U21 éven aluliak UEFA-bajnoksága 1978–2023

UEFA U21-es bajnokság 1978 Románia és Grúzia 2023

FutballtényeimUEFAUEFA Nemzetek ⇒ UEFA U21

Az UEFA U-21-es bajnokságok döntőinek listája évenként, az U21 éven aluliak UEFA-bajnokságának összes győztesével, második helyezettjével és elődöntősével, pontszámokkal kísérve. Fedezze fel az UEFA U-21-es bajnokságok érdemtábláját, amely bemutatja, hogy az egyes nemzetek hányszor nyertek UEFA U-21-et vagy szereztek 2., 3. és 4. helyezést, beleértve azt is, hogy a nemzeti csapat 4-tól napjainkig hányszor volt a legjobb 1978 között, értékes betekintést nyújtva. bekerült a torna történelmi helyezésébe. Legyen naprakész ennek a tekintélyes futballversenynek a fényes történetével kapcsolatban, és elmélyüljön a korábbi bajnokok és a legjobban teljesítő csapatok figyelemre méltó eredményeiben.

Portugália

242023Az U21 éven aluliak UEFA-bajnokságának győzteseinek, második helyezettjeinek és elődöntőseinek listája, FutballtényeimRománia és Grúzia