Wanderers 0-2 Arsenal0 - 2
West Ham Egyesült 2-1 Crystal Palace1 - 2Brighton & Hove Albion 2-1 Aston Villa1 - 2
Tottenham Hotspur 1-2 Liverpool1 - 2Fulham 2-1 Manchester United1 - 2
1 tökéletes pontszám, 5 helyes eredmény, 4 helytelen2 tökéletes pontszám, 2 helyes eredmény, 6 helytelen
8 tökéletes pontszám, 61 helyes eredmény, 67 helytelen10 tökéletes pontszám, 63 helyes eredmény, 73 helytelen
12. mérkőzésnap (22/10/22)Eredmény13. mérkőzésnap (29/10/22)Eredmény
Nottingham Forest 0-2 Liverpool1 - 0Leicester City 1-3 Manchester City0 - 1
Everton 1-0 Crystal Palace3 - 0AFC Bournemouth 0-1 Tottenham Hotspur2 - 3
Manchester City 5-1 Brighton & Hove Albion3 - 1Brentford 2-1 Wolverhampton Wanderers1 - 1
Chelsea 1-0 Manchester United1 - 1Brighton & Hove Albion 1-1 Chelsea4 - 1
Aston Villa 1-1 Brentford4 - 0Crystal Palace 2-1 Southampton1 - 0
Leeds United 2-1 Fulham2 - 3Newcastle United 2-0 Aston Villa4 - 0
Southampton 0-2 Arsenal1 - 1Fulham 1-1 Everton0 - 0
Wolverhampton Wanderers 1-1 Leicester City0 - 4Liverpool 6-1 Leeds United1 - 2
Tottenham Hotspur 1-2 Newcastle United1 - 2Arsenal 2-0 Nottingham Forest5 - 0
West Ham United 2-1 AFC Bournemouth2 - 0Manchester United 2-1 a West Ham United1 - 0
1 tökéletes pontszám, 3 helyes eredmény, 6 helytelen0 tökéletes pontszám, 7 helyes eredmény, 3 helytelen
7 tökéletes pontszám, 49 helyes eredmény, 60 helytelen7 tökéletes pontszám, 56 helyes eredmény, 63 helytelen
10. mérkőzésnap (14/10/22)Eredmény11. mérkőzésnap (18/10/22)Eredmény
Brentford 1-2 Brighton & Hove Albion2 - 0Brighton & Hove Albion 2-0 Nottingham Forest0 - 0
Leicester City 2-2 Crystal Palace0 - 0Crystal Palace 1-1 Wolverhampton Wanderers2 - 1
Fulham 2-1 AFC Bournemouth2 - 2Arsenal – Manchester CityPP
Wolverhampton Wanderers 2-0 Nottingham Forest1 - 0AFC Bournemouth 2-1 Southampton0 - 1
Tottenham Hotspur 3-1 Everton2 - 0Brentford 1-1 Chelsea0 - 0
Aston Villa 0-2 Chelsea0 - 2Liverpool 3-1 a West Ham United1 - 0
Leeds United 1-3 Arsenal0 - 1Newcastle United 2-0 Everton1 - 0
Manchester United 1-1 Newcastle United0 - 0Manchester United 1-3 Tottenham Hotspur2 - 0
Southampton 1-2 Nyugat-Ham United1 - 1Fulham 1-1 Aston Villa3 - 0
Liverpool 1-4 Manchester City1 - 0Leicester City 1-4 Leeds United2 - 0
1 tökéletes pontszám, 5 helyes eredmény, 4 helytelen0 tökéletes pontszám, 3 helyes eredmény, 6 helytelen
6 tökéletes pontszám, 43 helyes eredmény, 48 helytelen6 tökéletes pontszám, 46 helyes eredmény, 54 helytelen
8. mérkőzésnap (01/10/22)Eredmény9. mérkőzésnap (08/10/22)Eredmény
Arsenal 3-2 Tottenham Hotspur3 - 1AFC Bournemouth 1-2 Leicester City2 - 1
AFC Bournemouth 0-1 Brentford0 - 0Chelsea 2-0 Wolverhampton Wanderers3 - 0
Crystal Palace 1-2 Chelsea1 - 2Manchester City 4-0 Southampton4 - 0
Fulham 1-1 Newcastle United1 - 4Newcastle United 2-1 Brentford5 - 1
Liverpool 3-1 Brighton & Hove Albion3 - 3Brighton & Hove Albion 1-1 Tottenham Hotspur0 - 1
Southampton 1-1 Everton1 - 2Crystal Palace 1-0 Leeds United2 - 1
West Ham United 1-0 Wolverhampton Wanderers2 - 0West Ham United 2-1 Fulham3 - 1
Manchester City 4-1 Manchester United6 - 3Arsenal 4-1 Liverpool3 - 2
Leeds Egyesült 2-1 Aston Villa0 - 0Everton 1-1 Manchester United1 - 2
Leicester City 2-1 Nottingham Forest4 - 0Nottingham Forest 0-1 Aston Villa1 - 1
1 tökéletes pontszám, 4 helyes eredmény, 5 helytelen1 tökéletes pontszám, 5 helyes eredmény, 4 helytelen
4 tökéletes pontszám, 33 helyes eredmény, 40 helytelen5 tökéletes pontszám, 38 helyes eredmény, 44 helytelen
7. mérkőzésnap (10/09/22)Eredmény7. mérkőzésnap (16/09/22)Eredmény
Fulham 1-1 ChelseaPPAston Villa 2-1 Southampton1 - 0
AFC Bournemouth 1-2 Brighton & Hove AlbionPPNottingham Forest 0-2 Fulham2 - 3
Leicester City 1-2 Aston VillaPPWolverhampton Wanderers 1-3 Manchester City0 - 3
Liverpool 1-2 Wolverhampton WanderersPPBrighton & Hove Albion kontra Crystal PalacePP
Southampton 2-2 BrentfordPPNewcastle United 4-0 AFC Bournemouth1 - 1
Manchester City 3-3 Tottenham HotspurPPTottenham Hotspur 4-1 Leicester City6 - 2
Arsenal 2-1 EvertonPPBrentford 1-1 Arsenal0 - 3
West Ham United 2-1 Newcastle UnitedPPEverton 1-2 Nyugat-Ham United1 - 0
Crystal Palace 0-1 Manchester UnitedPPManchester United - Leeds UnitedPP
Leeds United 3-1 Nottingham ForestPPChelsea–LiverpoolPP
 0 tökéletes pontszám, 4 helyes eredmény, 3 helytelen
3 tökéletes pontszám, 25 helyes eredmény, 32 helytelen3 tökéletes pontszám, 29 helyes eredmény, 35 helytelen
5. mérkőzésnap (30/08/21)Eredmény6. mérkőzésnap (03/09/21)Eredmény
Crystal Palace 1-1 Brentford1 - 1Everton 1-2 Liverpool0 - 0
Fulham 0-1 Brighton & Hove Albion2 - 1Chelsea 1-1 Nyugat-Ham United2 - 1
Southampton 1-2 Chelsea2 - 1Brentford 1-1 Leeds United5 - 2
Leeds United 2-0 Everton1 - 1Newcastle United 2-1 Crystal Palace0 - 0
Arsenal 3-0 Aston Villa2 - 1Nottingham Forest 1-0 AFC Bournemouth2 - 3
AFC Bournemouth 0-1 Wolverhampton Wanderers0 - 0Tottenham Hotspur 3-1 Fulham2 - 1
Manchester City 6-0 Nottingham Forest6 - 0Wolverhampton Wanderers 2-1 Southampton1 - 0
West Ham Egyesült 2-2 Tottenham Hotspur1 - 1Aston Villa 0-5 Manchester City1 - 1
Liverpool 4-0 Newcastle United2 - 1Brighton & Hove Albion 2-1 Leicester City5 - 2
Leicester City 1-2 Manchester United0 - 1Manchester United 2-3 Arsenal3 - 1
2 tökéletes pontszám, 4 helyes eredmény, 4 helytelen0 tökéletes pontszám, 3 helyes eredmény, 7 helytelen
3 tökéletes pontszám, 22 helyes eredmény, 25 helytelen3 tökéletes pontszám, 25 helyes eredmény, 32 helytelen
3. mérkőzésnap (20/08/21)Eredmény4. mérkőzésnap (27/08/21)Eredmény
Tottenham Hotspur 3-1 Wolverhampton Wanderers1 - 0Southampton 1-2 Manchester United0 - 1
Crystal Palace 1-1 Aston Villa3 - 1Brentford 1-0 Everton1 - 1
Everton 2-0 Nottingham Forest1 - 1Brighton & Hove Albion 1-1 Leeds United1 - 0
Fulham 1-1 Brentford3 - 2Chelsea 2-1 Leicester City2 - 1
Leicester City 2-1 Southampton1 - 2Liverpool 3-0 AFC Bournemouth9 - 0
AFC Bournemouth 0-2 Arsenal0 - 3Manchester City 3-1 Crystal Palace4 - 2
Leeds United 0-1 Chelsea3 - 0Arsenal 2-0 Fulham2 - 1
West Ham United 1-1 Brighton & Hove Albion0 - 2Aston Villa 1-1 West Ham United0 - 1
Newcastle United 1-3 Manchester City3 - 3Wolverhampton Wanderers 1-2 Newcastle United1 - 1
Manchester United 1-5 Liverpool2 - 1Nottingham Forest 0-5 Tottenham Hotspur0 - 2
0 tökéletes pontszám, 2 helyes eredmény, 8 helytelen1 tökéletes pontszám, 5 helyes eredmény, 4 helytelen
0 tökéletes pontszám, 13 helyes eredmény, 17 helytelen1 tökéletes pontszám, 18 helyes eredmény, 21 helytelen
1. mérkőzésnap (05/08/21)Eredmény2. mérkőzésnap (13/08/21)Eredmény
Crystal Palace 1-2 Arsenal0 - 2Aston Villa 1-1 Everton2 - 1
Fulham 0-3 Liverpool2 - 2Arsenal 2-1 Leicester City4 - 2
AFC Bournemouth 0-1 Aston Villa2 - 0Brighton & Hove Albion 1-1 Newcastle United0 - 0
Leeds Egyesült 0-0 Wolverhampton Wanderers2 - 1Manchester City 5-0 AFC Bournemouth4 - 0
Newcastle United 1-0 Nottingham Forest2 - 0Southampton 2-1 Leeds United2 - 2
Tottenham Hotspur 2-1 Southampton4 - 1Wolverhampton Wanderers 1-1 Fulham0 - 0
Everton 0-2 Chelsea0 - 1Brentford 3-0 Manchester United4 - 0
Leicester City 1-1 Brentford2 - 2Nottingham Forest 1-2 West Ham United1 - 0
Manchester United 1-1 Brighton & Hove Albion1 - 2Chelsea 1-2 Tottenham Hotspur2 - 2
West Ham Egyesült 0-3 Manchester City0 - 2Liverpool 4-0 Crystal Palace1 - 1
0 tökéletes pontszám, 6 helyes eredmény, 4 helytelen0 tökéletes pontszám, 5 helyes eredmény, 5 helytelen
0 tökéletes pontszám, 11 helyes eredmény, 9 helytelen

Chris Sutton (BBC) Premier League táblázat a 2022–23-as Premier League helyes tabellával összehasonlítva

A 2022–23-as Premier League tabellája Chris Sutton (BBC) összes eddigi szezonbeli előrejelzése szerintA jelenlegi 2022-23
Premier League táblázat
összehasonlítás céljából
Chris Sutton (BBC) előrejelzései, 15. mérkőzésnapPremier League tabella 2022-23
#CsapatPGDPts#CsapatPGDPts
1Manchester City 1448421fegyverraktár142237
2fegyverraktár 1422382Manchester City142632
3Liverpool 1428363Newcastle United151830
4Newcastle United 1510334Tottenham Hotspur151029
5Tottenham Hotspur 1518325Manchester United14026
6Chelsea 149286Liverpool141122
7West Ham United 151267Brighton & Hove Albion14421
8Brighton & Hove Albion 141248Chelsea14021
9Brentford150209Fulham15-219
10Leeds United14-41810Brentford15-219
11Manchester United 14-111511Crystal Palace14-319
12Everton 15-71412Aston Villa15-618
13Fulham15-91413Leicester City15017
14Aston Villa15-121414AFC Bournemouth15-1416
15Crystal Palace 14-81315Leeds United14-415
16Wolverhampton Wanderers 15-81316West Ham United15-514
17Leicester City 15-101317Everton15-614
18Southampton 15-19418Nottingham Forest 15-1913
19AFC Bournemouth15-22419Southampton15-1412
20Nottingham Forest15-27420Wolverhampton Wanderers15-1610

Chris Sutton (BBC) Premier League-pontjóslás, 2022–23-as szezon

#Klubmeccsnap1234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738csöppség
1Manchester City3333333333333342
2fegyverraktár3333331333331338
3Liverpool3333333003333336
4Newcastle United31030331313333333
5Tottenham Hotspur33331330133030332
6Chelsea3033313331311028
7West Ham United03111133330303126
8Brighton & Hove Albion1111330133013324
9Brentford13131113001131020
10Leeds United1001313003303018
11Manchester United1003300110033015
12Everton01300001100313114
13Fulham01100031031010314
14Aston Villa31110030301100014
15Crystal Palace0010100311030313
16Wolverhampton Wanderers11003300031100013
17Leicester City10300003310100113
18Southampton0300000100000004
19AFC Bournemouth0000000000300014
20Nottingham Forest0000030000000104

Premier League legmagasabb pontszámai

 

Levéltár
Vissza a tetejére