Bajnokok Ligája kvíz

UEFA Bajnokok Ligája kvíz

Futballtényeim  Napi futballkvíz Futball vetélkedők | Bajnokok Ligája statisztika

Bajnokok Ligája kvíz! Ismeri a Bajnokok Ligája érdekességeket? Válaszoljon ezekre az Európa-kupa és Bajnokok Ligája kvízkérdésekre, és most megtudhatja! A MyFootballFacts a Bajnokok Ligája kvízkérdések gyűjteményét kínálja napilapunkból Labdarúgás kvíz kérdések. Használja ezeket a Bajnokok Ligája-kérdéseket és válaszokat, és készítsen Bajnokok Ligája triviális kvízeket, amelyeket feltehet barátainak és családjának. Kattintson a kérdésekre a válaszokért és a Bajnokok Ligája Tények linkre kattintva, vagy egyszerűen keressen a MyFootballFacts futballban és Bajnokok Ligája statisztika. Élvezze a futball vetélkedőt!

1. Melyik hat Bayern München játékos nyerte meg második UEFA Bajnokok Ligája-érmét a Paris Saint-Germain ellen 2020-ban?

2. Melyik három klub ellen ért el a Real Madrid játékosa, Karim Benzema az UEFA Bajnokok Ligája mesterhármast?

3. Melyik négy cseh nyert UEFA Bajnokok Ligája-érmet?

4. Mikor volt utoljára mindkét Európa Kupa/Bajnokok Ligája döntősnek nem volt külföldi játékosa a kezdő XI-ben?

5. Melyik hét férfi nyerte meg az UEFA Európa Kupát vagy a Bajnokok Ligáját játékosként és menedzserként is?

6. Mely klubok nyerték meg az UEFA Európa Kupát / Bajnokok Ligáját és az UEFA Kupát / Európa Ligát is?

7. Melyik 4 paraguayi és perui játékos nyert UEFA Európa Kupát vagy Bajnokok Ligája címet?

8. Hol játszotta a Manchester United első hazai UEFA Európa-kupa mérkőzését?

9. Melyik ország adott otthont a legtöbb UEFA Bajnokok Ligája-döntőnek?

10. Melyik öt walesi nyert UEFA Európa Kupa/Bajnokok Ligája érmet?

11. Melyik brit labdarúgó-klub jutott először Európa Bajnokok Kupája elődöntőjébe?

12. Hány UEFA Európa Kupa vagy Bajnokok Ligája döntő volt angol és német klubok között?

13. Mely játékosok szereztek UEFA Bajnokok Ligája mesterhármast a Liverpool FC-nek?

14. Melyik hat klubot verte meg a Liverpool FC az UEFA Európa-kupa és a Bajnokok Ligája döntőjében?

15. Melyik hat Algéria, Fehéroroszország, Bulgária, Chile, Dominikai Köztársaság és Egyiptom játékosa nyert UEFA Bajnokok Ligája-érmet?

16. Mely játékosok szereztek UEFA Bajnokok Ligája mesterhármast a Manchester Unitedben?

17. Ki volt az egyetlen játékos, aki mesterhármast szerzett az UEFA Bajnokok Ligájában a Chelsea FC színeiben?

18. Ki volt a Liverpool hat UEFA Európa-kupa- és Bajnokok Ligája-győztes kapitánya?

20. Melyik 12 dán nyert UEFA Európa Kupát vagy Bajnokok Ligája érmet?

21. Hányszor nyerte meg egy klub az UEFA Európa Kupát vagy a Bajnokok Ligáját saját hazájában?

22. Melyik 5 egyiptomi, guineai, izlandi, izraeli és kenyai játékos nyert UEFA Európa Kupát vagy Bajnokok Ligája érmet?

23. Ki volt az a négy ghánai, aki UEFA Európa Kupát vagy Bajnokok Ligája érmet nyert?

24. Melyik négy skót volt a legtöbb gólt szerző UEFA Európa-kupa/Bajnokok Ligája?

25. Melyik hét svéd játékos nyert UEFA Európa Kupát vagy Bajnokok Ligája érmet?

26. Melyik három belga nyert UEFA Európa Kupát vagy Bajnokok Ligája címet?

27. Mely játékosok szereztek UEFA Bajnokok Ligája mesterhármast a Paris Saint-Germainnek?

28. Melyik 11 ír nyert UEFA Európa Kupát vagy Bajnokok Ligája érmet?

29. Kik azok a német játékosok, akiknek Bajnokok Ligája mesterhármasa van?

Jó szórakozást kívánunk a MyFootballFacts futballkvíz kérdéseinek, a futballtörténetnek és a futballstatisztikáknak a felfedezéséhez…