UEFA – Európai Labdarúgó Szövetségek Szövetsége 

UEFA elnökök

UEFA elnökök

  • Ebbe Schwartz (Dánia) 22. június 1954. és 17. április 1962.
  • Gustav Wiederkehr (Svájc) 17. április 1962. és 07. július 1972.
  • Barcs Sándor (Magyarország) 07. július 1972-től 15. március 1973-ig
  • Artemio Franchi (Olaszország) 15. március 1973. és 12. augusztus 1983.
  • Jacques Georges (Franciaország) 12. augusztus 1983. és 19. április 1990.
  • Lennart Johansson (Svédország) 19. április 1990. és 26. január 2007.
  • Michel Platini (Franciaország) 26. január 2007. és 08. október 2015. között
  • Ángel María Villar (Spanyolország) 09. október 2015. és 14. szeptember 2016.
  • Aleksander Čeferin (Szlovénia) 14. szeptember 2016. hivatalban lévőnek
REKLÁM
Betway online fogadási oldal
Levéltár
Vissza a tetejére